Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мат - "за" и "против".

MOLLI

Рекомендовані повідомлення

Ненормативную лексику не использую.

 

Вообще никогда-никогда? ;)

 

К мату отношусь очень отрицательно, но... бывает, что сам матерюсь очень даже не по-деЦки и грубо.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К мату отношусь очень отрицательно, но... бывает, что сам матерюсь очень даже не по-деЦки и грубо.:(

 

І такі люди слідкують за порядком на форумі...

Можу собі тільки уявити, які коментарі отримують користувачі разом з попередженнями..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще никогда-никогда? ;)

 

К мату отношусь очень отрицательно, но... бывает, что сам матерюсь очень даже не по-деЦки и грубо.:(

Думаю, что если где-то бы записывали все мои высказывания, то компромат был бы найден. ТипО эмоционально вырвавшихся "Фигня, дурня, баран, капец". Но я с этим борюсь. Такие слова засоряют речь. У нас в семье никто не матерится.

И строители на моей стройке (в моём присутствии) не матерятся.

Мне не приходится им запрещать. Они сами почему-то чувствуют, что это НИЗЗЯ.;)

Я никогда не делаю замечаний тем, кто матерится. Но, уже с 3-ей, 4-й минуты общения мат исчезает из лексики собеседника.:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я никогда не делаю замечаний тем, кто матерится. Но, уже с 3-ей, 4-й минуты общения мат исчезает из лексики собеседника.

В.В., може літом приїдемо в Барахти, пройдемо курс лікування?

 

Чесно - я себе іноді ледве стримую.. Сам дивуюсь, як я ще не отримав бан за мат..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чесно - я себе іноді ледве стримую.. Сам дивуюсь, як я ще не отримав бан за мат..

 

 

Погодьтесь, навіть ці два простих слова "бан за мат" якось аж напрошуються, щоб вимовити нецензурно.... От холєра...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А нормативную ?

С нормативами как дело обстоит ?

А то я вот тоже обычно ненормативную не использую. Но бывает, что таки приходится мгновенно пересмотреть нормативы...

Давайте не прятаться за непонятными терминами.:D

Такая лексика называется сквернословие.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К мату отношусь очень отрицательно, но... бывает, что сам матерюсь очень даже не по-деЦки и грубо.:(

 

Как один из примеров (не дай Бог, конечно):

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте не прятаться за непонятными терминами.:D

Такая лексика называется сквернословие.

+1

В сусідній гілці одна форумчанка стверджує, що вона "космополітична патріотка". Перша думка, щоб їй заперечити звучить приблизно так: " Дєточька, ви б хатєлі шоб муж вас любіл і ходіл на бл@дкі одноврємєнно?"

Розумієш, що матюки - не українська традиція (завелися у нас останні 350 років з часів будівництва крєпостіц); згадуєш приматів, словниковий запас яких не перевищує десятка нецензурних слів; каєшся, що вживання матюків - деградація, а не приналежність до простого народу.

Згадайте людей у вашому житті, які не вживали ненормативну лексику - їх одиниці або таких не зустрічали. Матюки - легка та примітивна спокуса, яка не гідна людської подоби. Інша проблема - елемет фольклору часів обох імперій.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Матюки - легка та примітивна спокуса, яка не гідна людської подоби....

 

Не соглашусь с Вами.

 

Нецензурные выражения есть в любом языке. Не просто так. Они очень нужны.

Для выражения запредельных чувств, максимально возможной экспрессии... Именно с матов правильнее всего начинать изучение языка у носителя в быту. :D

 

И были такие слова всегда. Просто раньше роль матершинных слов выполняли богохульства. В момент величайшего напряжения не по доброму поминали всех святых. Ну а теперь времена поменялись и когда вместо гвоздя человек попадает по пальцу он кричит не "яйца святого Амвросия", а что-нибудь вроде "гребанный насос мне в жопу".

Но экспрессия требовала выхода всегда.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но экспрессия требовала выхода всегда.

Тільки примати знають єдине слово "жопа", а люди оперують різними його синонімами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки примати знають єдине слово "жопа", а люди оперують різними його синонімами.

 

Ну а что? Человек потому и стал человеком. Он стремится к совершенству во всем, во всё хочет привнести элементы искусства. Даже в ругань.

 

Вон у американских эскимосов в языке 47 различных слов для выражения прилагательного "белый".

Казалось бы, да? А вот поди ж ты. Дикари-с. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а что?

Ненормативну лексику вживають майже всі, але одні цього соромляться, а інші цим пишаються :o

Немає предмету дискусії. Її подоба нагадує відомий анекдот: Зустрічаються двоє:

- Що сумний такий?

- Хворію ... жоден лікар вилікувати не може: вночі всцикаюся ...

- А спробуй до психотерапевта.

Через тиждень зустрічаються:

- Ну що, більше не всцикаєшся?

- Всцикаюся, але тільки відтепер пишаюся цим!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ненормативну лексику вживають майже всі, але одні цього соромляться, а інші цим пишаються :o

Немає предмету дискусії.

 

ИМХО это не вопрос стыда или гордости.

 

Взрослый состоявшийся человек, независимо от воспитания, образования и других признаков "цивилизованности", если окажется в ситуации когда эмоции невозможно удержать внутри, выразится всенепременно. Насколько крепко -- вопрос вкуса и привычки, а не культуры.

 

Те же, кто разговаривают "на матерном" настолько привыкли делиться эмоциями с окружающими, что уже даже и не пытаются фильтровать, или сдержаться. Надо -- не надо, они всё равно уже в себе не удержат. Выплеснут. Кстати бедные они люди. Буквально -- когда случится случится эмоциональный мега-выброс и потребуются мега-слова для передачи эмоций, таковых не окажется. Те что есть -- будут затасканы от ежедневного употребления. По настоящему такие люди выругаться не смогут, такой вот парадокс.

Змінено користувачем solist
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...независимо от воспитания, образования и других признаков "цивилизованности"

Якщо не коментувати Ваші пересмикування, то варто нагадати, що матюки - спадщина російської колонізації і для Вас, ймовірно, питання прояву етнічної орігінальності.

Матюків в українському вжитку - не було.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... матюки - спадщина російської колонізації і для Вас, ймовірно, питання прояву етнічної орігінальності.

Матюків в українському вжитку - не було.

 

Москали они такие, плохому научат. :D А надо бы учиться плохому своему!

 

Любі друзі! Оволодівайте лексичним та стилістичним багатством української лайки, несіть її в маси, пропагуйте її повсюдне вживання, широко користуйтесь нею в побуті! Пам'ятайте – ніщо так не знімає стресів, як широкий матюк, ніщо так не допомагає розкрити глибини вашої душі, як здорова лайка!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Москали они такие, плохому научат.

 

Безумовно, з брендів "Руського міра" головні - водка, матюки та гундяєвські попи. Чому б, як у відомому кіно, не об'єднати бренди? Може нав'язування цього нікому не потрібного "міра" пішло б веселіше? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Безумовно, з брендів "Руського міра" головні - водка, матюки та гундяєвські попи.

...

 

Ну-ну-ну, это для кого ж они главные?

Для меня более устойчивыми клише видятся -- водка, матрёшька (варианты -- балалайка или другие деревянные поделки), самовар, икра и АК-47.

 

Кого в мире можно удивить русским матом?

Англоговорящих, которые мат используют везде -- в кино, на телевидение, в быту?

Или может испаноязычных, чьи ругательства по цветистости дадут фору любым другим в мире? :D

 

ИМХО если задаться целью сильно не любить "Русский мир", то можно найти более весомые причины нежели банальное "они нас ругаться научили". ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не коментувати Ваші пересмикування, то варто нагадати, що матюки - спадщина російської колонізації і для Вас, ймовірно, питання прояву етнічної орігінальності.

Матюків в українському вжитку - не було.

 

Ой, мати, мати,

З ким же я буду спати?

- З хлопцями, моя доню, -

Я ж тобі дала волю!

Я ж тобі дала волю,

Бережися, моя доню!

- Хто ж його вбережеться,

Як ззаду добереться?

Як ззаду добереться,

То й вволю наї...ься!),

 

На городі бузіна

Під горою ямка,

А дід бабу

.бє ззаду

Аж губами плямка!

 

Бандурка: Українські сороміцькі пісні / Упоряд. М.Сулима. – К.:Дніпро, 2001. – 280с.

 

Збірка українських сороміцьких пісень в записах З. Доленги-Ходаковського, М. Максимовича, П. Лукашевича, М. Гоголя, Т. Шевченка, П. Чубинського, Хв. Вовка, І. Франка, В. Гнатюка. Коломийки, весільні пісні і таке інше.

Багата індивідуальність українського народу і вся краса його неповторного фольклору навіки закарбувалися у піснях, зокрема і сороміцьких. Тут - і делікатність у виражені найінтимніших почуттів, і весела розкутість, продиктована обставинами.

Назву збірці дано за винятковою своїм змістом піснею "Бандурка", якій І. Франко присвятив розділ у фундаментальних "Студіях над українськими народними піснями" (1907-1912). Пропонована збірка видається в Україні вперше. Це лише частка величезного матеріалу, який зберігається у фондах Інституту рукопису Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернандського та інших сховищах, або розпорошених по раритетних виданнях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну-ну-ну, это для кого ж они главные?

Для меня более устойчивыми клише видятся -- водка, матрёшька (варианты -- балалайка или другие деревянные поделки), самовар, икра и АК-47.

Щоб картина Вашого "Руського міра" була повною, потрібно п'яному гундяєвському попу, що матюкається дати в руки матрьошку з самоваром, повісити на шию АК-47 і обмастити все те щастя ікрою? :friends:

 

Як ззаду добереться,

То й вволю наї...ься!),

 

А дід бабу

.бє ззаду

Аж губами плямка!

«Здійснювати статевий акт» що в давньоіндійській यभति (yabhati), що в давньогрецькій, що в праіндоєвропейській, що в праслов'янській - звучить схоже.

Бандурка: Українські сороміцькі пісні / Упоряд. М.Сулима. – К.:Дніпро, 2001. – 280с.

Сороміцькі пісні на українських весіллях співали наприкінці першого дня св'яткування і неповнолітніх з-за столу виганяли (знаю по собі). Ненормативні вирази у сороміцьких піснях вживалися у позитивному, жартівливому значенні стосовно третіх осіб і ніколи не носили образливого прямого побажання копро-генітального характеру, як російські матюки, які вживаються в російській традиції без обмежень від немовлят до дідів.

Як кажуть в Одесі: "це дві великі різниці".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дамы и Господа!

Интересную тему обсудить решили (как для строительного форума) потому выскажусь и я ;)

Вот не верю, что фраза из уст застройщика (заказчика) "что вы это натворили?" И "что это за х...ня?" воспринимается исполнителем одинаково ;) ИМХО не бывает стройки у нас без крепкого словцА - каким бы воспитанным ни был ваш собеседник ;)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО не бывает стройки у нас без крепкого словцА - каким бы воспитанным ни был ваш собеседник

 

 

Когда-то уважаемый Михал Михалыч Жванецкий замечательно удивился в сторону французов: "У вас нет мата ? А как же вы грузовик задом сдаёте ?"

Так я с ним совершенно согласен...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб картина Вашого "Руського міра" була повною, потрібно п'яному гундяєвському попу, що матюкається дати в руки матрьошку з самоваром, повісити на шию АК-47 і обмастити все те щастя ікрою? :friends:

...

 

Гы-ы.

Мамай, мне вот стало интересно -- может ли быть в курилке такая тема, которую Вы не сможете свести к противопоставлению агрессивно-хамского русскага мира vs мирної сільської української ідилії.

И знаете что? Не смог таковую придумать. :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой піду я на гору крутую

Заспіваю я пісню тихую

Ой тихую, ой тихую

Заспіваю я пісню тихую

 

А вже сходило сонечко рано

Побудила, ой, мати нас рано

Ой нас рано, ой нас рано

Побудила, ой, мати нас рано

 

А це ж діти твої, сам і бав їх

Наробив цих дітей, сам і бав їх

Сам і бав їх, сам і бав їх

Наробив цих дітей, сам і бав їх

 

Ой піду я на гору крутую

Заспіваю я пісню тихую

Ой тихую, ой тихую

Заспіваю я пісню тихую

 

 

ТІК - Ой, піду я на гору крутую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Остановка. Подходит автобус . Интеллигентного вида человек пропускает всех вперед. Сам пытается зайти последним. И ему дверью придавливет шею.

Автобус трогается.

- Бл@ть!!! П...ец!!! @баный в рот!!! Стой на х#й!!! Ох#ели пид@расы!!! Оторвете к @беням же голову!!!

Водитель тормозит, открывает дверь. Чел заходит в салон, поправляет галстук и обращается ко всем:

- Извините. Был напуган.

 

Змінено користувачем Валерий Валентинович
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...