Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

депресняк і агресія

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Yurecl - на роботі сказали, що в найблищий час про зарплату можна забути (навіть про ту мізерну,яку нараховуюють)...

доходи по додатковій дяльності - теж по нулях...

 

так що ніякого хорошого настрою не передбачається:sorry::sorry::sorry:

 

В мене діла не особо краще. 2 кредита висить на мені, хоча зарплата ще хоч яка є... Хоч бери і пару нових видів діяльності починай, а час непідходящий для цього... Думав продам одну земельну ділянку - ніхто не хоче купляти... Отак і живем... Правда є хоч деякі надії...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сьогодні і завтра - за свій рахунок...сиджу от - і роботи немає ніякої

 

 

П.С. Весною/літом просився в графік, щоб були зайві вихідні, бо будувався, практично кожного дня на будові. а зараз зимою. коли якраз і треба гроші заробляти на весняну будову - то "0:o"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне больше нравится -ПЕРША ПРИВАТНА ПIВОВАРНЯ

Тоже западенское:beer:

 

Если память не изменяет: Перша приватна броварня. м.Львів

А пиво офигенное. А может тему про пиво создать? Глядишь и депрессняка не будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Танюша :D, та не отец, а дед, батя слава-Богу и поныне здравствует, живет в Одессе :D.

 

А, дед, с Лисовыми-Братами как-то был связан, что конкретно и почему забрали - загадка. Искала его мама, нифига, исчез человек и все, как у многих тогда в СССР-е. Он Поляком был. Из Польши, почему-то в Микулинцы переселились, после того как деда забрали вся родня, обратно в Польшу рванули - даж-я у них в гостях потом бывал (в детстве).

 

Хомер! Ищи данные по деду с бабкой, карту поляка получишь и в ЕС!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хомер! Ищи данные по деду с бабкой, карту поляка получишь и в ЕС!
Я и так мог в ЕС - вторая кровь - Немцы-переселенцы, даж. с женой начали немецкий учить, лет 12-ть назад, что-бы "шпрэх-тест" сдать - потом подумали и решили, шо мы ссср-овские хохлы и манали мы за-границу :D. Наша Родина Тут :beer:. Я, сало Наше люблю и культуру и песни и т.д.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я и так мог в ЕС - вторая кровь - Немцы-переселенцы, даж. с женой начали немецкий учить, лет 12-ть назад, что-бы "шпрэх-тест" сдать - потом подумали и решили, шо мы ссср-овские хохлы и манали мы за-границу :D. Наша Родина Тут :beer:. Я, сало Наше люблю и культуру и песни и т.д.

Понятно. У меня родители в Подмосковье, и брат с семьей в Москве (все из Винницкой и Черкасских обл). После ГКЧП звали к себе - не поехал, не хочу и хотеть не буду. (Лучше вы к нам). А сейчас звонят,жалеют, как нам с властью не повезло, какие они плохие, газ тырят и т.д. и т.п. А у меня в доме кафельная печь и дров дубовых немеряно. Перезимуем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сьогодні і завтра - за свій рахунок...сиджу от - і роботи немає ніякої

 

 

П.С. Весною/літом просився в графік, щоб були зайві вихідні, бо будувався, практично кожного дня на будові. а зараз зимою. коли якраз і треба гроші заробляти на весняну будову - то "0:o"

 

А як варіант не пробував хотя б теоретично прикинути додаткові варіанти діяльності ?;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Танюша :D, та не отец, а дед, батя слава-Богу и поныне здравствует, живет в Одессе :D.

 

А, дед, с Лисовыми-Братами как-то был связан, что конкретно и почему забрали - загадка. Искала его мама, нифига, исчез человек и все, как у многих тогда в СССР-е. Он Поляком был. Из Польши, почему-то в Микулинцы переселились, после того как деда забрали вся родня, обратно в Польшу рванули - даж-я у них в гостях потом бывал (в детстве).

Ой, как интересно... Я думала -- из немцев. То-то красивый такой -- кровь шляхтичей. У меня дед тоже поляк из Житомирской обл. Не говорил: Мы -- хуторяне, а все: Мы, шляхтичи. А какие шляхтичи, когда сами землю пахали! А сейчас рассекречены архивы, можно повторно запрос давать, многое проясняется. Тем более, с нацдвижением был связан, сейчас это в большом почете. Может, попробовать еще запрос? В Киев, а то и в Москву?

 

Ой, не дочитала про немцев -- ну и взрывная же смесь! И Виллька тоже из немцев? Это у вас просто американский вариант определителя национальности -- по личному выбору, а не по этносу. Самый модерный вариант. И впрямь мы тут все хохлы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сьогодні і завтра - за свій рахунок...сиджу от - і роботи немає ніякої

 

Щось тема опустилась :). Nobel - як справи ? Не наладились ? Я от вирышив завтра сходити на зимову рибалку до нас на озеро :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на рибалці був...так нічого, половили окуньків...

 

в суботу в селі застрілив собаку, яка дерлася до моїх кролятників...

 

Собака безпритульна була. На вистріли в повітря - не зреагувала, потім вистрілив - і вбив.:-(

Шкода, але своїх кролів було б ще більше шкода

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так собачка кушать хотела. Вы бы ей кашки, косточек насыпали, а то сразу стрелять:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Барбариска - та в собачки злобний вигляд був...чесно кажучи я її боявся.

 

Крім того не знаю, як вона пробралася на хоздвір - там по периметру сітка 2-метри висоти + зверху колючка.:o

 

Собачку шкода - але в мене там 60 кролів...мені їх теж шкода (колись так собачки пробралися, що я десяток кролів потім недорахувався, після того огородив периметр)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та вроді собака - особо не розглядав коли закопував в садку

 

А там, в садку, уже холмиков много ? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ломастер :D та рішки вже є....

 

Принцип приватної власності - заліз - знач бійся....

 

23-тього планую поїхати - потренуватися з бензопилою і топором в лісі - треба 2 машини сосняка кругляка заготовити - то відірватися планую по повній.

Беру ще двох бійців - думаю буде весело. По ходу зробимо шашличок, + :beer: .

 

Рушницю брати в ліс не буду....;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23-тього планую поїхати - потренуватися з бензопилою і топором в лісі - треба 2 машини сосняка кругляка заготовити - то відірватися планую по повній.

Беру ще двох бійців - думаю буде весело. По ходу зробимо шашличок, + :beer: .

 

Рушницю брати в ліс не буду....;)

Я-б, с тобой не рискнул, в лес, да еще с бензо-пилой :D.

Тебе опять переклинит и ... :lol:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда дочитал до этих строк - в холодный пот бросило :

 

Ломастер :D та рішки вже є....

 

Принцип приватної власності - заліз - знач бійся....

 

23-тього планую поїхати - потренуватися з бензопилою і топором в лісі

 

Но потом вздохнул с облегчением ! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по житті я в основному добрий...

 

а походи в ліс мене розслабляють (тим більше коли подумаю, скільки буде економія на матеріалах на дах :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

життя - не наладилося...

просто вчора домовився за ліс - за півдурно. Правда проблема - потім ці матеріали ще 180 км везти сюди на будову...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...