Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи має право на існування такий варіант цокольного вузла?

vadim s

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть чи має право на існування такий варіант цокольного вузла?

 

Коротко про майбутнє будівництво. Ділянка 0,15 г. в селі Требухів. Після попереднього аналізу новобудов які знаходяться в радіусі 200 метрів, та опитування сусідів "старожилів" встановлено,що більшість новобудов зведені на плитному фундаменті. Максимальний рівень УГВ близько 70см. Тому я майже на 100% впевнений, що мені доведеться заливати плиту.

Всім дякую і чекаю Ваших повідомлень, думок та критики

Цоколь.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене великий звіс газобетону 400мм.

 

Деякі виробники газобетону (точно читав про Ітонг) допускають звисання до 1/3 ширини блоку. В моєму випадку звисання 1/4 = 10 см. а 1/3 при ширині 40 см. = 13.3 см, тобто маємо певний запас.

В даному цокольному вузлі мене також турбує що перший ряд газобетону заходиться досить близько до землі чи не буде це проблемою для його водонасищення. Для боротьби з цим планую в пятні забудови підняти рівень ділянки на 40 см.

Які ще будуть думки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так какой же грунт все таки?

 

Якщо мова йде про Требухів Броварського р-ну, то там таки дійсно високо РПВ. Грунти там перемінні, але в основному пісок. Хоча є місця де часті прошарки глинистих грунтів ( в центрі неподалік озера та в сторону Красилівки, там річечка невеличка).

 

писи. А ще там дуже красива дерев'яна церква, яка війну пережила

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так какой же грунт все таки?

 

Близько 60 см. чорнозем, 20 см. жовта глина з домішками якихось камінчиків, далі до 130 см світла майже біла глина. Глибше не копав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі якісною гідроізоляцією можна вберегти від замочування. Але в реальністтю цього добитись доволі важко.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі якісною гідроізоляцією можна вберегти від замочування. Але в реальністтю цього добитись доволі важко.

 

Чому важко?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем вообще кирпич, если плита не заглубляется?

Кстати если чернозём, то его придётся заменить или заглубить плиту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем вообще кирпич, если плита не заглубляется?

Кстати если чернозём, то его придётся заменить или заглубить плиту.

 

Чорнозем буде весь замінено на щебінь та пісок.

Всі з ким розмовляв в один голос говорять що потрібно трошки підняти газоблок над фундаментом тому що буде втягувати вологу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В даному цокольному вузлі мене також турбує що перший ряд газобетону заходиться досить близько до землі чи не буде це проблемою для його водонасищення. Для боротьби з цим планую в пятні забудови підняти рівень ділянки на 40 см.

Які ще будуть думки.

 

первый ряд это который шириной 30? Я бы заменил на кирпич/бетон - всё равно утепляется + конструкция надёжнее

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

первый ряд это который шириной 30? Я бы заменил на кирпич/бетон - всё равно утепляется + конструкция надёжнее

 

Перший ряд це - на малюнку 1. Цоколь з кирпича, бетону та ін. висотою 0,2 шириною 0,3м

Газобетон починається з другого ряду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Максимальний рівень УГВ близько 70см

Я извиняюсь, шо не по теме - но подумайте о размещении (и конструкции) наружной канализации на этом этапе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі якісною гідроізоляцією можна вберегти від замочування. Але в реальністтю цього добитись доволі важко.

 

Если не пожадничать и залить плиту с гидрофобного бетона,то про "РПВ"можна не беспоеоится...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я извиняюсь, шо не по теме - но подумайте о размещении (и конструкции) наружной канализации на этом этапе.

 

Дякую за слушне зауваження. Нажаль із за високого УГВ фундамент і каналізація це два самі проблемні моменти із за яких голова йде кругом.

 

Добавлено через 1 минуту

Если не пожадничать и залить плиту с гидрофобного бетона,то про "РПВ"можна не беспоеоится...

 

Я вважаю що є кілька речей в житті на яких не можливо економити ФУНДАМЕНТ ОДНА ІЗ НИХ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во избежание неожиданностей, ведите кладку ГБ уже выше утепления пирога пола, коль уж остановились на этом материале.

И очень прав Корни. В Вашем случае проблемой будет не фундамент, и даже не первичный сбор стоков (решается герметичными емкостями), а сброс осветленных стоков, или доочищенной воды в почву. Ну или постоянная привязка к ассинизатору.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...