Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Які радіатори кращі Stelrad чи Kermi

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Ну Ви запитали! Зараз всі спєци скажуть: конєчно Кермі.

А я скажу однакові. Тільки у Стелрада кріплення мені не подобаються, лижі, близько до стіни радіатор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я чого запитав про Стелрад і Кермі. Просто на одних сайтах Стелрад дорожчий за Кермі а в інших навпаки, хоча як ви кажете всі продавці кажуть що Кермі кращий.

 

І взагалі ціни на одні і ті самі радіатори відрізняють майже в 1,5 - 2 рази чому невідомо. Наприклад Стелрад компакт -22 500*500 в одному місці коштує 350 грн а в іншому 686. З Кермі ситуація подібна наприклад мені озвучили за радіатор Kermi FKO 22 500*500 490 грн а віншому 750 грн. Це жах якийсь. По котлам, бойлерах принаймні таких розбіжностей я не бачив.

 

Може підробками торгують?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я чого запитав про Стелрад і Кермі. Просто на одних сайтах Стелрад дорожчий за Кермі а в інших навпаки, хоча як ви кажете всі продавці кажуть що Кермі кращий.

 

І взагалі ціни на одні і ті самі радіатори відрізняють майже в 1,5 - 2 рази чому невідомо. Наприклад Стелрад компакт -22 500*500 в одному місці коштує 350 грн а в іншому 686. З Кермі ситуація подібна наприклад мені озвучили за радіатор Kermi FKO 22 500*500 490 грн а віншому 750 грн. Це жах якийсь. По котлам, бойлерах принаймні таких розбіжностей я не бачив.

 

Може підробками торгують?

Такой разброс может быть...

Кто то говорит розницу, кто то со скидкой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Vogel&Noot +1

 

:)

если не лукавить душой, то керми выигрывают у вогеля. Хотя я лично себе взял вогель (только из за цены)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наприклад Стелрад компакт -22 500*500 в одному місці коштує 350 грн а в іншому 686.

Стелрад есть разный. Тот что на "лыжах" дороже, тот что на обычных креплениях (кронштейнах) дешевле. Продавцы говоря что на "лыжах" Европа (типа Голландия), на кронштейнах Турция. По качеству тоже отличается, на "лыжах" тяжелее и покрашен качественнее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Стикнувся з вибором які радіатори кращі

1. Stelrad Compact 22

2. Kermi FKO 22

так продолжайте список и дальше..\

3.korad

4.Korado

5......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если не лукавить душой, то керми выигрывают у вогеля.

 

Чем? Яркими никому не нужными наклейками Маде ин....?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну, для начала весом и покраской.

 

Давайте факты. Взвесьте 22/500/500 оба, царапните их. Мне лично в облом, честно, такое делать.

Конечно Керми возьмет верх из-за набора макулатуры.:D

Вот термовентили у Керми мне больше нравятся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
однозначно стелрад кращий. і по товщині металу, і по тепловіддачі, і по якості кріплення лижа. і решітка верхня мені більше подобається
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Стикнувся з вибором які радіатори кращі

1. Stelrad Compact 22

2. Kermi FKO 22

Из двух? Проголосую за Керми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...