Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

электромобили

aaronbuni

Рекомендовані повідомлення

49 минут назад, ozor сказал:

Ваше життя вже ніколи не буде таким, якщо Вадим зникне. Це вже зараз серйозна тема для розмов з психологами, чи психіатрами.

100% я уверенна у него минимум человек 20 подписчиков на форуме :grin:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, vadimv сказал:

постійно штовхають ті, кому нічого відповісти

Вадим я вижу простое решение проблемы), вы просто сваливаете к вашему корешу в тему о счастливом браке и распинаетесь там о том какие классные матрацы после свиданий матадоров, тут вам будет что сказать, а в теме про элекрички вам не место ибо вы обычный пустозвонный лузер, точно так же не место как и в теме про любые машины ибо вы ЗИРО в этом вопросе!!!

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, seksinika сказав:

100% я уверенна у него минимум человек 20 подписчиков на форуме :grin:.

100% это показывает уровень пользования форумом

image.png.b28b0da44bb0639458e8e4fb9b4b4f10.png

Кстати, количеством подписчиков тут еще не мерялись. 

11 хвилин тому, seksinika сказав:

вы просто сваливаете

а в теме про элекрички вам не место

Вы видать решили, что торговать мусором с американской помойки (при полном отсутствии знаний, что показала история с недоприводной теслой) вам будет удобнее при отсутствии всякой критики.

Так вот хрен вам.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, vadimv сказав:

До повного нехтування правилами. 

Не втрималась та відповім. Не нагадаєте , за що вас в бан відправили на пів року. І в якій темі це було? Якесь "божественне" явище- як тільки річ заходить за нього самого, пам'ять в повній амнезії Тож полегшу завдання та відповім- за те, що гидота паплюжила Україну і робила це, навіть, не в темі війни,де зібрався весь такий мотлох, а в якийсь із звичайних тем, може, скоріше так і було, що робив це тут, в цій темі.

Зараз почне розповідати, що він політичний вигнанець форуму😂

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, allanek сказав:

гидота паплюжила Україну

Коли лікар (медсестра, сторонній оглядач) каже, що здоров'я пацієнта в дуже поганому стані (м'яко кажучи) - це мабуть означає, що він його "паплюжить"?

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та наче за порушення Правил була мова🤣 ? Вже нема бажання про це згадувати, коли самого пикою тицяють в те, що тільки в інших бачить? На цьому все. Треба було продемонструвати поведінку "пацієнта". "Пацієнт" не підвів, підтвердив.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:

Та наче за порушення Правил була мова🤣 ?

Тобто сказати, що пацієнт в дуже поганому стані - це порушення Правил?  

2 хвилини тому, allanek сказав:

самого пикою тицяють в те, що тільки в інших бачить?

Тобто порушення правил (якщо воно було) кимось - це зелене світло на постійне порушення правил іншими? Тоді дійсно, до чого форум докатився.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, vadimv сказал:

100% это показывает уровень пользования форумом

image.png.b28b0da44bb0639458e8e4fb9b4b4f10.png

Кстати, количеством подписчиков тут еще не мерялись. 

Вы видать решили, что торговать мусором с американской помойки (при полном отсутствии знаний, что показала история с недоприводной теслой) вам будет удобнее при отсутствии всякой критики.

Так вот хрен вам.

:lol: Вадим критиковать может то кто хоть что то понимает, а вы не он вы лузер который пишут люди в соседней теме способе только лишь надра.вать и я с ними полностью согласна и заметьте это они сами вывод сделали из вашего поведения).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, allanek сказал:

Не втрималась та відповім. Не нагадаєте , за що вас в бан відправили на пів року. І в якій темі це було? Якесь "божественне" явище- як тільки річ заходить за нього самого, пам'ять в повній амнезії Тож полегшу завдання та відповім- за те, що гидота паплюжила Україну і робила це, навіть, не в темі війни,де зібрався весь такий мотлох, а в якийсь із звичайних тем, може, скоріше так і було, що робив це тут, в цій темі.

Зараз почне розповідати, що він політичний вигнанець форуму😂

 

 

 

Я не согласна это не амнезия, это чистейшей воды шизофрения!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, seksinika сказав:

критиковать может то кто хоть что то понимает

Например, понимает, что недомобиль (особенно недоприводный, зимой) не в состоянии проехать необходимое расстояние до Польши,  и его придется бросить под Уманью.

2 хвилини тому, seksinika сказав:

Я не согласна это не амнезия, это чистейшей воды шизофрения!!!

Купив недомобиль у обкуренного чувака с синдромом Аспергера, вы сами подписались под своим диагнозом.

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вадим, само главное понимать что в результате врождённой патологии или каких либо других повлиявших факторов, такой умнейшийпросто лузер и пустозвон как вы унаследовавший Хрущевки и дачные участки умудрился все просрат... и остаться таким же пустозвоном как и раньше но уже бомжем!!!

Вадим я себе на полноприводный его уже давно поменяла), заработав на той Ске после 2х лет владения пару тысяч долларов и это без учета сэкономленных денег на бензине :o и это в то время когда "эксперт" по строительству курятников и владелец эмалированного рукомойника окончательно стал бомжем!!!

Сидите там тихонько на своем отельном матраце в какой то бюджетной дыре Валенсии, прогревайте темечко и занимайтесь тем что вы умеете а это именно то что люди в вашей теме по кирпичи во Франике заметили:lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, vadimv сказав:

у обкуренного чувака с синдромом Аспергера,

Він теж поряд з вами на пляжі? Бомжує ? Чи впливає на всю планету і, навіть, на Всесвіт.

До речі, поки я вам не сказала, що в нього синдром Аспергера ви про це уяви не мали. Зате зараз козиряєте цим постійно.

Зараз почне вимагати посилання, що це від мене він взнав, а не сам такий "начитаний". Не раджу, бо знову пикою похвицяю, як з порушенням Правил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, seksinika сказав:

Сидите там тихонько

после поездки своим ходом в Польшу и возвращения на Пєжо 308, которая показала, что ваш недомобиль - это полный отстой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, allanek сказав:

Він теж поряд з вами на пляжі? Бомжує ? Чи впливає на всю планету і, навіть, на Всесвіт.

Володар Всесвіту, не інакше. А ті, хто купив теслу - володарі половини Всесвіту. 

10 хвилин тому, allanek сказав:

До речі, поки я вам не сказала, що в нього синдром Аспергера ви про це уяви не мали.

Залишається питання - як, знаючи про синдром Аспергера, можна купувати ці "вироби"?

Хоча мабуть у тих, хто не знає про існування недоприводих тесл (маючи теслу), це в порядку речей.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, vadimv сказал:

после поездки своим ходом в Польшу и возвращения на Пєжо 308, которая показала, что ваш недомобиль - это полный отстой.

Ну капец), так я на Пежо тоже 2000$ заработала если что, а у вас в это время все было стабильно вы стали бомжом), вы ввиду очень глубокой упоротости все никак понять некоторых вещей не можете, я до войны во Львов поездом ездила ибо с самолетами та  туго было а максимальная дистанция для авто была Киев-Умань и та Ска с ней за глаза справлялась, а 99% моих дальних поездок а это 5-9 раз в год были самолеты, но вам то толку до этого вы тогда гоняли своим унылым Жужуки Сумы-Харьков что бы с гарантии не слететь), да покорили супер мускул кар Рапид с 1.2 и чумовой динамикой, вы Вадик даже не лузер а просто позорище, собственно года три назад это вам уже писала).

А ваше главное достижение в жизни это то что распродав все унаследованное вами имущество вы стали бомжем, но при этом) пытаетесь тыкать пальцем на проданную два года назад Ску при чем проданную в хороший + после двух лет владения Вадя зависть плохое чувство), оно вас съедает изнутри и может привести к тому что закончатся деньги на оплату ваших теперешних апартаментов и кому вы будите тогда нужны если даже сын в такую прекрасную Валенсию с вами не поехал а решил остаться в стране где летают ракеты и которою вы со своего грязного матраца поносите из Валенсии!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, seksinika сказав:

я себе на полноприводный его уже давно поменяла

который не в состоянии доехать до Каменец-Подольского без дозарядки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, vadimv сказав:

як, знаючи про синдром Аспергера, можна купувати ці "вироби"?

Дуже дивне питання від того, хто любий емоційний стан пояснює хімичними сполуками та процесами в організмі. Вам ніхто не казав,  про те, хіба не читали? Вже не питаю чи  дивились Ютуб , що аутисти, наприклад, дуже гарні лікарі та садові ландшафтники.

М-дя :pozor: Іноді корисно поспілкуватись з таким обмеженим розумом. Але постійного "свята" спілкування я вам не обіцяю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, allanek сказав:

аутисти, наприклад, дуже гарні ... садові ландшафтники

А, всьо, питань нема )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...