Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю виконавців на внутрішні і зовнішні роботи.

zalex_ua

Рекомендовані повідомлення

Шукаю нормальних (гарна якість + невисока ціна) виконавців на внутрішні і зовнішні роботи.

с.Гатне К-С району.

 

В архівах (розбито бо є обмеження на розмір одного атача) таблиця, креслення і декілька фото для уявлення про що йде мова.

Огляд на місці можливий якщо в мене виникне зацікавленість у вашій пропозиції.

 

Заповніть табличку (Excel) вашими розцінками і надішліть мені.

Нижче таблички цілий ряд деталей стосовно моєї пропозиції, прочитайте їх з самого початку.

 

Коментарів типу: все зробимо, ось мій телефон … дзвоніть - будь-ласка робити не потрібно бо дзвонити я не буду.

 

Дякую !

На_тендер1.rar

На_тендер2.rar

На_тендер3.rar

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукаю нормальних (гарна якість + невисока ціна) виконавців на внутрішні і зовнішні роботи.

На "коробку" по тому-же принципу искали???? Над окнами да-же перемычек не сделали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На "коробку" по тому-же принципу искали???? Над окнами да-же перемычек не сделали.

 

Дякую за уважність до фото !

Так, по тому ж принципу шукав. А з висновками там поспішати не варто, бо перемички там є ;)

Детальніше тут www.stonelight.kiev.ua/продукция/лотковые%20блоки

Змінено користувачем Валерий Валентинович
5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім хто відгукнувся !

 

Дозволю собі маленький звіт, але тільки по "внутрянці", бо багато хто по утепленню фасаду або забору не давав пропозицій.

Чітко виражений середній діапазон "розумних" пропозицій за всю описану внутрянку - 70-73 т. грн., є декілька і дешевше - 60-65 т., є дві на 100-115 т., що вибачте забагато для мене.

На чому зупинився озвучувати не буду щоб уникнути дискусій :)

 

Можливо до когось хто надіслав пропозиції буду звертатись влітку, ближче до осені з приводу забору і фасаду.

 

Це був мій перший тендер на цьому форумі. Загальне враження - досить позитивне, побачимо чим все закінчиться :)

 

Тендер закрито.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...