Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

электромобили

aaronbuni

Рекомендовані повідомлення

4 години тому, vadimv сказав:

Та шо ви кажете! А я якось під'їзжав до ОККО під час тривоги - так там були виставлені знаки на в'їзді і фіг до тієї зарядки доїдеш.

Ви ще з радянського союзу лише на одну заправку їздите? Перепрошую, Ви хоч розумієте, що електрозаправки, то не ОККО?

 

4 години тому, vadimv сказав:

Та я бачу, ви вже шашлики замаринували... 

Вже і з'їли. Не заздріть.

 

4 години тому, vadimv сказав:

То не проблеми, то відповідь на те, що нібито грошей не було. Так от, було на дві китайські недоавтівки.

А тепер у Вас нічого нема, ні грошей, ні автівок, ні активів. Чому бідний, бо ... ?

 

4 години тому, vadimv сказав:

Ви в курсі, що від Сум до Києва електричка без дозарядки не доїде? А зарядок там немає.

Навіть не смішно. Ви в курсі, що зараз за 25% від Вашого будинку можна купити автівку, яка проїде 500км? Хоча, Ваш будинок зараз мало шо коштує, Ви ж дуже розумний ... тут на форумі, на словах.

 

4 години тому, vadimv сказав:

Зате є можливість за 13 годин без зупинок доїхати до кордону.

До речі - в передні двері легко входять баклажки на 2,5 л. )

І шо, допомогло воно Вам?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, vadimv сказал:

То не проблеми, то відповідь на те, що нібито грошей не було. Так от, було на дві китайські недоавтівки.

До речі - в передні двері легко входять баклажки на 2,5 л. )

Забыли уточнить от куда))), память она такая😂.

Ключевой момент для опытного путешественника).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, anabioz сказав:

електрозаправки, то не ОККО?

Що бачу - те й розказую, спеціально ж не щукав.

Бачив ще одну електрозаправку в готелі в Розлучі - вона була відключена. ) 

11 годин тому, anabioz сказав:

ні автівок

Шозабрєд? 

11 годин тому, anabioz сказав:

за 25% від Вашого будинку можна купити автівку, яка проїде 500км?

Купляйте. Будете потім годину її заряджати, якщо буде де. 

11 годин тому, anabioz сказав:

І шо, допомогло воно Вам?

Так, вода в Карпатах і на Закарпатті найкраща в Україні. 

1 годину тому, seksinika сказав:

Забыли уточнить от куда)))

За 20 куе хрущобу продал - за 100 куе дом купил, шониясна.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, anabioz сказав:

Ви хоч розумієте, що електрозаправки, то не ОККО?

Ні, людина не розуміє, що мережа, до зарядок якої хочеш підключитись, присилає дислокацію зарядок на телефон. І не завжди ті зарядки знаходяться на автозаправках чи прямо на дорозі, іноді це може бути  біля супермаркетов , або десь у дворі якоїсь організації, біля траси. На таку ми заїжджали, коли повертались з Польщі . Навіть в моєму селі, біля Фори, були розташовані зарядки.

В Європі  поширена практика ставити зарядки біля супермаркетів. Мережа німецьких магазинів, незалежно від країни, де має магазини,  зробила зарядки для електромобілей, взагалі, безкоштовні. Приїхав на стоянку, поставився на зарядку і пішов за покупками.

 Не мати досвіду електричку, але мати "думку". Це нагадує  -" не читав, але засуджую". Якщо людина має натхнення робити з себе посміховисько, ніхто не в змозі завадити цьому.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, allanek сказав:

Не мати досвіду електричку

Навіщо для досвіду купляти електричку, коли існують безкоштовні бета-тестери, які своїм досвідом залюбки діляться.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

Що бачу - те й розказую, спеціально ж не щукав.

Бачив ще одну електрозаправку в готелі в Розлучі - вона була відключена. ) 

Вам до окуліста, або ж на сцену, гуморески розказувати.

Ось Вам для загального розвитку, щоб не виглядати посміховиськом. Тут тільки частина зарядок в Україні.

Прихований текст

www.plugshare.com/ru

 

8 хвилин тому, vadimv сказав:

Навіщо для досвіду купляти електричку, коли існують безкоштовні бета-тестери, які своїм досвідом залюбки діляться.

Бета тестери були у 2013, зараз 2023, вийдіть з лісу дрімучого, з Карпат, в люди ... може світ побачите.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах


 

Цитата

Навіщо для досвіду купляти електричку, коли існують безкоштовні бета-тестери, які своїм досвідом залюбки діляться.

Насмешил 

моему малому не нравятся японские корейские машины, а я к ним после стольких лет использования очень даже хорошо отношусь, 

И даже его вольво не впечатляет, с моей спиной комфорт на первом месте, чего не могу сказать за немецкий автопром.

на чьи отзывы опираться? ))

Себе электричку не взял по причине нищебродства, две машины уже не тяну, а для моих запросов как ни крути двс бензин полный привод предпочтительнее.

И хаять их по этой причине с моей стороны было очень смешно, а чьи-то баклажки в дверцах уже стали мемом, Маск лихорадочно работает над тем как в Тесле сделать дверки более вместительными, типа, шоб не отстать от запросов потенциальных клиентов. 

кстати, выезжая на природу беру одну-две 18-ти литровых и помпу, не в дверях, но как-то помещаются. )

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

За 20 куе хрущобу продал - за 100 куе дом купил, шониясна.

Мне давно все с вами ясно))), а вот вы не договариваете😂 там больше наследной недвижимости вложено было, а вот таки не ясно куда вы там 100000 пристроили при тех ценах что были и том бюджетном исполнении на выходе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, seksinika сказав:

там больше наследной недвижимости вложено было

 Наследная жедвижимость была вложана в унитазик и кучу кирпичей возле гаражей, а не в стройку.

23 години тому, seksinika сказав:

не ясно куда вы там 100000 пристроили при тех ценах что были

В соответствующей теме есть таблички с расходами по каждому сезону, там все написано для умеющих читать.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.06.2023 в 10:00, Фрай сказав:

для моих запросов как ни крути двс бензин полный привод предпочтительнее.

И хаять их по этой причине

А их кто-то "хает"?

Не, ну если перечисление неустранимых недостатков типа запаса хода в 100-400 км и времени зарядки не менее часа называется "хаять" - то видимо у некотоых бета-тестеров срабатывает триггер на ключевые слова.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.06.2023 в 09:50, anabioz сказав:

Бета тестери були у 2013, зараз 2023, вийдіть з лісу дрімучого, з Карпат, в люди ... може світ побачите.

У мене з очима все нормально - я бачу купу електричок на вулицях міста, навіть на своїй вулиці - у сусіда є електрогольф.

Але я досі через 10 років не бачу жодної електрички, яка б за своїми можливостями і ціною могла б зрівнятися з ДВС.

Це й досі недомобілі.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

А их кто-то "хает"?

Не, ну если перечисление неустранимых недостатков типа запаса хода в 100-400 км и времени зарядки не менее часа нахывается "хаять"

Именно!

у каждой вещи свое предназначении и соответственно цена, 100-400 пробега корректируют возможности.

Экономная электричка как вторая машинка для езды на работу меня бы вполне устроила, нет возможности позволить себе, но и говорить за кислый виноград только потому как высоко висят гроздья я не стану.

IMG_0547.jpeg.13e64b190eec8cff2148026cc0d07c7e.jpeg

Ну, а баклажки в дверях ничего кроме смеха не вызывают.

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Фрай сказав:

Ну, а баклажки в дверях ничего кроме смеха не вызывают.

 

Хіба тільки баклажки?

17.05.2023 в 17:23, serg9 сказав:

що ще більше мене приколює - так це те, що і де купив Вадим у ІФ - бо знаю цей об"єкт і ржакам моїм не має меж ))))

ну і тепер зрозуміло - що єдине пояснення, чому Вадим ще досі не живе в квартирі своєї мрії - це небезпека в ІФ )))))

короче, посміявся я від душі, прошу, не зупиняйтеся ))))

Це щось хворобливе, постійно чіплятися до електромобіля, особливо, якщо нема наміру його купляти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Фрай сказав:

соответственно цена

Экономная электричка

Тут есть некое противоречие, не находите? 

2 години тому, Фрай сказав:

Ну, а баклажки в дверях ничего кроме смеха не вызывают.

Не, ну если вам больше нравится занимать место в багажнике 18л бутылью - это ваше право, конечно же. Смейтесь дальше. Тем временем Маск уже понял, что что-то не то упорол, и исправил косяк.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, allanek сказав:

постійно чіплятися до електромобіля

Останнього разу тут хтось задав питання щодо китайського недомобіля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, vadimv сказал:
3 часа назад, Фрай сказал:

соответственно цена…Экономная электричка

Тут есть некое противоречие, не находите? 

Не нахожу, чтобы что-то получить надо сначала заплатить, а дешева рыбка погана юшка, не понять этого тому кто всю жизнь (имея деньги) покупает экономно, я это называю прямо - жлобится!

И всегда ищет оправдание своему жлобству, своей трусости и прочим комплексам.

Это выше моего понимания, чем каждый день упиваться шмурдяком, я предпочитаю покупать хороший алкоголь и пить понемногу, наслаждаясь вкусом, а не дешевым количеством.

Кому заходит электричка пусть наслаждается от владения, у кого нет возможности пусть сидит и не шуршит. )

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Фрай сказав:

чтобы что-то получить надо сначала заплатить, а дешева рыбка погана юшка

О, пошли лозунги из методичек маркетологов ) 

А если головой подумать - то за разницу в цене можно десятки лет на бензине ездить.

5 хвилин тому, Фрай сказав:

я предпочитаю покупать хороший алкоголь и пить понемногу, наслаждаясь вкусом

Наслаждаясь "вкусом" ракетного топлива и нейротоксичного яда?

Ну, на здоровье )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, vadimv сказав:

Останнього разу тут хтось задав питання щодо китайського недомобіля.

:pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:
8 минут назад, Фрай сказал:

я предпочитаю покупать хороший алкоголь и пить понемногу, наслаждаясь вкусом

Наслаждаясь "вкусом" ракетного топлива и нейротоксичного яда?…Ну, на здоровье )

Лучше раз живой крови испить чем сто лет питаться падалью. (С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Фрай сказав:

Лучше раз живой крови испить чем сто лет питаться падалью. (С)

Я в этих ваших людоедских увлечениях не разбираюсь )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Фрай сказав:

Не нахожу, чтобы что-то получить надо сначала заплатить, а дешева рыбка погана юшка, не понять этого тому кто всю жизнь (имея деньги) покупает экономно, я это называю прямо - жлобится!

Вибачте, ви є володарем Бугаті чи Макларена? Не мірялися довжиною яхт з Ахметовим? Вам достатньо доного літака, чи маєте авіапарк під різні потреби?Ну, щоб не дешева юшка... 

 

У мене звичайний пасат за 30 тисяч для далеких подорожей Европою та трохи Україною. Автівка для мене доволі комфортна та беспроблемна з невеликою витратою пального до 5 літрів на сотню.. А от їздити нею в місті - туди два кілометра, туди три... вважаю недоцільним, тому маю ще електричку аж за 5 тисяч долярів з дальністю 120 км та батареею на 16 кВт*год. Приїхав, поставив в гараж, увімкнув у розетку і вночі зарядилася. Зранку вимкнув і поїхав у справах. Літр дизелю зараз 45 гривень. Тобто пасатом їздити за 2,25 гривні кілометр. Електричка вживає 12 кВт на сотню, тобто при нічній зарядці це за новими тарифами ад 0,13 гривень кілометр.  За місяць містом накатується хай тисяча (зазвичай більше). Різниця - пасатом я б наїздив на 2300 гривень, тоді як електричкою аж на 130 гривень. Це без врахування недешевого обслуговування фолькса - олива, ремені, гальмівні колодки, рідини, сплата за паркування в місті, тоді як електричка маленька і не потребує (майже) уваги. Тобто за 5 років дешева юшка себе окупить повністю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, ozor сказал:

Щось я не бачив у Ніки електрички по пʼять.

То не в нас. То на Кіпрі.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Humanite сказал:

Вибачте, ви є володарем Бугаті чи Макларена? Не мірялися довжиною яхт з Ахметовим? Вам достатньо доного літака, чи маєте авіапарк під різні потреби?Ну, щоб не дешева юшка... 

 

Залиште свої понти до слідуючого пришестя у владу, читайте уважно про що йде мова, а потім розповідайте про електричку за 5тис в Україні та щоб вона ще й пройшла 400км.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...