Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Акт ОСГ без адреса

Виктор30

Рекомендовані повідомлення

Жена получила в 2011г. участок ОСТ и в акте был конкретный адрес участка с кадастровым номером.

В конце 2012 г. тётя сделала подарок под ёлочку и мне и ещё нарисовался 1 акт (ОСГ) но он уже без адреса.

Оба акта с кадастровыми номерами 100% не подделка т.к. тётя знает своё дело.

Вопрос: может ли акт быть без адреса?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене акт під будівництво теж без номера :))

коли приватизовували, був просто номер ділянки по генплану - його в акт не внесли :)

а потім я вже подала заяву в сільраду про присвоєння адреси ділянці - присвоїли, видали окрему довідку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жена получила в 2011г. участок ОСТ и в акте был конкретный адрес участка с кадастровым номером.

В конце 2012 г. тётя сделала подарок под ёлочку и мне и ещё нарисовался 1 акт (ОСГ) но он уже без адреса.

Оба акта с кадастровыми номерами 100% не подделка т.к. тётя знает своё дело.

Вопрос: может ли акт быть без адреса?

 

адрес за границами населенного пункта с\х полю ? Вы представляете себе кто и как все это обзовет ? И зачем он Вам нужен этот адрес ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

адрес за границами населенного пункта с\х полю ? Вы представляете себе кто и как все это обзовет ? И зачем он Вам нужен этот адрес ?

 

В межах села. Хоть и поле, но село очень перспективное так что будет раздуваться до невозможности и плотно застраиваться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В межах села. Хоть и поле, но село очень перспективное так что будет раздуваться до невозможности и плотно застраиваться.

 

вот когда будете оформлять стоительство (если разрешат) то получите почтовый адрес как на домовладение в сельсовете. Проблем не должно быть (хотя если в селе могли и присвоить адрес в процессе оформления госакта). Все равно придеться менять целевое, чтобы строить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
у мене акт під будівництво теж без номера :))

коли приватизовували, був просто номер ділянки по генплану - його в акт не внесли :)

а потім я вже подала заяву в сільраду про присвоєння адреси ділянці - присвоїли, видали окрему довідку

 

В мене був акт ОСГ де вказано лише пров. без номера. Змінили цільове призначення адреса залишилася попередня. Сьогодні сільська рада видала рішення виконавчого комітету про присвоєння поштової адреси, АЛЕ ВКАЗАНИЙ ІНШИЙ ПРОВУЛОК І ВЖЕ З НОМЕРОМ. Я В ШОЦІ ПИТАЮ - ЯК ТАК МОЖЕ БУТИ НА, що мені говорять З РАНІШЕ ВКАЗАНОГО ПРОВУЛКУ ВІДСУТНІЙ ЗАЇЗД. СИДЖУ І НЕЗНАЮ ЩО РОБИТИ ДАЛІ. ЗІБРАВСЯ СИЛАМИ ЇДУ В АРХІТЕКТУРУ Бровари розповідаю ситуацію. Там незнають що робити, але для оформлення С/П відправляють до КП "Архітектурне бюро" там бистренько порахували і видали С/П під ключ близько 3000 грн. А різниця в адресі для них не проблема. Раніше був готовий добиватися С/П безкоштовно тепер незнаю чи щось получиться. ПРОШУ ПІДСКАЗАТИ ЩО РОБИТИВ ЦІ СИТУАЦІЇ З АДРЕСОЮ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...