Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи потрібно підписувати копіпаст?

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Помітив що у нас тут заведено не підписувати джерело з якого взято інфу. Починаючи з анекдотів і закінчуючи "розумними фразами". Згадалась тема де тикали носом архітектора. Це нормально? І якщо наприклад оригінал картинки можна побачити по урлу, то інше ніяк. І ладно там анекдоти, вони оригіналу зазвичай не мають, а інше? Думаю правильним було б дописувати місце звідки хтось щось взяв, принаймні це було б чесно відносно джерела, яке надало вам дані або цікавинку
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю правильним було б дописувати місце звідки хтось щось взяв, принаймні це було б чесно відносно джерела, яке надало вам дані або цікавинку
По количеству постов в этой теме ясно, что кроме нас с вами никто по этому поводу не парится.

Ну что поделаешь? Значит, не время...:sad:

Когда лень искать точную ссылку или не хочу перенаправлять на другой сайт, просто ставлю имя сайта и вот такой значок: ©

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не пов’язаний.

Можна звісно посміятись і загигикать бо особисто це нікого не зачепило. Хоча не всіх із тут присутніх. При чому помітив тільки на СД так відверто лінь ставить посилання на джерело, у всіх інших більш-менш. Вмикаємо свідомість дописувачів - це не важко

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вмикаємо свідомість дописувачів - це не важко

А що це дасть?

Лише перевантажить екрани тих користувачів, які заходять з маленьких гаджетів.

Окрім того, якщо хтось процитує чужі вірші, видаючи їх за свої, то це буде помітно оточуючим, і такий дописувач відразу опиниться у незручному становищі.

 

Добавлено через 1 минуту

Вмикаємо свідомість дописувачів - це не важко

Справа не в свідомості, а тому, що ігри в авторські права -це бізнес.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага. Який у Юри (Uvexа) був у цьому бізнес? ;)

Тут справа в банальній порядності. Ніхто ж не вимагає грошей, взяли десь - скажіть дякую: поставте посилання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага. Який у Юри (Uvexа) був у цьому бізнес? ;)

Тут справа в банальній порядності. Ніхто ж не вимагає грошей, взяли десь - скажіть дякую: поставте посилання

Если Вы хотите продолжить обсуждение проблем из той ветки, то я пасс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Швеции официально признано религией сообщество Миссионерская церковь копимизма, для членов которого священными актами являются копирование информации, обмен знаниями и файлообменные сети. Священные символы этой новой религии — комбинации клавиш Ctrl+C (операция «копировать») и Ctrl+V («вставить»). 28 апреля 2012 года состоялась первая свадьба, проведённая священником-копимистом, лицо которого было закрыто маской Гая Фокса, а голос искажён модулятором.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Швеции официально признано религией сообщество Миссионерская церковь копимизма

Предлагаю преобразовать Строимдом в церковь.

Переименуем Флэша в веховного бога, а модераторов в жрецов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крига скресла?

Я так понимаю, у экономики Украины появился шанс на выживание.:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понимаю, у экономики Украины появился шанс на выживание.:D

Одна мацапура погоди, звісно, не робить. Інша справа, коли станемо країною одних крадіїв: хто шапки, хто контент. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Швеции официально признано религией сообщество Миссионерская церковь копимизма, для членов которого священными актами являются копирование информации, обмен знаниями и файлообменные сети. Священные символы этой новой религии — комбинации клавиш Ctrl+C (операция «копировать») и Ctrl+V («вставить»). 28 апреля 2012 года состоялась первая свадьба, проведённая священником-копимистом, лицо которого было закрыто маской Гая Фокса, а голос искажён модулятором.

збоченців багато їх не подалати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...