Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Алгоритм роботи відкатної автоматики?

sah79

Рекомендовані повідомлення

sah79, очень интересно что стоит в коробочке, да и фотоэлементы не МАСТЕРКИТ.

 

Фотики Bay Sheng (он же Дорхан, Гант, Анмоторс... и весь Китай).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фотики Bay Sheng (он же Дорхан, Гант, Анмоторс... и весь Китай).
А как поместился редуктор и чем управляется? (магнитные датчики?)

1953579414_.jpg.934b99aa5804ce467ec0266ca188f407.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как поместился редуктор и чем управляется? (магнитные датчики?)

 

Да никак... я думаю там Дорхан.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sah79, очень интересно что стоит в коробочке, да и фотоэлементы не МАСТЕРКИТ.

 

Сьгодні не встиг сфоткати (ставив до темна калітку),але "раз пішла така п"янка" то зараз піду сфотаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отак виглядає хатка всередені

IMG_5645.thumb.JPG.979b9c2eda5d2239355d3be59fe5be70.JPG

В коробці проста схема управління :"неровський" приймач ,пару реле,діодий мост і трансформатор(кому треба можу намалювати),ну і купа проводів для комутації вуличного освітлення і живлення камер.

IMG_5646.thumb.JPG.ebc93406fc33fd0045c45975172ac4a1.JPG

IMG_5648.thumb.JPG.3f281d397c35cae38bad55e948d3e1be.JPG

А це шестерня (підібрана на базарі від якогось трактора-30 грн)

IMG_5647.thumb.JPG.36c1d598e3ea733f881397c5c20e6c89.JPG

А отак буде привод розблоковуватися,тільки замість руки:) буде приблуда типу як в заводських-покрутив крутілку-розблокував,покрутив назад-заблокував(приблуда вже зроблена ,але ще не встиг змонтувати)

IMG_5649.thumb.JPG.4d43ba6bdf98876e24793b12301d1594.JPG

Аце магніт концевика

IMG_5650.thumb.JPG.d11cce8cc51bdfac1d8b760bdd35189e.JPG

Дашок (від опадів на шестерню) і коробочка із герконами

IMG_5651.thumb.JPG.24555b7afa3d1b3aa46a0056ce249f5a.JPG

IMG_5652.thumb.JPG.548590a7ccf8e36800b6c3d517478a53.JPG

 

По фотоелементам:якісь універсальні за 25 євро були куплені давно,а мастеркітовські підуть на експеременти з охороною периметру.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

верхние ролики быстро сожрут краску

мы сверху пускаем алюминиевую планку, которую крепим заклепками под потай.

хватит полосы-двойки 20 мм

ценник порядка 10-12 грн/м.п., идет в полосах по 6 м.п.

 

За пораду дякую,зроблю якщо буде потреба.Але в мене роліки хитрі :пластикові на підшипниках,а по наружі облиті м"яким поліуретаном(по твердості як застивший силікон) пока за дві неділі все нормально ,але зима покаже нормально чи ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sah79, поделитесь, как они у вас останавливаются - резко, или катятся ещё десяток сантиметров? и напрасна вы концевики намертво прикрепили - их неплохо бы иметь возможность регулировать (или регулировка на герконах предусмотрена?)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какой вышел бюджет?

по автоматике

Я розумію про що Ви,і от що скажу :у мене (поскільки я займаюсь ролетами-восновному нестандартними) всяких цяцьок (мотори,редуктори,пульти,трансформатори) достатньо.Тай покулибнічати люблю(особливо коли економиться бюджет стройки).Тобто маючи практично "шарові" комплектуючі,і що головне практично вічний привод в мене вийшло те що вийшло.А якби все купувати то було б десь біля 3000 грн,а за ці гроші можна купити готовий привод в комплекті з рейкою ,пультами,і фотоелементами(якщо не помиляюсь),правда я не знаю скільки той привод прослужить ,але все ж.Мені був цікаий сам процес і те що мій привод практично вічний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sah79, поделитесь, как они у вас останавливаются - резко, или катятся ещё десяток сантиметров? и напрасна вы концевики намертво прикрепили - их неплохо бы иметь возможность регулировать (или регулировка на герконах предусмотрена?)

 

Ну десяток см ні,а от десь біля 2см котяться.А по концевикам -той який на відкриття ,дійсно намертво,але там не критично.А от той який на закриття -у рейці зроблено паз 4 см (на фото не видно) тобто є можливість трохи підрегулювати з часом.

 

Добавлено через 3 минуты

не не не

я не буду поучать и что-то рассказывать

просто интересно

 

А от цікаво,якщо Ви курсі,як по надійності дешеві китайці за 3000 грн."Професіонал" помоєму називається?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:у мене (поскільки я займаюсь ролетами-восновному нестандартними) всяких цяцьок (мотори,редуктори,пульти,трансформатори) достатньо.

тогда может стоит попытаться приспособить ЭМ тормоз от какого нибудь привода?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тогда может стоит попытаться приспособить ЭМ тормоз от какого нибудь привода?

 

Та нема смисла-мене така робота цілком влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А от цікаво,якщо Ви курсі,як по надійності дешеві китайці за 3000 грн."Професіонал" помоєму називається?

 

Не знаю, к сожалению или к счастью, но не в курсе.

Не работаю с китайскими произведениями.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от цікаво,якщо Ви курсі,як по надійності дешеві китайці за 3000 грн.

В таких пределах попадаются не плохие экземпляры. Но самодельный интереснее. Если есть время и желание, то почему нет. Время покажет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Гуру воротних діл підскажіть будь ласка в такому питанні:

"колхозю" собі привід відкатних воріт,чи є сенс робити плавний пуск і плавний останов.Якщо вам не важко розкажіть як такий режим працює в заводському приводі,зокрема:пуск-останов дійсно плавний чи ступінчастий?

на якій відстані від кінцевого положення повинен "починатись" плавний останов? і т.д.Чим більше розкажете тим краще:beer:.А може є якась типу стаття по детальній настройці проводу в таких режимах-я б з неї також зрозумів би як "воно" робить.Буду дуже вдячний.

 

Глянув я на свої доходи :sad:, потім глянув на вартість приводів відкотних воріт :o і так само вирішив "колхозити", на щастя руки ростуть з потрібного місця і з головою все в порядку.

 

sah79 питання в основному до Вас так як хочу зробити аналогічний привід.

Електродвигун буде від сучасної пральної машинки (дістався на халяву).

Редуктор (ще не вибрав передавальне число) візьму б/у типу 2Ч-40 або 2Ч-63 за 600-650 грн. (дешево і сердито а запас міцності о-го-го).

Єдине що зараз думаю чи тратитись на рейку (40 ойро за 4 м.) і замовляти в токаря привідну шестерню чи зупинитись на задумі з ланцюгом і зіркою колінвала ВАЗ 2101 (ціна питання 3 зірки і 4 ланцюги 600 грн. за нові або 100-150 грн. б/у.).

Управління буде на базі ARDUINO який буде керуватись сигналом з 2-го каналу привода гаражних секційних воріт NICE SPIDO.

 

А ось і питання.

1. Як поживає Ваш привід.

2. Чи реалізували плавний старт і стоп.

3. Які оберти самого двигуна.

4. Яке передаточне число редуктора.

5. Яка оптимальна швидкість воріт вагою 200-250 кг.

 

Ну і звичайно ж викладіть на ЮТУБ відео роботи свого приводу воріт.

 

Буду вдячний за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ось і питання.

1. Як поживає Ваш привід.

2. Чи реалізували плавний старт і стоп.

3. Які оберти самого двигуна.

4. Яке передаточне число редуктора.

5. Яка оптимальна швидкість воріт вагою 200-250 кг.

 

Ну і звичайно ж викладіть на ЮТУБ відео роботи свого приводу воріт.

 

Буду вдячний за відповіді.

Зараз не до ютубу-на роботі просто завал.

1.привод живе нормально -причому користуємось досидь інтенсивно (дві машини,плюс тесть)-раз по десять в день в середньому.

2.Плавний старт стоп так і не реалізував -впринципі нормально і без них.

3.4.5.Оберти двигуна не знаю,передаточне 100,в купі з шестернею 4 метра ходу ворота проходять за 25 секунд.

Встроїв брелок в авто (із примітивною схемкою)- при морганні дальнім світлом ворота відкриваються-дуже зручно-рекомендую.

Дайте у приват Ваш телефон завтра наберу-лежить без діла пару таких редукторів (є із моторами) домовимось за якісь символічні гроші ,якщо Вам підійдуть характеристики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...