Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прийму в дар неробочі інструменти

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Стикнувся в себе з ситуацію, коли є багато інструменту практично в ідеалі, які з зломаними окремими деталями, яких не можу в себе знайти...

 

От на разі є 2 шліфмашинки шліфувальні ленточні...все в ідеалі, але зношені червячні шестерні....є ще дреі, перфоратор і т.д....все не саме дешево по 120-150грн...відповідно просто викинути не хочу...

 

Шукаю, може в кого є різний інстурмент, який не хочете ремонтувати...а під розборку мені приміром пішов, можливо б склав з Ваших і своїх інструментів якісь робочі...

 

Хто що має пропонуйте...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто що має пропонуйте...

как ни странно есть разборки эл. инструмента.. нужно только поискать... (находил на куреневке)

интересно какова вероятность того, что найдется точно такой же инструмент с другой поломкой...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в себе дещо знаходив...дещо ні...

 

деякі речі сам віддавав під розборку...якщо ремонт був економічно не обгрунтованим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в себе дещо знаходив...дещо ні...

 

деякі речі сам віддавав під розборку...якщо ремонт був економічно не обгрунтованим

Есть шуруповерт Эксперт, умер аккумулятор и плохо работает кнопка включения

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть шуруповерт Эксперт

 

дякую...але такі повикидав в свій час...там немає що ремонтувати :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую...але такі повикидав в свій час...там немає що ремонтувати :(

Намек понял, на дня выброшу :)

Хотя движек там новый, может детям машинку сделать :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую...але такі повикидав в свій час...там немає що ремонтувати

А я такий приеднав до авто.акум. і берези на весні кручу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотя движек там новый, может детям машинку сделать

 

ну якщо двигун ок...то ще щось можна придумати..

 

бо в мене в комплексі полетів і двигун і акуми...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Шукаю, може в кого є різний інстурмент, який не хочете ремонтувати...а під розборку мені приміром пішов, можливо б склав з Ваших і своїх інструментів якісь робочі...

 

Хто що має пропонуйте...

 

Если не лень будет ко мне ехать, то отдам инструмент с рабочими движками, но с нерабочими редукторами/механикой:

- болгарка маленькая БОШ

- электрорубанок ручной

 

И наоборот: эл.дрель советская, типа ИЭ, синяя,- сгорел движок, остальное рабочее.

 

Это по памяти.

Может, еще что накопаю при уборке в мастерской.

 

Удачи!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Стикнувся в себе з ситуацію, коли є багато інструменту практично в ідеалі, які з зломаними окремими деталями, яких не можу в себе знайти...

 

От на разі є 2 шліфмашинки шліфувальні ленточні...все в ідеалі, але зношені червячні шестерні....є ще дреі, перфоратор і т.д....все не саме дешево по 120-150грн...відповідно просто викинути не хочу...

 

Шукаю, може в кого є різний інстурмент, який не хочете ремонтувати...а під розборку мені приміром пішов, можливо б склав з Ваших і своїх інструментів якісь робочі...

 

Хто що має пропонуйте...

Могу отдать болгарку Титан 230 не знаю что с ней, задымела наверное п----ц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если хозяин темы разрешит, (просто создание тем с дубляжом не приветствуеться)то хотел бы тоже присоединиться. У меня причина немного другая, для домашних очумелых ручек (поделок всяческих) требуються то привод, то редукторец, то разные другие запчасти. И зеленое животное просто звереет, когда для того чтоб чего-то сделать нужно купить что-то и разобрать/сколхозить. В частности битый без акк шуруповерт это и планетарн. редуктор и двигло пост. тока, а електротельфер/лебедка это вообще то что нужно. Еще может валяються приводы стеклоочистителей(дворников), електрогенераторы (авто и пр).Так что если выбор стоит в пользу нет желания чинить, проще выкинуть, и не лень дойти до перевозчика, то можно (нужно) присылать мне. Опять же, приславшим материалы для поделок, информация и результаты опытов в первую очередь, а не тогда когда руки / фотик дойдет.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...