Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гіпсова штукатурка - як має бути зроблена

Гочик

Рекомендовані повідомлення

Про метод нанесення грунтовки поговорили, а от про самі грунтовки ...

На сьогодні можна виділити 4 грунтовки Кнауф які масово застосовують - Бетокнтакт 811452793_default.jpeg.42a041b591738eaa78e315b29d1f062d.jpeg, Хафтемульсія 418518894_default.jpeg.95e7283a30a7ba81a6f31202815ab4ff.jpeg, Тіфенгрунт default.jpeg.a5939cb05ddee2ede36e7e3e273b00e9.jpeg і розкрутився за останній рік Грундірміттель 653335253_default.jpeg.35502a1241a4f61abe6bf072ef7a8bdf.jpeg.

Якщо з Бетокнтактом усе зрозуміло - наноситься на непоглинаючі гладкі щільні основи (тобто бетон, масляні фарби і полістирольні плити). Тіфенгрунт до штукатурки ніякого відношення не має, адже застосовується для поліпшення адгезії і укріплення основи перед шпаклюванням, фарбуванням, поклейкою шпалер і укладанням керамічної плитки.

Хафтемульсія грунтовка широко спектру застосування: додається для виготовлення знепилених і зносостійких наливних підлог, для виготовлення ремонтних розчинів для бетону та наливних підлог, підвищує якість затірок і наливних підлог на основі цементу, шпаклівок і вирівнючих сумішей, а також викорстовується для сильно поглинаючих основ перед нанесенням штукатурок. Грундірміттель - спеціальна грунтовка для сильнопоглинаючих основ (газоблок, цегла, ЦПШ) перед нанесенням ГШ МП-75, Ротбанд, НР Старт.

ІМХО: на практиці перевагу віддаю Грундірміттелю через його вузько направлений спектр дії і у порвнянні з Хафтемульсією, яка швидше виступає зміцнюючою добавкою до розчинів. Переконаний, що універсалізм дає усе, але не в повному обсязі.

П.С. Хто скаже, чому про Грундік пишуть: "... готова до використання...":fool: Коли працював у Нідерландах був випадок... Поляки намазали не розведений Грундік :o, коли стали підрізати стіни, то розчин відствав від основи повністю і падав на землю.:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Я не знаю о какой грунтовке Вы говорите

Вы правы:sorry: , гы гы ,странно, на канистре это не написано:( а на сайте пишут шо можна распылять:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Думаю, буде корисно знати тим, хто починає працювати з ГШ. Для замісу гіпсових штукатурок і шпаклівок (а також інших вязких сумішей) краще використовувати вєнчики з потрійною спіраллю, кожна з яких закручена на 120 градусів. Для сипучих цементних сумішей краще підійде з подвійною спіраллю, закрученою на 360 градусів.

Хтось може подумати, що це не важливо. А той хто спробує відчує різницю.

915917590_.jpeg.6f5be84afbb0a70ca92bbbf81727ecb4.jpeg

258070491_.jpeg.4319fcf348a9aaa574d0b7897609e1d2.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, буде корисно знати тим, хто починає працювати з ГШ. Для замісу гіпсових штукатурок і шпаклівок (а також інших вязких сумішей) краще використовувати вєнчики з потрійною спіраллю, кожна з яких закручена на 120 градусів. Для сипучих цементних сумішей краще підійде з подвійною спіраллю, закрученою на 360 градусів.

Хтось може подумати, що це не важливо. А той хто спробує відчує різницю.

 

Ребята, не городите "херни"что бы перед заказчиками " прогнутся". Т.е. еслия по вашему замешаю МП 75 кельмой , то я " лох голимый"? А если придет Андрей Госпел с машиной, то почет и уважение? Не нужно судить по приходу, давайте будет судить по отношении к делу.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не вловлюю звязку між міксером і замовником :o Може поясните!?

А що Ви розумієте під поняттям "отношении к делу"?????????

Хіба правильний необхідний інструмент не є складовою професійного підходу до роботи?

Так! Госпел має станцію і ще до станції кучу впридачу - це значить, що він не випадковий дядько, який прийшов штукатурити. Додати до цього якісно виконанану роботту і "почет и уважение" він заслужив.

Замішати 2 кг і ложкою можна:lol: А якщо прийти на роботу і почати мішати кельмою, то лохом залишиться замовник, який оплатить твій витрачений час.

 

Добавлено через 2 минуты

Ребята, не городите "херни"

А й справді! Тут або за живе зачепило або просто толком написати нічого.

Burulka33, іноді краще жувати ніж говорити (ой писати)

 

П.С. Коли мішаєш 60 кг гіпса + 36 л води, то різниця відчутна. Сам пройшов через це. Хто хоче оптимізувати витрати часу і фізичної сили на заміс, то спробує спеціальний вєнчік. А кому не цікаво, то почитає і забуде:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не ну Бурулька прав стопудово.Гочук,указывать под каким там градусом спиралька должна быть(чтоб лишний раз зарисоваться и показать какой я красавец)-это уже перебор.:D

П.С.-Ну мешал я разными миксерами.Не вижу я там такой особой разницы,чтоб об этом трубить на все стороны.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не вловлюю звязку між міксером і замовником Може поясните!?

А що Ви розумієте під поняттям "отношении к делу"?????????

Хіба правильний необхідний інструмент не є складовою професійного підходу до роботи?

А у відповідь - тиша! Що сьогодні натхнення вистачило лише на спс для malyarman :D Burulka33, так хто тут "городить" не подумавши?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у відповідь - тиша!

Инструмент должен быть таким чтобы выполнить поставленную задачу заказчиком не более. А то выходит у кого дороже автомобиль тот и лучший водитель!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну мешал я разными миксерами.Не вижу я там такой особой разницы

А між бітами PH i PZ , теж не відчуваєте різниці? Вловлюєте паралель!?

 

Не розумію, чим так зачепив цей вєнчік? Чи може просто мене злякались, що я "красавец" такий.:):wink:

П.С. Один купує, а інший продає і жоден не знає чому ті вєнчіки різні. От і все. На днях пояснював це в Епіцентрі. Люди подякували. А тут така критика.....

 

Добавлено через 2 минуты

выполнить поставленную задачу

ЇЇ можна просто виконувати, а можна виконати швидше і легше.

З автомобілем теж саме: Можна просто їхати, а можна їхати комфортно і швидко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна просто їхати, а можна їхати комфортно і швидко.

И я бы добавил -дооорого:)/Но с кондиционером дивиди /,музыкой/, итд.и даже джакузи.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у відповідь - тиша! Що сьогодні натхнення вистачило лише на спс для malyarman :D Burulka33, так хто тут "городить" не подумавши?

 

А чего вы так "взелись? Разница для замешивания смесей разными венчиками, такая же как и размешивание краски на жёсткой и мягкой воде. А для замешивания гипсовых смесей в таких обьёмах как вы написали существуют другие механизмы. И НИКОГДА я одновременно не мешал 60 кг гипса на 36 литрах воды и ,думаю, большинство отделочников на этом форуме тоже.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні! Взялися якраз Ви і компанія. Я просто трошки проінформував.

Якщо мішати відро, то звичайно різниці не відчуєш. Якщо штукатурити гіпсом вручну, то відрами "за..б..ся" мішати. Вхід іде тазік на 90 л і міксер 2 кВт з вєнчіком 200 мм у діаметрі. Тоді одразу різниця відчувається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут розмір і форма має значення...

А как Вам такие миксера?

(ссылка устарела)(ссылка устарела)

 

Или такой?

 

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как Вам такие миксера?

 

Хоть кто нибудь их пробовал, особенно те что крепятся к емкости.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перші 2 аналоги бетомішалки. Підійдуть для не вязких цементних розчинів.

Той, що з 2 вєнчіками не зручний в роботі: доводиться ходити з ним навколо тазіка, залишає в куточках сухий гіпс. Пробував подібний Protool 1269398157_zoom_07_mxp1602eqduo_631166_p_01a1.thumb.jpg.8592c9df9e5509eaf66ec2fd0f2a6150.jpg не сподобався.

Взагалі найкращий міксер для замішування ГШ - це PFTdefault.jpeg.ebabb555560c12115888f6832853d9b5.jpeg Потужний, металевий корпус, 850 об/хв. (оптимально, у мене зараз 550 так маловато), плавно регулюється швидкість зручним колесиком, довга бокова ручка і зручний хват іншою рукою, вєнчік на 220 мм. Ми такі в Нідерландах звжди використовували. Коли мій теперішній загнеться буду замовляти такий PFT, о тільки дорогий зараза 550 Є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоть кто нибудь их пробовал, особенно те что крепятся к емкости.

Вони не ефективні. За такі гроші краще хорошу бетономішалку купити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли мій теперішній загнеться буду замовляти такий PFT, о тільки дорогий зараза 550 Є.

 

У меня такой Rebir EM2-1500 Е-2.

 

 

Я в общем-то доволен, но бетономешалкой легче.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погляньте на фото вище - повинні впізнати...:)

Тільки вєнчік більший і під гіпс заточений. Готові стяжки (у мішках) нормально і міксером мішати, а от цемент з піском у бетомішалці звичайно краще. Але якщо мішалки немає, то міксером з 2 вєнчіками буде легше. Його не викручує в руках (єдина перевага над одиночками).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора продаван запропонував Ротбанд ПРО.

Не зрозуміло для чого він зявився на ринку. У тел. консультації дядько з Кнауфа сказав: "Ротбанд ПРО - покращена формула Ротбанда, яка дозволяє наносити його як вручну так і механізовано".

Для себе зрозумів, що поступово Ротбанд ПРО замінить звичайний. Поки він молдовського виробництва, але згодом буде вироблятись в Україні. Цінник на них однаковий.

Не зрозуміло навіщо писати "для механізованого нанесення". Адже його використання економічно не виправдане у порівнняні з МП-75, взявши до уваги ціну. Виробники теж балаболять аби продати:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адже його використання економічно не виправдане у порівнняні з МП-75, взявши до уваги ціну. Виробники теж балаболять аби продати:(

Ну,если вы его затрёте сразу под покраску,а не под обои,как МП-75,то тогда цена на него будет оправдана.Но кому эта возня нужна?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

МП-75 як і Ротбанд затирається під покраску. Після висихання один раз на здір фініш-пастой.

 

Добавлено через 1 минуту

Но кому эта возня нужна?

Поясніть будь-ласка!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...