Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Спам на форумі

Дощ

Рекомендовані повідомлення

В розділі "Домашня живність" постійно спам. Доколє!?

 

 

 

З.І. якщо що на кнопку "поскаржитись" натискав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В розділі "Домашня живність" постійно спам. Доколє!?

 

 

 

З.І. якщо що на кнопку "поскаржитись" натискав

 

Вы хотите, что бы на форуме СПАМ не появлялся?

Или что бы модераторы его "ловили" еще на этапе ввода сообщения или через 3сек максимум?

 

Да, и по каждому выявленному случаю желательно создавать тему.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу щоб вчасно прибирався. Тема була створена вчора, скарга на неї надійшла вчора. Відповідальні присутні зранку. Але реакція відбулась лише після створення теми. Про які "3сек максимум" мова?

 

Хоча натяк зрозумів - не лізь куди не просять. Не буду

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоча натяк зрозумів - не лізь куди не просять. Не буду

 

Не так!

Не требуйте невозможного, побольше и за так.

SLA бывает только платным.

 

А за бдительность - спасибо! :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Виникла така проблема: почав тему щодо снігозатримувачів www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=2055514#post2055514 початково вона називалась "Снігозатримувачі - зло, не ставте їх", і була в основному розділі так як питання було більш філософське ніж технічне. Перекинули в "покрівлю". Ну то таке. Потім протягом усього часу відбивався від нападків типу халтурщик, глупец, і взагалі редиска - навіть тему перейменували під приводом того що пишу маячню щоб нікому не нашкодило. Ладно, хрін з ним.

 

Потім влазить якийсь спамер, дає посилання на "типа правильні СЗ" як підтвердження моєї "маячні". Даю відповідь і прошу відредагувати допис недолугого манагера. В результаті той допис знищується і залишається моя "не приший кобилі хвіст" відповідь, не зрозуміло яким боком що до чого.

Ну розумію якби допис видаляли як спамера, але проглянувши в інших темах схожий же допис залишається без змін тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=2017724#post2017724 або тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=1980860#post1980860 за які дякували навіть визнані специ :o

Складається враження про вибірковість. Сподіваюсь це банальне непорозуміння.

 

А взагалі питання цікаве, коротенько пробігшись по темам у профільному розділі помітив що обов’язкова наявність СЗ будь-де усіма, навіть іменитими учасниками, розглядається як єдиноправильне рішення яке не підлягає сумніву. А знаєте, багатьом це коштувало значних ушкоджень й витрат. Отаке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господи, ну какой же на редкость нуууудный персонаж.

Ты уже однозначно доказал - тебе реально не нужны снегозадержатели. Тебе не нужна молниезащита и УЗО. Подозреваю, лично тебе нужно снять все автоматы и подключить проводку напрямую. И ты это всем докажешь и будешь абсолютно прав.

Но не нужно другим рассказывать о том, что вместо недопущения ошибок или хотя бы их исправления, нужно ошибки свои и своих мастеров - множить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...