Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проезд грузового транспорта через ворота

cadet225

Рекомендовані повідомлення

Taras 1771, скоріш за все у нього нездорова тяга наклепати повідомлень, бо просто шквал пустих, без будь якого смислового наповнення повідомлень пройшов по форуму за останні два тижні від цього дописувача.

 

Або ж попередній, хто реєструвався на сайті, звільнений, а на його місце прийшов новачок, якому разом із робочим місцем, комп'ютером, чашкою, талончиком на їдальню, передали й логін та пароль від ресурсу.

гонишь.... :fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гонишь.... :fool:

 

женуть г-но по трубах, зрозуміло?

а чим ще можна пояснити купу абсолютно безглуздих повідомлень, яка просто водоспадом вирує на голови форумчан?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Taras 1771, скоріш за все у нього нездорова тяга наклепати повідомлень, бо просто шквал пустих, без будь якого смислового наповнення повідомлень пройшов по форуму за останні два тижні від цього дописувача.

 

Або ж попередній, хто реєструвався на сайті, звільнений, а на його місце прийшов новачок, якому разом із робочим місцем, комп'ютером, чашкою, талончиком на їдальню, передали й логін та пароль від ресурсу.

Я чисто этот форум "раскачиваю" иногда. Когда же вы станете профи? Пишете лабуду одну. Тем насоздают - и бросают. Обсуждают "пирожки" и "болтики". Угораю однако о Вас. Моя тема и пост про "Мифы и реалии воротного рынка" набрал огроменное количество просмотров в своё время за короткий срок. А Вы всё ахинею несете какую то. Давайте спорить конструктивно и что бы "форум жил". Радуйтесь, что иногда захожу сюда. :) Помню "прокачал выставку Будэкспо" - народ навалился туда - и хорошо. Так, что я тока помогаю.

Кстати вот ссылочка на интересное видео (обратите внимание на петли и т.д.) мужичок говорит ворота простояли 30 лет

У меня на фургоне такие же стоят. Всегда думал, что это за монстр. Теперь понял. Машине лет 15, а сзади такая воротина живет и не кашляет. хотя я только лет 7 уже пользую её и на ухабах скачет как броневик -а ворота стоят. "Маде ин Канада" однако.

Змінено користувачем Door_Master
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...