Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

электромобили

aaronbuni

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, vadimv сказал:

image.png.16dd2450f8d1b0ba26005d38e2541d87.png

Ай узнаю слог с вашей ссылки))), это такой же как вы только обиженный женским полом, а не собственной бестолковостью как вы))).

ТП_БИНГО! то не ваше то вы в ветке о счастливом браке сплогиатили :lol:.

П.С. allanek дкмаю вы не в курсе, но этот не иначе как дебил под абревиатурой ТП имеет ввиду "тупая пихва" и этот вот борец за правилатроль адресует лично вам и вот мне кажется что можно было бы этого бомжа еще на пол года забанить, но ведь скучно без него будет + патология вражденная жалко же.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, seksinika сказав:

и этот вот борец за правилатроль адресует лично вам

Щось останнім часом мені багато чого адресують. Звісно, що я не в курсі, останнього разу я там була, з цікавості, ще за часів активної дружби "рукомийника" з маріїнською аптекаркою. Була тут така :pozor:, тож не дивуюсь. Вже казала, що там розум відсутній, його замінюють такі картинки, як він виклав.

5 хвилин тому, seksinika сказав:

мне кажется что можно было бы этого бомжа еще на пол года забанить, но ведь скучно без него будет

А хто  тоді такі дурнуваті картинки викладати тут буде? Хай тішиться. Бо того разу, після бану він ще два місяці бігав по форуму та скиглив по всім темам, що він не може сказати всього, що хоче, тому що знов відправлять в бан, а сидіти під пальмами та не бовкати всяку дурню, то для нього тортури. То хай бавиться. Єдине треба пам'ятати, що то паскуда, яка паплюжить гідність країни.

11 хвилин тому, seksinika сказав:

патология вражденная жалко же.

І судячи з усього, це не синдром Аспергера, бо Маск тільки приростає грошима та проектами, а цей розтринькав останнє, що йому залишили в спадок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, allanek сказал:

Не зовсім про електромобілі, але ця  тема давно вже вийшла за рамки обговорення суто автівок. Колись, знов таки, в цій темі Фрай мені написав (запитав) чому я лагідна, коли спілкуюсь в темі саду і різка та категорична навіть з тими, хто не є опонентом для мене.  Пояснюю "чому?" на вчорашньому прикладі присвячених, суто мені, повідомлень, в яких кожне слово повинно було мене якось зачепити чи образити- це вже не суть. Виглядало це приблизно так, що " я художник, я так бачу". І чого там тільки не було. То я болісно реагую на критику, що і не зовсім до мене відноситься. Мабуть це про шизофренічну маячню "рукомийника", на яку я взагалі не реагую. То багата, то бідна- коли чую таке , то розумію, що далі нема сенсу розмовляти з людиною, бо то рефлексія світогляду тієї людини. То, чомусь не кажу чи нова електричка, бо рефлексую з приводу того, що купую вживані. Взагалі ніколи не робила акцент на тому, які автівки купую я та які хтось. В мене є чітка позиція, що порівнювати треба автівки, близькі по класу та року виходу. Інакше виглядає дивним, коли порівнюють автівки, між якими 10 років, чи автівки різного класу. Але порівняння "бідний-багатий" багато говорить про ментальність "художника".  Навіть почула слово, яке взагалі не притаманне мені і почути його від мене можна дуже рідко- "ніщеброд". Дійшло до того, що "художник" настільки захопився "творчістю", що сам себе пошив в дурні, спочатку заявивши, що в країні нема офіційного представництва Тесли і тому нема нових Тесел та згодом визнав, що

Звісно, що "просто так", бо мета всієї цієї маячні була інша.

Наче я дівчинка не дуже вразлива в таких випадках, але він, таки, зміг мене вразити. Бо пояснення цієї маячні я отримала в особисті.  Що з'ясувалось ? Що 8 серпня 2018 року, так, вам не почулось про 2018 рік🤣. Так от, 6 років тому, тільки вдуматись:pozor:, 6 років тому!!! я мала нахабство 😁відповісти відмовою на прохання цього "художника" показати йому мій проект будинку, що він, з його точки зору, принизливо назвав "хата-вагончик", чим відверто мене розсмішив і знову пошив себе в дурні, але зрозуміє це  не зараз, пройде ще якійсь час. То вся ця "творчість" на мою адресу була лише тому, що 6 років людина плекала в собі образу на те, що це моє повне право вирішувати, як розпорядитись моїм проектом. Тоді багато хто просив мене показати проект і всім я відмовила, навіть написала про це в темі тоді, щоб не відповідати кожному окремо. І лише одна людина , чомусь, вирішила, що це кровна образа та, нарешті, знайшла спосіб страшної "помсти" мені.

До чого докатився форум? Звісно, може таке було і раніше, тільки я з таким познайомилась зараз.

 Повторюсь, що колись Фрай, в цій же темі, мені написав, чому я лагідна, коли розмовляю про сад і така нетерпима в інших темах. Навіть до думок тих, хто не є мені опонентом. Відповідаю. Тому нетерпима, що не хочу стикатись з таким, як я тільки що розповіла. Оцінку моральної ницості  подібної "творчості художника" я давати не буду, кожен сам вирішить, як йому відноситись до цього. І до речі, він ще і тих, хто поставив йому "одобрямси", пошив в дурні, бо ті його дописи були банальним намаганням якось мене образити і не більше того. Іншого способу, ніж відверта маячня та наклеп, схоже, "художник" не знає.

PS. Я не з самого початку слідкувала за батлом Ніки та "рукомийника". Іноді дивувалась, навіщо вона витрачає час на те, щоб з допису в допис, роками, розжовувати йому те, як виглядає його поведінка. Більше не задаюсь таким питанням, тому що вона мала та і зараз має рацію. Переконалась на прикладі цього ганебного випадку, що іноді це треба робити- витрачати час на відповіді гидоті різного гатунку.

Ну нічого собі зачепило😂 Вибачте, в моєму житті Ви, пані, займаєте не стільки місця, щоб я цілу ніч писав оті всі опуси, щоб видати вранці) А про старе загадав - бо склалось враження ніби через довгий проміжок часу в рестику береш ту саму страву, яка тобі раніше не посмакувала, і такий «та ну нафіг, воно ж і тоді якесь нудотне було. І знов те саме, які в дідька другі шанси»)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...