Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Установка ТТ котла и трансформаторная подстанция

Зигзаг Удачи

Рекомендовані повідомлення

Чі е у вас заперечення до тезісу:

"1 кг. пелет спалений в котлі, виробляе 4.0-4,4 кВт\год. тепла."

4,5-4,7 - ок!

 

дрова:

Полено (колотое), % Полено (не колотое),

Свежесрубленное 75 78

3 месяца 48 62

6 месяцев 37 46

9 месяцев 33 38

1 год 26 35

1,5 года 18 27

2 года 16 24

2,5 года 15 24

 

и вот тут очень полезная статья tehnopost.kiev.ua/ru/13-teplotvornost-drevesiny-drova.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4,5-4,7 - ок!

 

О-ла-ла. міс’е говорит мовою глянсових рекламних буклетів. :\"\":

 

Дозволю собі процитувати одного з небагатєх користувачів пелетних котлів, котрий мае тепловий личільник :

 

Посмотрел, что насчитал мне теплосчетчик за текущий отопительный период.

С 23 сентября 2012 по 14 марта 2013 сожжено 20670 кг пеллет, выработано 87620 кВт*час тепла. Отапливаемая площадь - 875 кв. м., офисные и складские помещения.

 

Тобто реальні ,підтверджені витрати та виробнитство тепла ,і вони доводять що ми отримуемо лише 4.23кВТ.ч. з одного кг. пелет.

 

Менеджері - воні такі МЕНЕДЖЕРИ! :D

 

Треба ще додати, що в пана Алисана, стоїть доопрацевана горілка, до показників якості згоряня якої, звичайна Фузи Логік, як мабуть и ОПОП - не дотягуе.

 

мокрые дрова 1,5-2 кВт / 1 кг.

Так, це дуже цікавий факт, чому так стримко змінюется теплотворна здатність деревини з підвищеням її вологи?

Загально відомо, що деревина, 15 % вологості, при згоряні (без урахування втрат) виділяе 4.2-4.3 кВт·г/кг тепла. Алеж, якще ми беремо природну вологість 60%, як воно і е у лісі, то вона зможе нам дати лише 2.2 кВт·г/кг.

 

Відповідь дуже прОста - ми використовуем відсотки, а не абсолютні цифри, та вода не горить. :)

Тобто куб деревини може важить як 500 так і 900 кг, різниця лише в вологості. Котру звістно ж надо випаріти, але тепла на це іде порівняно небагато, а все інше - наш профіт!

 

Тоб то

1) Різка зміна тепло здатності - це наслідок маніпулювання цифрами у %

2) Т.як я купую деревину кубами, а ні на вагу, то % її вологості мені якось мало торкае.

Змінено користувачем Нинь ХАО
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба ще додати, що в пана Алисана, стоїть доопрацевана горілка, до показників якості згоряня якої, звичайна Фузи Логік, як мабуть и ОПОП - не дотягуе.

Вот Ваш базарный треп - это бла бла бла бла :)

плиз -

(ссылка устарела)

 

(ссылка устарела)

 

(ссылка устарела)

 

(ссылка устарела)

 

Нема слова МАБУТЬ, оце і у Алисана слово МАБУТЬ.

И это не замеры ,кого нибудь где то там возможно - это замеры института в ДАНИИ!

А по поводу пеллеты - А откуда вы знаете какие пеллеты там мерялись. Вот Вашего ума ( извините за выражение) хватает только на то что бы цитировать, а ничего толкового ВЫ так и не написали кроме как без почвенных споров и некомпетентных рекомендаций. Кстати замеры происходят у него с Учетом КПД - А откуда Вы знаете какое оно там было на время замера. Да и пеллетка бывает разная ... :)

Я понимаю что Вам ничего не говорит слово стандарты пеллет "ДИН" и "ДИН +" (ссылка устарела) почитайте, хотя заранее знаю что не поверите - У Вас же есть Алисан :D

 

Добавлено через 13 минут

О

Тоб то

1) Різка зміна тепло здатності - це наслідок маніпулювання цифрами у %

2) Т.як я купую деревину кубами, а ні на вагу, то % її вологості мені якось мало торкае.

Перлы умозаключений, а куда же Вы деваете влагу то, тепло идет из удельного веса и влажности! Да и еще Вы покупаете дрова в складометрах - не путайте с КУБАМИ! :D И смела умножайте ВАШИ Кубы на 0,7 по лесничеству, а по нормальному на 0,65-0,6! Да и не путайте плотность древесины с плотностью уложенного в кузове автомобиля:lol: . Ладно уже какой раз зарекаюсь с Вами дискуссировать!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот Ваш базарный треп - это ла ла ла ла :)

плиз -

(ссылка устарела)

 

(ссылка устарела)

 

(ссылка устарела)

 

(ссылка устарела)

 

Нема слова МАБУТЬ, оце і у Алисана слово МАБУТЬ.

И это не замеры ,кого нибудь где то там возможно - это замеры института в ДАНИИ!

А по поводу пеллеты - А откуда вы знаете какие пеллеты там мерялись. Вот Вашего ума ( извините за выражение) хватает только на то что бы цитировать, а ничего толкового ВЫ так и не написали кроме как без почвенных споров и некомпетентных рекомендаций. Кстати замеры происходят у него с Учетом КПД - А откуда Вы знаете какое оно там было на время замера.

 

О-о-о-о місье розуміеця на збоченях. :rolleyes:

 

Ми ж звістно спалюемо пелети в лабораторних умовах, якості як в ДАНІЇ... вже тримчу від захвату... :beer:

 

Ви найкращій! :beer: Дякую так мені настрий не підіймали з тих пір як Азаров звітував про 97% ремон всіх доріг ціеї весни. :D

 

Можилво я зможу наштовкнути вас на вірну відповідь?!

Чому витрати палива в одному і томуж автомобілі істотно відрізняются в Польші та в Україні???

 

Чому заміри лабораторій виробників автівок та відгуки від повсякденної експлуатацїї можуть суттево відрізнятся?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О-о-о-о місье розуміеця на збоченях. :rolleyes:

 

Ми ж звістно спалюемо пелети в лабораторних умовах, якості як в ДАНІЇ... вже тримчу від захвату... :beer:

 

Ви найкращій! :beer: Дякую так мені настрий не підіймали з тих пір як Азаров звітував про 97% ремон всіх доріг ціеї весни. :D

 

Можилво я зможу наштовкнути вас на вірну відповідь?!

Чому витрати палива в одному і томуж автомобілі істотно відрізняются в Польші та в Україні???

 

Чому заміри лабораторій виробників автівок та відгуки від повсякденної експлуатацїї можуть суттево відрізнятся?

Вы читайте внимательнее то замеры по КПД!

Все хватит. Всего Вам наилучшего с дровами плотностью 0,8 :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звістно ж дуже прикро, що в вас е тільки лабораторні виміри датських пелет, томущо в Українській дійсності добре це коли з одного кг вдастся видобути 4,2 кВт·г/кг.

Тому є реальний приклад! А чі е в вас, приклад використання пелетного котла в Україні з теплолічільником?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опыт есть, но без счётчика конечно.

У Вас же интересно выходит: дрова чуть больше, пеллета чуть меньше.

Приведённые Вами примеры скорей всего верны, но для конкретного домика. Условия могут быть разные.

По этой причине в голове прописались такие цифры: пеллета 5кВт., сухой дуб 4 кВт.

IMG_0238.thumb.JPG.14631a04a83af0971bd9545175920476.JPG

29052009338.thumb.jpg.9549d5d5c0e2b7df0a8b130018fe2b74.jpg

330636714_IMG_0255-.thumb.JPG.ed49c66c0a5b970fdcb3bb8225460964.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звістно ж дуже прикро, що в вас е тільки лабораторні виміри датських пелет, томущо в Українській дійсності добре це коли з одного кг вдастся видобути 4,2 кВт·г/кг.

Тому є реальний приклад! А чі е в вас, приклад використання пелетного котла в Україні з теплолічільником?

Читайте мое предыдущее сообщение, то не измерения Датских пеллет, а ЗАМЕРЫ КПД котлов датским сертификационным органом, проще говоря институтом!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читайте мое предыдущее сообщение, то не измерения Датских пеллет, а ЗАМЕРЫ КПД котлов датским сертификационным органом, проще говоря институтом!

 

Алеж нас цікавит зовсім не це.

 

Ми платимо зі своеї кишені, тому цікаво як насправді, як я розумію, в вас зі всіх джерел інформації тільки рекламні буклети з датськими вимірюваннями?! :D

 

Я розумію що ви тільки менеджер, алеж таке упереджене ставлення до дійсності наштовхуе на міркування у вашої заангажованості. :(

Мабудь легше умовити споживача купити "чудо котел" коли використовется цифра з датського інституту, а не з топочной де е звичайні, а не датськи пелети, звичайний котел, а не тільки що встановлений новенький, свіженький без бруду та копоті з наростями котрі підштовхуют Т-димогазів вгору...

 

Всеж на мій погляд треба буди спочатку гарною, чесною людиною, а ні менеджером по впарюванню. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вас померю:

 

"КПД является характеристикой котла только в режиме непрерывной работы (при номинальной производительности). Такой режим применяется на испытательных стендах при определении фактических параметров котлов, либо в непрерывном производственном цикле с постоянной нагрузкой, но такой режим для отопительных систем невозможен. Это связано с переменной тепловой нагрузкой на котлы в течение годового цикла эксплуатации системы."

 

Вывод, самый навороченный котел сам по себе ничего не значит. Только в комплексе: система отопления, управление системой, котел и.т.д., решает вопрос экономии.

 

К примеру, корявая система отопления легко сведет на нет самый навороченный котел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опыт есть, но без счётчика конечно.

У Вас же интересно выходит: дрова чуть больше, пеллета чуть меньше.

Приведённые Вами примеры скорей всего верны, но для конкретного домика. Условия могут быть разные.

По этой причине в голове прописались такие цифры: пеллета 5кВт., сухой дуб 4 кВт.

 

Нема ні якої різниці що зпалювать. Пелети це ті сами дрова з вологістю 7%.

Якщо пелета лЕжить без накритя, вона так само тягне вологу і стае 20% и знов таки горить однаково.

Якще рахувать теплоздатність палива без врахування ККД, до 10-11% вологість дає нам близько 4,65 кВт.г. що з дров, що з пелет.

Абтолютизоване паливо, дае 5-5.2кВт.г. в залежності від типу деревини. Візмем 5 кВт.г. за розрахункову ціфру.

 

Але е декілька зауважень:

По перше

 

1) ККД піролізного котла біля 85-90%

2) ККД пелетного 90-95%

 

І від ціх 5% ні куди не втекти, бо це різниця між стандартизованим паливом (пелети) та різнорідним (дрОва).

 

По друге на випаровування 1го кг води треба витратити 0.68 кВт.г. тепла.

Тому якщє ми маемо 2кг дров в котрих 1кг - дрова, 1 кг - вода.

1кг дров дасть (без врахування ККД, тобто лабораторно) 5 - 0.68 = 4.32 кВт.г. тепла. Але якщо перерахувати в кг, то буде що один кг дров з 50% вологістю дае нам 2.16 кВт.тепла.

 

Наведу приклад:

Ви купили 1 куб дубу, хай він коштУе 350 грн. (звісно ж ціна може змінюватся в буть яку сторону, нам зараз гловне побачити принцип;))

Він важе 900 кг, то б то 450 кг - дрова , 450 кг - вОда.

450кг*5кВт.г.=2250кВт.г. може дати паливо

450кг*0.68кВт.г.=306кВт.г. треба витратити на випаровування вологи

2250-306=1944кВт.г. ми можемо отримать.

 

Якщож вологість лише 17.5% то:

Він важе 540 кг, то б то 450 кг - дрова , 90 кг - вОда.

450кг*5кВт.г.=2250кВт.г. може дати паливо

90кг*0.68кВт.г.=61.2кВт.г. треба витратити на випаровування вологи

2250-61.2=2188.8кВт.г. ми можемо отримать.

 

Звістно ж різниця є , але вона складе досить помірні 11.2%.

 

А так як купуемо ми куби дерева, то вологість це діло десяте, а от коли купуемо вугіля або пелети - перше. Бо якщо вологи багато, то ми будемо сплачувати за воду, а не запаливо. :unknown:

Змінено користувачем Нинь ХАО
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) ККД піролізного котла біля 85-90%

2) ККД пелетного 90-95%

Вы очень хорошо думаете о котлах. Я бы смело отнял 10%.

И Вы забываете, пеллетник способен потухнуть и сам себя разжеч.

А пиролизник, лично я, считаю просто разводом заказчика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы очень хорошо думаете о котлах. Я бы смело отнял 10%.

И Вы забываете, пеллетник способен потухнуть и сам себя разжеч.

А пиролизник, лично я, считаю просто разводом заказчика.

 

 

З чімось я згоден ,з чімось ні, але треба йти послідовно.

Відкладемо це на потім. :beer:

 

Чі е в Вас заперечення до моїх ціфр?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чі е в Вас заперечення до моїх ціфр?

Я дико извеняюсь, но мне просто лень вникать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З чімось я згоден ,з чімось ні, але треба йти послідовно.

Відкладемо це на потім. :beer:

 

Чі е в Вас заперечення до моїх ціфр?

 

Вы разницу ощущаете - полная модуляция ( происходит регулировка подачи топлива и воздуха) и модуляция только воздухом?? Ваши цифры никуда не годные! Хотя не удивлюсь если не поймете о чем идет речь.

п.с. Я уже давно не менеджер, так как занимаюсь обслуживанием котлов - это так к информации.

Да и заставить пеллету отсыреть к влажности 20% :lol: есть только один способ - это полить ее водой и это уже будет не пеллета, а опилки которыми топить будет не возможно.

Вы просто теоретик который даже не вникает в суть вопроса в данной теме, потому боюсь У Вас проблемы, с Вашим, завезенным в черную, пеллетным УНИВЕРСАЛЬНЫМ Польским котлом ;) либо проблему у человека которому Вы продали этот котел. Потому для Вас все враги кто доволен отоплением с пеллетным котлом. Да и к информации www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=407395#post407395 вот тут ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ пеллетным котлом ОРОР выкладывает свои соображения по поводу отопления, почитайте, вдумайтесь ... ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Утепляться нужно а то не прокормите ... Утепление в любом случае планируйте.

 

Да, как раз в этом году решили решать все проблемы теплоснабжения комплексно :)

От автономной котельной до ревизии труб и дополнительного утепления...

 

Я правильно понимаю, что при установке двух котлов их нужно сопрягать через гидрострелку?

При этом на каждый котел нужно ставить свой четырехходовой клапан?

 

Может где-то можно посмотреть реальную спецификацию и монтажную схему на пеллетный котел в 50-80 Квт?:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, как раз в этом году решили решать все проблемы теплоснабжения комплексно :)

От автономной котельной до ревизии труб и дополнительного утепления...

 

Я правильно понимаю, что при установке двух котлов их нужно сопрягать через гидрострелку?

При этом на каждый котел нужно ставить свой четырехходовой клапан?

 

Может где-то можно посмотреть реальную спецификацию и монтажную схему на пеллетный котел в 50-80 Квт?:beer:

Монтажная схема зависит от Ваших условий - только отопление, отопление +ГВС, отопление + ГВС +....+... и так далее. И тогда только можно говорить о схеме. А гидрострелка не имеет отношения к 2- м котлам, она может стоять и с одним котлом и ее может не быть возле 2-х котлов. Гидрострелка - это гидравлический уравниватель, который дает возможность работать котловому контуру нормально в сложных системах когда установлено больше 2 -х насосов разной производительности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы разницу ощущаете - полная модуляция ( происходит регулировка подачи топлива и воздуха) и модуляция только воздухом?? Ваши цифры никуда не годные! Хотя не удивлюсь если не поймете о чем идет речь.

 

То б то, до ціфр заперечень нема?

 

Вже добре. :)

 

Другий пункт, реальний ККД.

 

Чі е в вас приклад користувача з України або Росії в котрого є теплолічильник та пелетний котел?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Монтажная схема зависит от Ваших условий - только отопление, отопление +ГВС, отопление + ГВС +....+... и так далее. И тогда только можно говорить о схеме. А гидрострелка не имеет отношения к 2- м котлам, она может стоять и с одним котлом и ее может не быть возле 2-х котлов. Гидрострелка - это гидравлический уравниватель, который дает возможность работать котловому контуру нормально в сложных системах когда установлено больше 2 -х насосов разной производительности.

 

У меня будет только отопление.

По поводу гидрострелки я наверное немного неправильно задал вопрос.

Правильно - ставится ли обычно гидрострелка при установке двух котлов разной производительности?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ставится ли обычно гидрострелка при установке двух котлов разной производительности?

Нет............

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але їі бажано ставити для "розв’язуваня" котлів від споживачів тепла.

Особливо доречно, коли є декілька споживачів з різними режимами опалення (клад, офіс, лазня), різними типами приладів (тепла підлога, радіатори та т.і.) та якщо генеруєтся різна температура, як то геліоколектор та газовий котел, або тепловий носос та ТТ котел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але їі бажано ставити для "розв’язуваня" котлів від споживачів тепла.

Особливо доречно, коли є декілька споживачів з різними режимами опалення (клад, офіс, лазня), різними типами приладів (тепла підлога, радіатори та т.і.) та якщо генеруєтся різна температура, як то геліоколектор та газовий котел, або тепловий носос та ТТ котел.

 

Развязку по разным группам я планирую делать немного по другой схеме.

Теплоноситель с котла идет в систему отопления, которая работает на офисные помещения. А в ту магистраль, что идет на складские помещения хочу поставить что-то типа Giacomini R156 (ссылка устарела) и поставить его на минимальную температуру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Развязку по разным группам я планирую делать немного по другой схеме.

 

Гідрострілка, даст Вам можливість ставити різни насоси на котловий контур, на склад, офіс та т.і. Та змінувать режими опаленя "миттево" при потребі, якшож без неї, то зміна температури буде проводитись всім споживачам одночасно, що не завжди е добре. Крім того, може ставити помпи у "глухий кут", коли помпа накачує, а температурна голівка вимкнула споживачів, обводного контуру нема і насос працюе на повну потужність в глуху трубу.

 

ПС

Якщо маете можливість та цікавість, можете порахувать рентабeльність опаленя на вугілі. Але треба мати дані про теплотворну здатність бо вона змінуется від 5.5 до 7 кВт.г..

Е реклама вугіля по 800 грн.т. в Київі, а от які умови та чі реальна ціна не маю уяви.

Уголь. Вугілля Антрацит АКО; АО; АМ; АС; АШ Уголь. Вугілля Д; ДГ; Гр;

Цена: 800 грн/тонна

 

Телефоны:

+380 (67) 799-80-09

+380 (44) 467-47-38

Адрес:

Украина, Киев, Донецк / Киев

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо маете можливість та цікавість, можете порахувать рентабeльність опаленя на вугілі. Але треба мати дані про теплотворну здатність бо вона змінуется від 5.5 до 7 кВт.г..

Е реклама вугіля по 800 грн.т. в Київі, а от які умови та чі реальна ціна не маю уяви.

 

Уголь рассматриваю только как крайний вариант.

Из-за следующих соображений:

1. Проблемы доставки, разгрузки, хранения

2. Утилизация шлака

3. Грязь возле котельной (котельная будет размещаться в помещении на фасаде здания)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...