Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Присвоение кадастрового номера.

Gefest-25

Рекомендовані повідомлення

Имеется участок 5 соток в Фастовском районе с актом без номера.

1)Куда обращаться за присвоением?

2)Сколько занимает времени?

3)Сколько будет стоить?

4)Можно ли сделать это максимально быстро?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как то несвоевременно Вы озадачились данным вопросом:) Вы что, не в курсе? Сейчас вся система "стоит"... После НГ все поменялось, но еще никто не знает как именно теперь все будет. Ждем-с...:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы правы я не глубоко в этом вопросе. Не думал что придётся с этим столкнуться. А какие перспективы?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы правы я не глубоко в этом вопросе. Не думал что придётся с этим столкнуться. А какие перспективы?

 

Та если бы мы знали... В общем, ждем, может скоро все прояснится (обещают до конца февраля), а то у нас в стране всегда так: старые законы отменяют, а новые забывают издать, вот и получается дурдом:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какие перспективы?

Все перспективы сводятся к одному,передел с последующей монополизацией.Людей увольняют с ДЗК,все права ушли я так понимаю "земельной агенции".Вообщем старое поломали а новое не создали,реформаторы х...вы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имеется участок 5 соток в Фастовском районе с актом без номера.

1)Куда обращаться за присвоением?

2)Сколько занимает времени?

3)Сколько будет стоить?

4)Можно ли сделать это максимально быстро?

Не знаю, як у вас, а ми помаленьку починаємо працювати, тому напишу по вашим пунктам:

1)Обираєте землевпорядну організацію з доброю ціною для вас та світлою репутацією

2,3,4) В цій же установі обговорюєте терміни, які вас влаштовують з врахуванням "максимально швидко" з чого потім випливе ціна, яку вам озвучать.

Вам потрібно замовляти технічну документацію щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та на основі неї проводити державну реєстрацію вашої земельної ділянки.Деталі дізнавайтеся по місцю розташування земельної ділянки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...