Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте варіанти проекту - виходжу з наявності фундаменту на ділянці

Андрей Потоцкий

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня!

 

Планую придбати ділянку під забудову. Попередньо домовився з власником, у тому числі й про ціну. Проте ще не придбав - є певні труднощі (заборона відчудження), проте це все вирішується.

 

Особливістю ділянки є те, що на ній є фундамент з підвалом не перекритий плитами. Спеціалісти запевнили, що він добротний, якісно зроблений, вистояний і т.д. Тому в моєму варіанті нічого не лишається, як привязувати проект до конкретного фундаменту.

Ось його вихідні дані:

 

Земельна ділянка 9,3 сотки. Схилу практично не має, щодо горизонтів - якщо дивлячись на план підвалу (фактичні розміри підвалу), то північ - південь буде в напрямку з лівого нижнього кута по діагоналі на правий верхній кут.

 

Будинок планую двоповерховий, компактний. Другий поверх ще не вирішив - повноцінний чи мансардний, буду думати, рахувати, питати порад.

 

Попередній ескізний проект планування будинку виходить наступний:

Хто що скаже? Заздалегіть буду всім вдячний за поради!

Підвал.pdf

20130224_124029.thumb.jpg.ba56c84ccf87934732344de03b3aefd6.jpg

2 поверх ост.pdf

1 поверх ост.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи по фото, явних дефектів дійсно невидно. "Завяжіть" блоки монолітним поясом висотою мін. 300мм проармуйте повздовжньою арматурою д12мм 6шт 3 вгорі і три внизу. І хомути д6мм з кроком 200мм. Можна тільки 4 стержні повздовжні, але краще перестрахуватись, всеж таки тоді пояс видерже дещо більшу різницю деформацій.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по первому этажу:

- разместите мебель в гостиной, а то не понятно где будет стоять телевизор и где диваны.

- как- то слабо я себе представляю-зимой, в полотенце с гостевого санузла через тамбур в гостевую комнату.Надо по другому раскручивать данное пространство.

- очень сложно советовать по планировке, не видя расстановки мебели. Обязательно сделайте ее, а то в итоге много сюрпризов вылезет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел должен стоять в ценре дома в цокольном этаже и дымом тоже обогреваться.Если в доме лестница на 2 этаж и без дверей то будет сифонить.Окна нужны не большие\Меньшая потеря тепла\Если перекрывать панелями то их нужно по краям которые выходят к наружним стенам утеплять.В котельне которая возможно будет расположена в цокольном этаже стоит сделать и печное отопление .Теплый дым подымаясь будет обогревать каналы проложеные на верху.В период весна-осень одной протопки хватит на сутки.Это для економии газа.Или усанавливать котел под твердое топливо если есть газ.Если стены с кирпича то пустоты можно и нужно утеплять сразу или пенопластом 100мм или засыпать утеплителем.Обратите внимание о подтоплении на участке и на какой глубине вода .Спросите у оседей.Крышу сделать в выде полу масандры.Не будет чердака сьекономите один етаж.И вдоль дома где будет сходить снег с крыши-НИКАКИХ пристроек- козырьков-поломает. Канализацию вывести на край участка что бы удобно было выкачивать.Но сейчас устанавливают другие устройства не требующие выкачки.Выкопать колодец или скважину без води никак.Подключит електричество для бетономешалки.Армопояса на каждом етаже лишним не будет\застрахуетесь от трещин\.И утепление и утепление до 15-25 см.Не забудте о вентиляции.По свету каждый етаж свой распредщит отдельно розетки и освещение. Блоки цокольного етажа тоже надо будет утеплять с наружи.Для етого армомояс нужно расширить на 5-10 см на наружу\получится козирек что бы уберечь утеплитель от затекания воды со стен.Но самое первое установить туалет и сделать забор хоть из сетки если не снимут.И нанять соседа для охраны и присмотра.Вот вкрадце и все.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи по фото, явних дефектів дійсно невидно. "Завяжіть" блоки монолітним поясом висотою мін. 300мм проармуйте повздовжньою арматурою д12мм 6шт 3 вгорі і три внизу. І хомути д6мм з кроком 200мм. Можна тільки 4 стержні повздовжні, але краще перестрахуватись, всеж таки тоді пояс видерже дещо більшу різницю деформацій.

Дякую! Планував 4 повздовжні арматури 12мм використати для армапоясу. А яка повинна бути ширина армапоясу?

 

Добавлено через 24 минуты

Дякую всім, обовязково всі поради прийму до уваги, все правильно сказано. Розумію, що це основоположні питання, які в свою чергу потягнуть за собою ще сотні запитань. (особливу увагу зверну на розташування меблів, а то потім буде сумно). Проте зараз не хотілося б сильно навантажувати і йти по порядку.

 

Шановні форумчани-спеціалісти порадьде конкретне питання. Як правильно зробити утеплення та гідроізоляцію фундаментних блоків, ураховуючи, що конструкція така:

- з самого низу 500 Х 500 мм монолітна армована подушака, потім два блоки вгору шириною 500мм (h 600) зверху яких два блоки шириною 300 мм (h 600) здвинуті в середину будівлі так що з наружної сторони сформована так звана ступенька 200 мм, завершується фундамент длоком шириною та висотою 300 мм, на який я буду вязати армапояс.

 

Виходячи з цього думаю по "ступенькі" обійти весь будинок по периметру в 0,5 кирпича рядового, між блоками та цеглою влаштувати утеплювач. Питання по ходу - гідроізоляцію робити і по блокам і по цеглі, чи як? (Вчора дивився - вода підійшла на саме дно підвалу, маленькі дві калюжі)

 

Добавлено через 6 минут

по первому этажу:

- разместите мебель в гостиной, а то не понятно где будет стоять телевизор и где диваны.

- как- то слабо я себе представляю-зимой, в полотенце с гостевого санузла через тамбур в гостевую комнату.Надо по другому раскручивать данное пространство.

- очень сложно советовать по планировке, не видя расстановки мебели. Обязательно сделайте ее, а то в итоге много сюрпризов вылезет.

Дякую. З розстановкою меблів це абсолютно правильно, буду ще допрацьовувати і крутить все, може ще все перероблю зовсім по іншому. (Поки буду займатись проведенням електромереж, скважина, утеплення та гідроізоляція фундаменту, розробка проекту з подальшим отриманням дозволу - тому поки час є).

А щодо туалету в тамбурі я виходив з того, що у входа в будинок повинен бути умивальник та туалет, потім вписав туди і душову кабіну, на всякий випадок, для гостей. Основна ванна кімната та три спальні для мене з дружиною та двох дітей буде на другому поверсі. Проте подумаю, щоб вхід у туалет на першому поверсі буду робити з вітальні. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани-спеціалісти порадьде конкретне питання. Як правильно зробити утеплення та гідроізоляцію фундаментних блоків

А ВЫ не пробовали обратиться в профильный раздел форума.

 

Ни чего личного... читаю название ветки: Порадьте варіанти проекту - виходжу з наявності фундаменту на ділянці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ВЫ не пробовали обратиться в профильный раздел форума.

 

Ни чего личного... читаю название ветки: Порадьте варіанти проекту - виходжу з наявності фундаменту на ділянці.

 

Все правильно. Так і зроблю. Занесло по інерції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу отвода воды то наверное нужно на растоянии 1 метра от фундамента по кругу вырыть ров на глубину 50 см или глубже и шириной 30-50 см потом засыпать крупным щебнем накрыть пропитывающим материалом и засыпать землей .Прокопать в направление самого низкого места за пределами участка и положить туда перфорированые трубы укрыв слегка остатками стекло ваты или аналогичного материала\Против заиливания\Так можно отвести воду от дома.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...