Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопросы по сантехнике, не требующие создания отдельных тем.

B.S.V.

Рекомендовані повідомлення

Там по памяти по задумке авторов холодная вода  идёт от отсечного крана на смеситель и там в смесителе встроен тройник, по которому эта же вода иным шлангом идёт на колбу, а с колбы ещё третьим шлангом  идёт на свой вывод типа очищенной воды.

Итого один шланг надо глушить заглушкой. А может в этой модели не так, хотя я сильно сомневаюсь, что радикально изменили концепт.

Змінено користувачем murava
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, standov сказал:

Та шось ці інші моделі поки не гугляться в комбінації висувний гусак та фільтрована (в принципі приблизно зрозуміло чому). Мабуть доведеться цей колхоз крутіть 

fabiano.com.ua/ru/kombinovanyi-fkm-3143-black-steel/

чому ж не гуглиться... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, shneider_vova сказал:

fabiano.com.ua/ru/kombinovanyi-fkm-3143-black-steel/

чому ж не гуглиться... 

Це не висувний гусак, цікавить саме висувний 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, murava сказал:

Там по памяти по задумке авторов холодная вода  идёт от отсечного крана на смеситель и там в смесителе встроен тройник, по которому эта же вода иным шлангом идёт на колбу, а с колбы ещё третьим шлангом  идёт на свой вывод типа очищенной воды.

Итого один шланг надо глушить заглушкой. А может в этой модели не так, хотя я сильно сомневаюсь, что радикально изменили концепт.

Там в них є моделі під їхні фільтри "блушототам", це інше трохи, цей під звичайні фільтри сторонніх вкндорів але от саме із осмосом де є тиск після зупинки подачі ця їх задумка не спрацювала. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, standov сказал:

Це не висувний гусак, цікавить саме висувний 

Ну цей знімається і вставляється назад. Функціонал той самий. Але якщо треба щоб воно виглядало, як висувний, то ок, це не то

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, shneider_vova сказал:

Ну цей знімається і вставляється назад. Функціонал той самий. Але якщо треба щоб воно виглядало, як висувний, то ок, це не то

Там скоріше питання не вигляду а надійності і функціоналу. В мене змішувач вимушено зміщений а мийка досить не маленька, тож великий оперативний радіус, стосовно конструкції з гибким носом дуже багато нарікань по надійності, багато хто скаржиться що воно не живе, на відміну від дуже простої схеми з автономним висувним носом на армованому шлангу

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, standov сказал:

Там скоріше питання не вигляду а надійності і функціоналу. В мене змішувач вимушено зміщений а мийка досить не маленька, тож великий оперативний радіус, стосовно конструкції з гибким носом дуже багато нарікань по надійності, багато хто скаржиться що воно не живе, на відміну від дуже простої схеми з автономним висувним носом на армованому шлангу

В мене такий, чи аналогічний, як по посиланню. За майже 4 роки нарікань немає, не знаю, що там може зламатися. Як на мене, висувний шланг скоріше зламається. Габарити мойки 400*800 здається, можу поміряти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наприклад з вчорашнього.

Змішувач з висувним шлангом і підключенням осмосу.

Працює.

Але за його довговічність не ручаюся.

Всі шланги, з часом, виходять із строю. А їх заміна іноді проблематична.

Схема 2 в одному: вода- осмос, більш менш функціональна в стаціонарних моделях.

Всі ж розуміють, що в гусаку- шлангу проходять дві труби.

І якщо для осмосу це непринципово, то для мийки, зниження напору неминуче.

На даному об*єкті підняв редуктором тиск до 4,5 Бар, щоб добитися більш-менш нормального виливу.

Але це квартира, а чи можливо це буде зробити в будинку ?

 

20230504_153537.jpg

20230504_155839.jpg

20230504_155846.jpg

20230504_155905.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі про тиск не подумав, в цьому що я кидав грое схоже що одна трубка на ізліві, через то і цей колхоз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, B.S.V. сказал:

Якщо одна, то десь по "дорозі" стоять два зворотні клапани на обох водах.

 

Відео там раніше дали як воно влаштоване, там просто кран *до* фільтра а далі воно все відкрите (на одну дірку схоже)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, standov сказал:

Відео там раніше дали як воно влаштоване, там просто кран *до* фільтра а далі воно все відкрите (на одну дірку схоже)

Трохи подивився.

До кінця, звичайно не вистачило сил.

В шлангу знаходиться орієнтовно 100-150 мл. "грязної" води, тому при використанні осмосу, бажано злити.

Такий вхід каналізації (після сіфону мийки) і залишків води з осмосу не гігієнічний.

Бажано його розташовувати до сифону.

Імхо, але якщо Ви не полюбляєте збочення, то я б не рекомендував.🥺

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, B.S.V. сказал:

Трохи подивився.

До кінця, звичайно не вистачило сил.

В шлангу знаходиться орієнтовно 100-150 мл. "грязної" води, тому при використанні осмосу, бажано злити.

Такий вхід каналізації (після сіфону мийки) і залишків води з осмосу не гігієнічний.

Бажано його розташовувати до сифону.

Імхо, але якщо Ви не полюбляєте збочення, то я б не рекомендував.🥺

Так а який інший варіант? Якщо цей кран. Бо поки що я нагуглив лише варіанти міксен і взагалі якийсь китайський підвал.

Про залишки води з осмосу не зрозумів, там зливається не залишок з осмосу а вода з мережі яка подається "на фільтр", тобто навіть не зливається а імітує тиск для спрацювання реле і відкриття соленоїду виходу, сам осмос підключений до мережі напряму а його вихід напряму на вихід крану але через соленоїд щоь ловити момент закривання крану

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підкажіть крани fabiano, на скільки то продукція яку варто купувати? Бо ціна вже зовсім не китай а виглядає ще трошки як китай ) Це я так зрозумів Турція під виглядом Італії? Є якась статистика/враження довготривалі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

підкажіть крани fabiano, на скільки то продукція яку варто купувати? Бо ціна вже зовсім не китай а виглядає ще трошки як китай ) Це я так зрозумів Турція під виглядом Італії? Є якась статистика/враження довготривалі?

в мене кран та витяжка. майже 4 роки. проблем немає. коли купував, теж цікавився статистикою, були такі ж відзиви. 

 

Це Турция, яка мімікрує під Італію, але не скриває, що Турция.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, shneider_vova сказал:

Це Турция, яка мімікрує під Італію, але не скриває, що Турция

А це саме виробництво чи китайський оем? Чи невідомо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, standov сказал:

А це саме виробництво чи китайський оем? Чи невідомо?

Достеменно не відомо, але мені здається, що саме виробництво в Турції.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Декілька запитань:

1) в мене центральна вода. хочу встановити гідроакумулятор після насосної станції, бо вдень тиск малий, і осмос мучає насос, який займається підвищенням тиску. такий - нормальний?

skvagina.com.ua/ua/gidroakkumuljatory/imera-av150.html

 

2) хочу провести ревізію бойлера та замінити анод. Модель така - Drazice OKC 250 NTRR/BP 2019 року випуску - косвенного  нагріву, з 2 теплообмінниками та бічним фланцем.  не можу знайти, який саме анод потрібен, та скільки (деякі інструкції в інтернеті показують, що там 2 аноди - один зверху, а другий в бічному фланці). Чи хтось стикався? Може, відомо, де саме шукати цю інформацію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В системі водопостачання будинку використовується насос Скала2. В ньому як відомо виробник встановлює  всі необхідні реле. В користувача з часом виникла потреба додати в систему гідроакумулятор. По класиці на магістралі після ГА потрібно встановити реле тиску й підключати насос беспосередньо до нього. Але насос від ГА доволі далеко - 3-4м й тягнути дроти зверху не дуже гарно. Чи можливо обійтися без цього додаткового реле тиску в даному випадку? Скажемо накачати тиск у ГА на те саме значення що й на насосі чи навіть трохі більше. Чи таким чином помітно знизиться рабочий об'єм води в ГА?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.05.2023 в 17:19, shneider_vova сказал:

Достеменно не відомо, але мені здається, що саме виробництво в Турції.

трошки моєї болі про той фабіано
https://www.stroimdom.com.ua/topic/204179-moya-stroyka-zx50-vorzele-zamorochkami/page/71/#comment-5292284

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

БУГАГА! :)

Добро пожаловать в неожиданный и увлекательный мир чистовой сантехники. Здесь такое сплошь и рядом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, Vikctor сказав:

В системі водопостачання будинку використовується насос Скала2. В ньому як відомо виробник встановлює  всі необхідні реле. В користувача з часом виникла потреба додати в систему гідроакумулятор. По класиці на магістралі після ГА потрібно встановити реле тиску й підключати насос беспосередньо до нього. Але насос від ГА доволі далеко - 3-4м й тягнути дроти зверху не дуже гарно. Чи можливо обійтися без цього додаткового реле тиску в даному випадку? Скажемо накачати тиск у ГА на те саме значення що й на насосі чи навіть трохі більше. Чи таким чином помітно знизиться рабочий об'єм води в ГА?

Трохи дивно звучить питання, бо в інструкції Скала2 все описано. Ну і там не реле, а плавне управління оборотами двигуна, тому скала може працювати без ГА.

ГА до Скала2 потрібен, якщо хочеться мати запас води при частих відключеннях води або ж якщо дебет джерела води є менший, ніж пікове споживання. У вашого клієнта така ситуація?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, volomoto сказал:

ГА до Скала2 потрібен, якщо хочеться мати запас води при частих відключеннях води

так, або слабий тиск в магістралі, а при роботі осмосу це приводить до дуже частих (період 30-60 секунд) вмикань насоса тривалістю 5-10 секунд

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...