Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дайте оцінку схемі опалення

Kuchap

Рекомендовані повідомлення

Будинок 2 поверховий утеплений, опалювальна площа близько 130 квадратів. Планується система опалення: котел Вайлант 20кВт двоконтурний розміщений в напівпідвалі, розводка поліпропіленовими трубами армованими алюмінієм Екопластик штабі, радіатори стальні Корадо, тепла підлога трубою Джакоміні з кисневим барєром шаг укладки 20 см. Монтажники намалювали сжему, що додається. Прошу оцінки даної схеми, і чи не краще зробити розводку на 1-у поверсі за схемою 2.

IMG229.thumb.jpg.355afb20dfaa23d710778d606a405ff3.jpg

IMG230.thumb.jpg.ee8a03acb4f9574af560f4f5e2cf0dee.jpg

IMG233.thumb.jpg.c99451f267618990980782c5d86377ed.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В разводке батарей я очень сомневаюсь, что будет присутствовать 16я труба.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для початку, я б змінив би котел на 24кВт з вбудованим бойлером і "повісив" би сушарки на лінію циркуляціїї ГВП.

Наприклад Протерм Тигр 24 KTZ. BAXI nuvola 3 comfort/ Beretta та інш.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Монтаж тільки в планах, чекаю проекту газовщиків. Можливо котел буде інший. На даний момент хвилює якість труб (будуть в стяжці) та діаметри труб (чи не малі, чи потрібний взагалі д16 (прохідний д11)), так як монтажники більш всього детальних прорахунків гідравлічного опору не робили. Монтажники дісталися від знайомого, монтують "по-практиці", розрахунки так детально не проводять. Вибиралися по відгукам і вартості. Крім того на мою думку варіант 2 розводки 1 поверху кращий. Для ТП я просив шаг укладки 25 см., монтажники кажуть будуть класти 20см.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...монтують "по-практиці", розрахунки так детально не проводять. Вибиралися по відгукам і вартості. ....

 

Прелестно, просто прелестно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На даний момент хвилює якість труб (будуть в стяжці)

 

Ой дядьку, я б замислився ППР у стяжку. Краще все робити металлопластиком.

Ви на всяк випадок спитайте у своїх робітників, є в них прес для м/п труб, чи тільки паяльник. Прсто паяльник коштує на базарі 200 грн, а самий простий прес 300 у.є. От чому більшість каже що м/п це зло, ППР найкраще у світі, а замовники і вірять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...