Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

электромобили

aaronbuni

Рекомендовані повідомлення

3 хвилини тому, Gonchik сказав:

На зекономлені на пальному гроші пані зможе їздити на таксі пару років.

На таксі до Польщі? 

То скоріше "своїм ходом"

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, allanek сказал:

що " я ж казав", коли сам є ходячим прикладом того, як не треба жити.

Если коротко, то это ключевое с этим индивидуумом), ну такой что тут сделаешь, зато настроение мне поднимает своими "познаниями".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, seksinika сказав:

Если коротко, то это ключевое с этим индивидуумом), ну такой что тут сделаешь, зато настроение мне поднимает своими "познаниями".

Дураки учатся на своих ошибках, умные на чужих, а есть еще необучаемые, которые ни на каких не учатся.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, vadimv сказал:

На таксі до Польщі? 

То скоріше "своїм ходом"

Ну то візьме у когось зі знайомих двз-шне авто, або навіть купить, як Ніка. Не всі ж останній х.й без солі доїдають))) Чомусь Ви всіх міряєте по собі.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, vadimv сказал:

На таксі до Польщі? 

То скоріше "своїм ходом"

От далось то своим ходом))), Вадим меня довезли микроавтобусом до граница, а от границы забрали легковушкой и отвезли в Познань, в принципе с таким мужем как вы, жена ваша только мечтать бы могла а таких "своим ходом", что вы вцепились то в это больше не во что), еще раз именно для вас, неприятность эта случилась из за того что я не рассчитывала куда то экстренно ехать машиной и машина была с маленькой батарейкой 60кВт и без быстрого порта, теперешняя уже с большой батарейкой и быстрым портом ну то такое, продала я ее в итоге после 2 лет эксплуатации с + 4500 долларов), а вот вы будучи очень грамотнымбалаболом умудрились просрат... все что досталось от продажи наследсвенной недвижимости кроме старого и ущербного корча с попуганным от беляшей салоном), разницу ощущаете ёи какой вывод вы таки умный или трындящий с 13 года дурочек???

П.С. Это я про мать, не моя война итд вообще молчу!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vadimv сказал:

Дураки учатся на своих ошибках, умные на чужих, а есть еще необучаемые, которые ни на каких не учатся.

100% и умудряться при этом вместо того что бы детям что то оставить просрат... все что им по у досталось :hlop::hlop::hlop:это кстати ваш второй умный тезис за два дня, первый напомнить или сами поищите :lol: ?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нема чого хвилюватися за пані. Пані, як заряджала свою Теслу, так і заряджає. Як жила в своєму будинку, так і живе. Як їхала до Польщі на початку вторгнення, так і зараз, якщо буде потреба, поїде.

Ще раз. Не розумію, навіщо тому, хто виїхав з України та якому так добре живеться під пальмами, бігати по форуму та смердіти лайном? Людина, яка задоволена життям, зазвичай не колупається пальцями в купі гімна. Як я буду діяти в разі якихось обставин, то вже моя справа.

3 хвилини тому, seksinika сказав:

зато настроение мне поднимает своими "познаниями".

Десь я вас розумію. Бо тут, що не допис, то "шедевр". "Цікаве" в людини життя -  бризкати надлишком жовчі в суміші з лайном, розказуючи комусь, що в нього може стати "блекаут" по всім фронтам життя.

В мене сусідка повний аналог " здриснувшего "не моя війна".  в неї будинок кожні два роки ремонтується, бо фасад розвалюється шматками, плитка відстає, вже мовчу про те, що взимку тягала за собою УФО по будинку і одягнута була в лижний комбез та теплу шапку. І це задовго до великої війни. Але ж така розумна язиком. Тут те саме, тільки замість будинку життя таке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Gonchik сказал:

Ну то візьме у когось зі знайомих двз-шне авто, або навіть купить, як Ніка. Не всі ж останній х.й без солі доїдають))) Чомусь Ви всіх міряєте по собі.

Привычка выработанная годами, "олигарх" как ни как в глазах соседей).

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Gonchik сказав:

Ну то візьме у когось зі знайомих двз-шне авто, або навіть купить, як Ніка.

Накрайняк можна і автобусом до кордону, як Ніка.

1 година тому, Gonchik сказав:

Чомусь Ви всіх міряєте по собі.

Дійсно - це тупо вважати, нібито повторення "нормальне авто повинно мати запас ходу 1000 км" щось змінить в головах тих, у кого навіть після 24.02.2022 нічого не змінилось.

1 година тому, seksinika сказав:

машина была с маленькой батарейкой 60кВт и без быстрого порта, теперешняя уже с большой батарейкой и быстрым портом

Но до Польши она без дозаряок не доедет. Выводы не сделаны.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, allanek сказал:

Нема чого хвилюватися за пані. Пані, як заряджала свою Теслу, так і заряджає. Як жила в своєму будинку, так і живе. Як їхала до Польщі на початку вторгнення, так і зараз, якщо буде потреба, поїде.

Ще раз. Не розумію, навіщо тому, хто виїхав з України та якому так добре живеться під пальмами, бігати по форуму та смердіти лайном? Людина, яка задоволена життям, зазвичай не колупається пальцями в купі гімна. Як я буду діяти в разі якихось обставин, то вже моя справа.

Десь я вас розумію. Бо тут, що не допис, то "шедевр". "Цікаве" в людини життя -  бризкати надлишком жовчі в суміші з лайном, розказуючи комусь, що в нього може стати "блекаут" по всім фронтам життя.

В мене сусідка повний аналог " здриснувшего "не моя війна".  в неї будинок кожні два роки ремонтується, бо фасад розвалюється шматками, плитка відстає, вже мовчу про те, що взимку тягала за собою УФО по будинку і одягнута була в лижний комбез та теплу шапку. І це задовго до великої війни. Але ж така розумна язиком. Тут те саме, тільки замість будинку життя таке.

Ну как зачем, я же много лет назад уже писала), таким образом он пытается прикрыть свою собственную ущербность в глазах читающих, а ущербность во всем что его окружает потому как он сам ее создает, если дом "качественный" то под шиферной крышей с разными непонятно от куда дверями))), если квартира во Франковске то в заднице, от непонятного застройщика в итоге кирпичи но по акции), если машина то обязательно новая но прошлогодняя и под акцией ибо комплектация божстайл минус и так во всем и всегда.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, allanek сказав:

Нема чого хвилюватися за пані.

Тобто підтверджень брехні про "десь раніше було про те, що живе в соціальному житлі." не буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, seksinika сказав:

И)))???

"Як я буду діяти в разі якихось обставин, то вже моя справа." (с)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, seksinika сказав:

Ну как зачем, я же много лет назад уже писала), таким образом он пытается прикрыть свою собственную ущербность в глазах читающих,

А електрички тут при чому? Він же постійно сюди прибігає, навіть пальми його не тішать, та розповідає, що то "недомобілі". Для нього електрички є об'єктом, що допомагають йому якось підвищувати своє реноме у власних очах?  Чесно, я не розумію того. Мені все одно хто на чому їздить, хто та як будує, хто та як живе та виживає.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, vadimv сказал:

"Як я буду діяти в разі якихось обставин, то вже моя справа." (с)

Правильно, спетлял)))???

Змінено користувачем seksinika
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, allanek сказал:

А електрички тут при чому? Він же постійно сюди прибігає, навіть пальми його не тішать, та розповідає, що то "недомобілі". Для нього електрички є об'єктом, що допомагають йому якось підвищувати своє реноме у власних очах?  Чесно, я не розумію того. Мені все одно хто на чому їздить, хто та як будує, хто та як живе та виживає.

 

Как при чем), чувак насмотрелся Ютуба, имеет когда то новый Сузуки по факту унылое старое дерьмище), а будучи очень "умным" особенно с 13 года пытается показывать превосходство литра с чем то там дрыща над недомашинами:lol:.

Мне вот интересно Вадим я ошибаюсь в том что думаю), о том что это ваш первый и единственный выезд вашим Сузуки за границу???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, allanek сказав:

А електрички тут при чому?

А електрички - це такі недомобілі, які нездатні без дозарядки доїхати до Польщі.

Все ще і досі неясно?

І де підтвердження вашої брехні про "соціальне житло"?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, seksinika сказав:

это ваш первый и единственный выезд вашим Сузуки за границу???

У С-ки как-то вообще с выездом не сложилось.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Дураки учатся на своих ошибках, умные на чужих, а есть еще необучаемые, которые ни на каких не учатся.

Вы не можете обучаться.

Ни в каком виде.

Бо Вы банальный жмот.

На этом можно ставить точку.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vitaliy67 сказав:

Вы банальный жмот.

"Банальный жмот" смотался за 2000+ км посмотреть на Галисию?

Это шото новенькое в терминологии про жмотов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vitaliy67 сказав:

Вы не можете обучаться.

Ни в каком виде.

Бо Вы банальный жмот.

На этом можно ставить точку.

Не плутайте того хто не хоче і хто не може )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vadimv сказал:

У С-ки как-то вообще с выездом не сложилось.

При чем тут Ска))) то, вполне нормальный вопрос был), а то топите "что то за 2000 не заметил" а топите то как всегда с дивана:lol:???

Вадим еще раз, для тех кому повезло с Сузуки))) я вроде как не настолько умна как вы но Ска та мало того что сэкономила за два года кучу денег на топливе и ТО еще и продалась с + 4500, а что у такого "грамотного" как вы БАЛАБОЛА по итогу с "качественным" домом и кирпичами во Фпанковске??? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vitaliy67 сказал:

Вы не можете обучаться.

Ни в каком виде.

Бо Вы банальный жмот.

На этом можно ставить точку.

Жмот он по причине своей же ущербности и лени, а даже я ему вариант заработать пару лет назад предлагала), при чем на том что ему больше всего нравиться, на трендеже в интернете:lol:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы жмот по жизни. У Вас все действия происходят, вольно или невольно, через эту призму.

Понятно, своё г....но не воняет.

Но остальным то это видно.

И Галисия тут не при чем.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

"Банальный жмот" смотался за 2000+ км посмотреть на Галисию?

Это шото новенькое в терминологии про жмотов.

Сбежал банальный жмотяра от "не моя война" допускаю еще скинуть что успел вроде кирпичей во Франковске итд, по любому помошь на мать оформил где то, но все это временно пол годика, годик ну два а дальше весна покажет кто где наср...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...