Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как бороться (или дружить) с собственниками частных ТП и газ-труб

aleksei2000

Рекомендовані повідомлення

Зрозуміло: ще один "початківець-реформатор". :)

 

100% :Bravo:Всё разделить, у богатых забрать - бедным раздать. Потом, когда богатые снова наживут, как выразился karbo "добро нажите непосильною працею" - снова забрать. Да...... держава это ещё тот эффективный власнык.

 

Вибачте шановний karbo, але діалога у нас не склалося.

Склалася інша думка: karbo = демагогія і балаканина. Не буду марнувати свій час, на пусті балачки.

Хай щастить! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіть мій особисто куплений лічильник знаходиться на обслуговуванні РЕСу. Я лише оплачую повірку.

Заміни за рахунок РЕСу.

 

Варіанти:

1) Ви власник квартири з колективними щитками - все, що стосується лічильника, проблема РЕСу;

2) Ви член садового товариства - все, що стосується Вашого лічильника, Ваша проблема; все, що стосується колективного лічильника СТ, проблема СТ;

3) Ви приватний домогосподар - все, що стосується Вашого лічильника, Ваша проблема.

 

Законодавчо оформити спосіб підключення споживача до приватної ТН.

 

Складіть договір, який влаштує обі сторони, і завірте його нотаріально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Складіть договір, який влаштує обі сторони, і завірте його нотаріально.

Нормувати правовідносини між суб'єктами повинна держава.

А ця практика ,пропонована вами лише сіє ворожнечу між сусідами.

 

Добавлено через 1 минуту

100% Всё разделить, у богатых забрать - бедным раздать. Потом, когда богатые снова наживут, как выразился karbo "добро нажите непосильною працею" - снова забрать. Да...... держава это ещё тот эффективный власнык.

якщо ви монополізували єдино можливий спосіб підведення комунікацій - то на це повинна бути законна управа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормувати правовідносини між суб'єктами повинна держава.

А ця практика ,пропонована вами лише сіє ворожнечу між сусідами.

 

Держава законодавчо дозволила громадянам укладати і нотаріально посвідчувати будь-які договори, які не суперечать чинному законодавству. То про що мова?

 

якщо ви монополізували єдино можливий спосіб підведення комунікацій - то на це повинна бути законна управа.

 

Знову за рибу гроші. Вам пояснили, що кількість обмежена тільки Вашою уявою, страхами, лінощами, фінансами, жабою, ... . Хто хоче - робить, хто не хоче - шукає привід. Або державу, яка принесе на тарілочці з голубою ... . :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Держава законодавчо дозволила громадянам укладати і нотаріально посвідчувати будь-які договори, які не суперечать чинному законодавству. То про що мова?

Мова про те,що ця практика не вирішує конфліктну ситуацію.

 

Добавлено через 1 минуту

нову за рибу гроші. Вам пояснили, що кількість обмежена тільки Вашою уявою, страхами, лінощами, фінансами, жабою, ... . Хто хоче - робить, хто не хоче - шукає привід. Або державу, яка принесе на тарілочці з голубою ... .

Нєльзя впіхнуть нєвпіхуюмує :)

По мобільному газ(електрику,воду...) ще не передають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормувати правовідносини між суб'єктами повинна держава.

А ця практика ,пропонована вами лише сіє ворожнечу між сусідами.

 

Добавлено через 1 минуту

 

якщо ви монополізували єдино можливий спосіб підведення комунікацій - то на це повинна бути законна управа.

 

А де були ви, коли ми їх монополізовували?

А де 45 моїх сусідів? Чому ми в п"ятьох повинні тягнути для них світло й газ? Щоб вони потім на несправедливість скаржилися, законну управу шукали? "Прибутки" наші рахували?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де були ви, коли ми їх монополізовували?

А де 45 моїх сусідів?

Може хто і не народився на той час.Може став сусідом зовсім недавно

 

Добавлено через 1 минуту

Чому ми в п"ятьох повинні тягнути для них світло й газ?

Почнемо з того ,що комунікації ви тягнули особисто собі.

 

Добавлено через 1 минуту

Щоб вони потім на несправедливість скаржилися, законну управу шукали?

На несправедливість жалієтесь ви.А нові сусіди шукають змоги законного підключення.

 

Добавлено через 56 секунд

"Прибутки" наші рахували?

Своїх проблем достатньо.

Але ж ви тягнули лінію явно не заради власного прибутку?

 

Добавлено через 5 минут

Ці всі балачки на підвищених тонах навіть на форумі,де ми нічого один одному не винні свідчать про наявність неврегульованої проблеми на законодавчому рівні.

 

Добавлено через 12 минут

Якби Держава сказала:

Ми дозволяємо вам будувати власну індивідуальну лінію енергопостачання,але при наявності зайвих потужностей ми будемо підключати інши споживачів без вашого дозволу при умові сплати рівної пайки новими споживачами вкладених вами коштів.

Індексація згідно статистичних даних .

І крапка.

І всі були би задоволені.

Не було би предмету міжсусідських війн.

А змогу випити дружню чарку з сусідом не можна оцінити жодними розрахунками.

Щастя вам ,здоров'я,і співрозуміння.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якби Держава сказала:

Ми дозволяємо вам будувати власну індивідуальну лінію енергопостачання,але при наявності зайвих потужностей ми будемо підключати інши споживачів без вашого дозволу при умові сплати рівної пайки новими споживачами вкладених вами коштів.

 

Держава не сказала: то до чого ці балачки? Ви ж не у Верховній раді розробляєте законопроект, а на форумі з'ясовуєте, як реально отримати газ по приємній особисто для Вас ціні вже сьогодні.

 

Індексація згідно статистичних даних . І крапка.

 

Ви офіційні дані про рівень інфляції в Україні в 2012 році бачили?

 

А змогу випити дружню чарку з сусідом не можна оцінити жодними розрахунками.

 

Come back to USSR.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

якщо ви монополізували єдино можливий спосіб підведення комунікацій - то на це повинна бути законна управа.

 

Управу ?

Управу на вас винайде життя !

 

Тоді коли ви потикаєтесь-помикаєтесь і зрозумієте що ніде взяти ту електрику, взагалі ! І доведеться ставити своє ТП і ще думати а де б підключитись до 10 КВольт щоб дозволили, ті ж самі приватники, бо все навколо перенавантажено.

 

Зі мною саме таке і трапилось, і по цій причині будівництво будинку завмерло на 2 роки бо збирав гроші на власне ТП 64КВат (всього).

 

В радіусі 300 м. від мого ТП можу налічити штук 6-7 інших приватних ТП (по 100-160 Квт) і ... все зайнято, потужностей немає (див. мій пост #6 в цій гілці). отаке.

 

Скажіть, я поганий після цього ?

 

п.с. і вам того ж бажаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Держава не сказала: то до чого ці балачки? Ви ж не у Верховній раді розробляєте законопроект, а на форумі з'ясовуєте, як реально отримати газ по приємній особисто для Вас ціні вже сьогодні.

Я подаю пропозицію.

А той ,що обіцяв почути кожного,прочитає і введе її у ранг закону.

 

Добавлено через 59 секунд

Ви офіційні дані про рівень інфляції в Україні в 2012 році бачили?

Навіть знаю-була незначна дефляція.

 

Добавлено через 2 минуты

Come back to USSR.

Забуржуїнились так,значить?-ну-ну.

У кожного приходить важкий нежданний момент,і тоді добрий сусід тобі буде краще рідного брата.

 

Добавлено через 4 минуты

Управу ?

Управу на вас винайде життя !

На мене життя давно управу знайшло.

 

 

В радіусі 300 м. від мого ТП можу налічити штук 6-7 інших приватних ТП (по 100-160 Квт) і ... все зайнято, потужностей немає (див. мій пост #6 в цій гілці). отаке.

 

Скажіть, я поганий після цього ?

Читайте уважно.

Я писав про підключення у випадку наявності вільних потужностей.

А судити людей,кваліфікувати погані вони,чи добрі не у моїй компетенції.

 

Добавлено через 1 час 38 минут

Отправился бедный подмастерье странствовать по белому свету. Долго он бродил, а работу так нигде и не нашёл.

Забрел он однажды в кабачок и на последние гроши заказал кружку пива, хлеба с брынзой и восемь вареных яиц. Поел подмастерье, собрался расплачиваться с трактирщиком: пошарил в карманах, но не нашёл ни одной копейки. Наверное обронил деньги где-нибудь по дороге. Что тут делать? Когда трактирщик спустился в погреб за пивом, подмастерье выскочил в окно и был таков. Очень рассердился хозяин, что какой-то пройдоха так обманул его, но ничего не смог сделать.

Прошло двадцать лет. Подмастерье разбогател. Отправился он однажды по тем местам, где скитался в молодости. Увидел у дороги знакомый кабачок, зашёл и заказал себе кружку пива, хлеб с брынзой и восемь вареных яиц. Наевшись, он спросил у трактирщика:

- Сколько с меня?

- Три кроны, господин, - ответил содержатель.

Гость улыбнулся и отсчитал тридцать крон.

- Вы ошиблись, господин, - сказал трактирщик, - вы должны только три кроны.

- Возьмите всё. Я плачу за себя и за того подмастерья, который ровно двадцать лет тому назад пил и ел то же самое что вы поднесли мне сегодня.

- Откуда вам это известно? - удивился трактирщик.

- Да ведь я и был тот самый подмастерье.

Содержатель помолчал немного, а потом сказал:

- Нет, господин, вы неправильно считаете. Подумайте только, что бы я получил из тех восьми яиц, если бы положил их под наседку. Из яиц вылупились бы цыплята. Цыплята бы выросли и стали наседками. Посчитайте, сколько кур было бы у меня во дворе. Заплатите мне за всех кур, которых я потерял из-за вас за эти двадцать лет. Или вы заплатите мне сполна, или я отдам вас под суд.

Богач рассмеялся, думая, что трактирщик шутит. Но тот не шутил. Он раскричался и пригрозил ещё раз судом, если богач не заплатит ему сполна.

В то время в кабачке сидел крестьянин, который всё слышал. Он подошёл к бывшему подмастерью и шепнул:

- Иди в суд, я тебя выручу. Только попроси судью подождать твоего защитника.

Богач так и сделал.

Ждали они, ждали в суде защитника, а тот всё не идёт. Решили было начинать дело, как вдруг появился защитник.

- Простите меня за опоздание, - сказал он.

- А почему вы опоздали? - рассердился судья.

- Я не мог придти раньше, - ответил крестьянин. - У моего брата есть небольшое поле. Он хотел сегодня посеять на нём горох. Я принёс из лавки целый мешок гороха и стал ждать, когда горох сварится и остынет, чтобы потом его посеять.

- Что за небылицы вы нам рассказываете, - засмеялся судья. - Ведь варёный горох никогда не вырастет.

- Господин судья, - ответил крестьянин, - а разве могут из вареных яиц вылупиться цыплята, как нас уверяет этот человек?

Тук трактирщик так запутался в своих объяснениях, что тут же исчез из суда, даже не выслушав приговора.

 

Тут у гуцульському стилі:

proridne.org/folklore/tales/%D0%9F%D1%80%D0%BE%20%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%96%20%D1%8F%D0%B9%D1%86%D1%8F.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я подаю пропозицію.

А той ,що обіцяв почути кожного,прочитає і введе її у ранг закону.

 

Ви ж доросла людина, можливо, навіть старша за багатьох на форумі. До чого цей флуд в актуальній темі? "Зачальте" персональну тему разом з Али, запросіть Симоненка, Голуба і Ко, та флудіть на здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви ж доросла людина, можливо, навіть старша за багатьох на форумі. До чого цей флуд в актуальній темі? "Зачальте" персональну тему разом з Али, запросіть Симоненка, Голуба і Ко, та флудіть на здоров'я.

Чому ви вирішили що ваші пости у тему,а мої є флудом?

Є достатньо людей,яким зрозуміла моя позиція.

Якщо вам видався якийсь мій пост флудом - то я готовий пояснити,що мав на увазі ,висловлюючись у даному випадку.

Для чого зразу такі штампи?

Коли висловлююсь сухо - отримую звинувачення у лозунговості.

Пробую проілюструвати власну позицію життєвим досвідом - я у ваших очах стаю флудером.

Нетерпимість до чужої думки не красить нікого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому ви вирішили що ваші пости у тему,а мої є флудом?

 

1. Під яким ніком на форумі той, що обіцяв "почути кожного"?

2. Чи поділяє той, що обіцяв "почути кожного", Вашу позицію хоча б гіпотетично?

3. Навіщо тому, що обіцяв "почути кожного", змінювати законодавство з подачі кожного?

4. Чи може спірна ініціатива декількох форумчан перетворитись на законодавчу ініціативу?

P.S. Конструктивна пропозиція: відкрийте нову тему з голосуванням по Вашій пропозиції примусового під'єднувати до вже існуючих приватних мереж нових споживачів з відшкодуванням пропорційної частки витрат без врахування хабарів.

P.S.S. Приношу свої вибачення за можливо різку позицію в обмін на зобов'язання не піднімати більше питання про неможливість будівництва паралельних мереж без документального підтвердження відмови.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Під яким ніком на форумі той, що обіцяв "почути кожного"?

2. Чи поділяє той, що обіцяв "почути кожного", Вашу позицію хоча б гіпотетично?

3. Навіщо тому, що обіцяв "почути кожного", змінювати законодавство з подачі кожного?

4. Чи може спірна ініціатива декількох форумчан перетворитись на законодавчу ініціативу?

Це президент України Віктор Федорович Янукович.

Віктор Федорович Янукович

 

Віктор Федорович Янукович народився у 1950 році в м. Єнакієве Донецької області.

Освіта - закiнчив Донецький політехнічний інститут в 1980 р.; Українську академію зовнішньої торгівлі в 2001 р.

Кваліфікація - інженер-механік, магістр міжнародного права.

Наукові ступені та вчені звання – академік Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор.

Нагороди, почесні звання - Орден «За заслуги» І ст., Орден «За заслуги» ІІ ст., Орден «За заслуги» ІІІ ст., заслужений працівник транспорту України.

Громадська робота - Почесний Лідер Партії регіонів.

Одружений.

Обирався - 1999 р.- депутатом обласної ради; 2006 р.- народним депутатом України V скл.; 2007 р.- народним депутатом України VI скл.

7 лютого 2010 року за результатами всенародного волевиявлення Віктор Янукович був обраний Президентом України. 25 лютого він склав присягу перед Українським народом як Глава держави.

(ссылка на изображение устарела)

Почую кожного - його передвиборче гасло,яке він обіцяв виконати.

Твердити,що не ведеться моніторинг інтернет ресурсу в цілях ознайомлення з актуальними проблемами суспільства я би не наважився.

 

P.S. Конструктивна пропозиція: відкрийте нову тему з голосуванням по Вашій пропозиції примусового під'єднувати до вже існуючих приватних мереж нових споживачів з відшкодуванням пропорційної частки витрат без врахування хабарів.

Власники будуть проти,бажаючі підключитись -за.

А тому жодного резону у створенні подібної теми немає.

 

 

Приношу свої вибачення за можливо різку позицію в обмін на зобов'язання не піднімати більше питання про неможливість будівництва паралельних мереж без документального підтвердження відмови.

Якщо бажаючі знайдуться то такі дані вам нададуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому ви вирішили що ваші пости у тему,а мої є флудом?

 

Хоч я і обіцяв не марнувати на вас час, не втримався. Попри те що ви балабол демагог, виявляється що ви щей професійний троль.

 

Ваші міркування це 100 відсотковий кошерний флуд, тому що ви тількі розмірковуєте, а ми вже зробили. Ми витратили власні кошти, нерви і час. І ми, таким балаболам теоретикам як ви, нічого не винні.

Окрема порада. Якщо вам зустрівся відвертий жлоб (власник ТП), зовсім не обов'язково всіх власників ТП порівнювати з вашим теоретичним жлобом. Наприклад на мене, сусіди не ображаються. А знаєте чому? Тому що я розмовляю з ними без емоцій, мовою цифр, розрахунків, інших варіантів і прикладів. На сьогодні, ми продаєм вільні потужності по 1200-1500 грн/кВт. Це дешево, чи дорого? Як ви вважаєте? І що ми теж погані?

 

Ваш кумір В.Ф.Я.????? :shock:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваші міркування це 100 відсотковий кошерний флуд, тому що ви тількі розмірковуєте, а ми вже зробили. Ми витратили власні кошти, нерви і час. І ми, таким балаболам теоретикам як ви, нічого не винні.

Окрема порада. Якщо вам зустрівся відвертий жлоб (власник ТП), зовсім не обов'язково всіх власників ТП порівнювати з вашим теоретичним жлобом

Ви мене обізвали лише тому,що мою позицію або не сприйняли,або не зрозуміли.

Тоді як вашу я підтримав.

Тому що я розмовляю з ними без емоцій, мовою цифр, розрахунків, інших варіантів і прикладів. На сьогодні, ми продаєм вільні потужності по 1200-1500 грн/кВт. Це дешево, чи дорого? Як ви вважаєте?

Ваша ціна повністю вписується у прийнятну з моєї точки зору.

І що ми теж погані?

Ви непогані як на мій погляд :)

Ваш кумір В.Ф.Я.?????

Ніколи.

Але це нічого не міняє.

ПС поменше агресії до чужої позиції і все буде ОК.

ПС2 ваша ціна за кВт повністю вписується у мою формулу.

Чому ви так не сприйняли мою позицію ?:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мене обізвали лише тому,що мою позицію або не сприйняли,або не зрозуміли.

Тоді як вашу я підтримав.

 

Ніколи.

Але це нічого не міняє.

ПС поменше агресії до чужої позиції і все буде ОК.

 

1. Я вже давно не ідеаліст, тому вашу позицію я не сприймаю і не розумію. Може на щастя, а може на жаль. Здається мені, що ви дуже далоко від тих проблем які ми обговорюємо.

Tempora mutantur et nos mutantur in illis - Времена меняются и мы меняемся вместе с ними (Овидий).

 

2. За гаранта я не зрозумів. До чого це було - "почую кожного"? От і здалося що Це, ваш кумір.

 

3. Іноді і агресія потрібна (до чужої позиції).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. За гаранта я не зрозумів. До чого це було - "почую кожного"? От і здалося що Це, ваш кумір.

Це була відповідь опоненту.Він просив пояснити,хто у нас зобов'язався почути кожного.Я як міг так і змалював.

Мені особисто більше подобається цей художній образ. www.youtube.com/watch?v=7CaZ6_LKpX4

3. Іноді і агресія потрібна (до чужої позиції).

Опонент і ворог далеко не завжди в одній особі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іноді і агресія потрібна (до чужої позиції).

Можете не тратить время.

Тут Али (аналог этого субъекта, который сейчас "истерит" во всех темах о подключении), тоже почти за год "зас*ал" все темы лозунгами.

 

В итоге, соседи "послали его в сад", провели трубу без него, и не желают с ним общаться.

 

Газовая контора выдала ему ТУ, в которых указано, что Али должен получить согласие соседей на подключение.

 

Finita la comedia!

Теперь пусть "митингует", где хочет.

Только вот без газа.

 

Пока местный демагог не домитингуется до такого же финала - ничего не поймет.

Будет гадить в каждой теме.)))

ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

аналог этого субъекта

 

 

сейчас "истерит"

 

"зас*ал" все темы

 

местный демагог

 

Будет гадить

Без коментарів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша ціна повністю вписується у прийнятну з моєї точки зору.

 

Прохання документально обгрунтувати Вашу точку зору на прийнятну ціну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прохання документально обгрунтувати Вашу точку зору на прийнятну ціну.

Кошторис подав шановний YVS1

 

Я Вам допоможу з цифрами. Наприклад вартість ТП + встановлення + документація + роботи і матеріли = приблизно 200 000 грн. Вільних потужностей залишилося 60 кВт.

Враховуючи його власну потребу біля 70кВт разом загальна потужність становитиме 130кВт.

А тепер по моїй формулі

Кошторис ТН/потужність у кВТ.

Хоча підозріваю,що потужність ТН 150кВт.

 

200 000грн :130=1538грн/кВт.

Як бачите нічого особистого.Все зі слів нашого форумчанина.

При 150кВт =1333 грн/кВт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кошторис подав шановний YVS1

 

Враховуючи його власну потребу біля 70кВт разом загальна потужність становитиме 130кВт.

А тепер по моїй формулі

 

Хоча підозріваю,що потужність ТН 150кВт.

 

200 000грн :130=1538грн/кВт.

Як бачите нічого особистого.Все зі слів нашого форумчанина.

При 150кВт =1333 грн/кВт

 

Стоп. Не треба тут нічого придумувати. Ніякого кошториса я не подавав! Хіба я вказував потужність ТП? Ай-яй-яй, доросла людина, а викручуєтесь як нашкодливий підліток. Щось ви вже зайшли в дєбрі. Перечитайте уважно все, с першої сторінки. Особисто я вказав ПРИБЛИЗНУ, підкреслюю ще раз ПРИБЛИЗНУ вартість по встановленню ТП. Під встановленням я мав на увазі: вартість ТП, транспортні витрати, документацію, дозволи + хабарі, матеріали, опори, лічильники, вартість робіт. Далі. Я написав що вільних залишилося 60 кВт. Все! Більше я ніякі цифри не надавав.

Ваші розрахунки НЕ ВІРНІ!!! Тому що ваше "Хоча підозріваю", та "Все зі слів нашого форумчанина" - це не формула, це флуд.

Щодо вартості встановлення ТП - вона може бути і 300 000 грн., потрібно піднімати всі записи.

Щодо потужності ТП - 400 кВт. По існуючій практиці, прописано в ТУ, всі 400 РЕС не надає, якщо я не помиляюся, надали дозвіл на 360 кВт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоп. Не треба тут нічого придумувати

Наведіть дійсні.

Це для вас проблема?

Надали про 360кВт.

Добре.

Дякую

І 300 000грн вартість.

300 000 грн/360=833,33грн/квт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...