Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Грибок на трубах! Подскажите!

Гість la femme

Рекомендовані повідомлення

Подскажите, грибок ли это? (ссылка на изображение устарела)Трубы влажные и черные. Я не разбираюсь в этих вещах. Мне сказали, что это не грибок, и это не опасно.А у меня совсем маленький ребенок в метре от ванной находится постоянно, и заменить трубы нет возможности. Говорят, грибок очень вреден для здоровья, особенно для маленьких детей. Возможно ли чем-то покрыть трубы так, чтобы грибок исчез и не представлял более угрозы.Или здесь поможет только замена труб? Заранее спасибо за ответ!!! :)

 

(ссылка устарела)

 

так это выглядит!

Змінено користувачем la femme
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это есть грибок. Нужно высушить трубы, обработать антисептиком против грибка (в строймагазинах продаются), обезжирить, покрасить и одеть изоляцию на трубы, что бы не было щелей.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, грибок ли это? Не получается добавить фото...

Грибок!

 

Хотя, может быть, и не грибок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А это горячая вода или холодная?

По логике, свеху должна быть горячая, а на ней грибок маловероятен

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачив я таке, виліковується просто, взяти багато шершавих губок, добрячий чистячий засіб, краще аерозольний, і довго і нудно терти аж до появи чистої фарби, стару фарбу відлущити (скільки зможете) протерти антигрибковим засобом, швиденько просушити (непотрібним рушником) пофарбувати поки труба знов не намокла, і бажано обгорнути теплоізоляцією.

І головне, ВСІ РОБОТИ ВИКОНУВАТИ У РЕСПІРАТОРІ А ДИТИНУ ВИВЕСТИ З КВАРТИРИ НА ЦІЛИЙ ДЕНЬ!!!

І все буде добре):beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...