Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Форумчане кто не забыл о спорте?

Софито

Рекомендовані повідомлення

Про спорт пам'ятаємо завжди! Минулих вихідних у Львові на Погулянці "Манівці" провели відкритий кубок по кануполо. Були гості із столиці та Латвії.

Мені вдалось попасти на фінал. Погана погода не зашкодила. От як тре закалятись і боротись з вірусами :)

А трохи раніше авіамоделісти "зажигали" :)

 

Наступними вихідними мають бути ще якісь змагання. Комусь цікаво таке? :) 

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще з дитинства запам’ятався дідовий вислів "на манівцях", що означало десь дуже далеко, настільки далеко що не кожен те місце знайде.

А воно он де, виявляється :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Схематичні моделі, змагання:

 

А лижі куди у нас на форумі притулити? Мото - вело гілка є а лижі/дошки не є... Теж сюди? :)

 

 

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.01.2022 в 09:38, porterlv сказав:

Схематичні моделі, змагання:

 

А лижі куди у нас на форумі притулити? Мото - вело гілка є а лижі/дошки не є... Теж сюди? :)

 

 

Славське- прекрасний пгт. ціни втричі дешевші буковеля, люди простіші. кататись спокійніше,людей меньше..там наскільки я знаю новий курорт типа буковеля будують. скоро ціни зміняться)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, МаТраС сказал:

Славське- прекрасний пгт. ціни втричі дешевші буковеля, люди простіші. кататись спокійніше,людей меньше..там наскільки я знаю новий курорт типа буковеля будують. скоро ціни зміняться)

https://www.facebook.com/100003974753908/posts/2231137957028674/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, BugS сказав:

э там трохи проблеми з інфраструктурою. я був там на новорічні, давно правда. такої двіжухи не було.
Щур той міг би попросити фото отелю перед бронюванням. дощ замість снігу, ну не повезло..

в мене там друг, я там вже раз 6 був, він мені безкоштовно видав все спорядження, ну і якось мені везло на гарних людей. до підйомників так вони стрьомні, ну і дійсно треба вкладати і вкладати. коли там зроблять той проект новий побачим .

на той час,коли я там був, то все в 2-3 рази дешевше буковеля було

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

А ми знову катнули на славу! Ще й дивовижу уздріли - лижника з рідкою системою "телемарк".

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залежить від погоди. Коли на великах, коли шахи. А поки є сніг - ковзаємо! Цього разу по лісі:

 

 

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приємно, дякую. Але... На тапок добре не дуже. Ті самі місце час і люди з норм камери (4к доступне):

То гопро10, тєгне 4 к уже з зстабілізацією, широкий кут. Є лиш дві проблеми: ціна... і батарейки на холоді жере як діти цукерки...

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
В 26.02.2013 в 11:46, Софито сказал:

Пешком полезно, кто то мне говорил что в идеале нужно ходить не меньше чем 10 километров в день. Но по себе знаю что путаны дзержинска, редко такое получается. Пытаюсь заполнить это ездой на велосипеде по выходным))

Я вот больше 10 тыс шагов не прохожу обычно, в км это где-то 12 получается. На велике же - другое дело, можно и по 30 км наматывать без проблем. Хочу вот своего коня железного обновить, но ценники скачут так, что пока нет возможности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Змонтував останній матеріал з останньої поїздки (ну а чим іще під час повітряної тривоги займатись?). Снігу повно, але зараз не до лиж...

 

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Лижний сезон закрили несподівано і достроково :( Війна...

Нового матеріалу нема і навряд чи буде. Гуртки, школа закриті, центр творчості перетворився на притулок біженців.

Знайшов та змонтував старий матеріал:

Перший та другий виїзди в поле. Це було до змагань, хронологія порушена

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Випала нагода освоїти новий напрямок. Заодно й провітрили шпаківню від реаліїв війни...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

Останнє відео з авіа. Більше нема і не буде... Гуртки не працюють (в центрі творчості біженці), польоти заборонені...

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 3 тижні потому...

Нового матеріалу нема. Є старий, ліс, велики, скали:

 

Цікаво бачити, що якість таки росте. На старому відео купа косяків в монтажі та якості самого відео. Вчитись ніколи не пізно.

Прикро, що старе класне переробити можливості нема. Нічого, нові буду ще кращі.

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Війна відібрала можливості і ресурси. Мовчу про життя співгромадян. Ніде не був, нічого не бачив. Але вдалось провітрити дітей.

Інструктори воюють, Одні дівки залишились, проте бойові і досвідчені. Мають чому дітисок навчити!

З огризків відео, змонтував ролик. Життя триває. Хочаби для дітей.

 

 

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...