Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю другу половинку

Nobel

Закрыть тему?  

70 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

головне, щоб з оперативки на вінт не записалося....бо буде вже не так просто...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

головне, щоб з оперативки на вінт не записалося....бо буде вже не так просто...

 

Я Вас розумію. Так. Дійсно. Це буде дуже погано. Адже кохання це завжди страждання. Але спробуйте. Можливо це саме та дівчина, яка зробить Ваш хард більш вдосконалішим? Апгрейд наче.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

навіть не знаю...

 

думки і все таке не дають мені спокою...

 

треба переключатися на реалізацію водойми і водоспаду...

 

Едьте на рыбалку , последний лёд стоит.

мы вчерась так неплохо посидели , наловили с полведра разной рыбёхи, окунь , ерш , шука . плотва , краснопёрка. Да заварили ведро ухи , эээх . да под рюмашку . Пестня!

Солнышко греет , жаворонки в небе поют , ляпота.!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я на роботі...не так просто вирватися

 

я вже чекаю весняної риболовлі...зимова набридла чесно кажучи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я на роботі...не так просто вирватися

 

учи

 

Так и я на работе:)

Но несколько дней чет слегка приболевший был , шот не понятное , голова болит ,тело ломит ,ну не возможно работать , вот и решили поехать .

с. Если работа мешает рыбалке . нужно бросать работу.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну с девушкой-то всё понятно, а откуда о страпоне знаешь ты? :D

 

Тут таки-и-е ликбезы проводили Корнил с Белкой, что и глухонемослепой будет разбираться в деталях!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

навіть не знаю...

думки і все таке не дають мені спокою...

треба переключатися на реалізацію водойми і водоспаду...

Та да.... Оно ж, когда денег на семью нету (и это одна из основных причин ее отсутствия), все мысли про водойму и водопад!

Как я вас понимаю....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на ці речі треба на порядок менше...

Ой, Нобель, и ничё Вы не понимаете.... Вместе легче всё задуманное реализовывать!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут таки-и-е ликбезы проводили Корнил с Белкой, что и глухонемослепой будет разбираться в деталях!

 

А-а. Так вот чего Корнил в ветку про футбол больше не ходит. Ушел из большого спорта в большой секс. На тренерскую работу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вместе легче всё задуманное реализовывать!

 

не так просто знайти ту, якій будуть цікаві ці клумби, фонтани, паркани і бруківки...

 

з мого досвіду і досвіду знайомих - 95% молодих дівчат притримуються такої філософії - "квартира є...2 рази в рік на море/Карпати" і все..."не чіпайте мене"...робота/квартира/дитина/закупки раз в тиждень/знову робота....

 

а так то буде як в більшості...або буду сам туди їздити ...або піде в продаж

 

скільки сусідів з будинками...но ще нігде не бачив, щоб хочаб вихідними молоді дружини десь там травку полили...чи троянди посадили...так, приїхала...швиденько перебігла в хату...і вже за пів години чую "пиляє" чоловіка...поїхали назад...якого **** тут сидіти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не так просто знайти ту, якій будуть цікаві ці клумби, фонтани, паркани і бруківки...

 

з мого досвіду і досвіду знайомих - 95% молодих дівчат притримуються такої філософії - "квартира є...2 рази в рік на море/Карпати" і все..."не чіпайте мене"...робота/квартира/дитина/закупки раз в тиждень/знову робота....

 

а так то буде як в більшості...або буду сам туди їздити ...або піде в продаж

 

скільки сусідів з будинками...но ще нігде не бачив, щоб хочаб вихідними молоді дружини десь там травку полили...чи троянди посадили...так, приїхала...швиденько перебігла в хату...і вже за пів години чую "пиляє" чоловіка...поїхали назад...якого **** тут сидіти

Привозите барышню в Киев, мы мастер-класс покажем, как с маникюром в клумбе копаться :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"пиляє" чоловіка...поїхали назад...якого **** тут сидіти

Не цього чоловіка?

[spoiler=Не рухайте мої речі]

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та чого не мій???

 

можно тогда сходить в детский садик, типа на работу устроиться, - там столько красивых молодых мам ( немогу никак перестать удивляться), и многие годика через три уже не замужем... :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бо молоді дружини хочуть уваги, хочуть енергійного юнака, щоб їм потокали та їх розважали) бавилися з ними... та саме жахливе - часто займалися з ними тим непотрібним Вам страшним інтимом )))

 

от що Ви будете робити із молодою дружиною? що?

домовитесь ("обговорювати відразу такі речі потрібно"), що інтим у вас будет лише раз на тиджень, коли ви не в нічну зміну та не на риболовлі?

 

домовитесь, що вона лише в оперативній пам'яті та щоб не лізла із датами різними?)))

коли вона скаже - "Пупсіку! якось скучно", ви їй: "Йди, клумбу попорай"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Lana CK

 

не...ну не так вже зовсім...

 

п.с. і чого то я маю когось "розкажати"???...я що, артист?

 

хто мене розважає??? якщо хочу - сам собі і для себе роблю свято...

 

а от ці всі речі "маєш", "мусиш", "зобовязаний"...це мене злить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не так просто знайти ту, якій будуть цікаві ці клумби, фонтани, паркани і бруківки...

...

скільки сусідів з будинками...но ще нігде не бачив, щоб хочаб вихідними молоді дружини десь там травку полили...чи троянди посадили...так, приїхала...швиденько перебігла в хату...і вже за пів години чую "пиляє" чоловіка...поїхали назад...якого **** тут сидіти

 

Да ладно!! а у меня практически все знакомые с растений не вылезают. Вот подарили деньги на ДР. что купила себе?! Конечно- розы, хвойные, клематисы, травы разные. Сапоги нужны новые, но лучше сосенку редкую красивнючую куплю. И как псих думаешь, где бы еще земли взять и денег, чтоб все мечталки купить и посадить. И так с пеленок было. А на дачу приезжаешь и пока все растюхи не обежишь, каждую почку не высмотришь, не расцелуешь, не погладишь, не успокоишься. и таких на любом садовом форуме- воз и много больших тележек в любой возрастной и весовой категории. Так что было бы желание, найти не проблема :) Только далеко не всем мужчинам это нужно. и вообще. не ясно чего Вам все таки нужно, чтоб довольны были всем :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Lana CK

 

не...ну не так вже зовсім...

 

Нобель, не парьтесь.

Ну их на фиг, с ихним утюгом! (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

п.с. і чого то я маю когось "розважати"???...я що, артист?

Маєте когось розважати, якщо вам на когось не начхати)

якщо хочете, щоб дівчині було поряд комфортно, не нудно й не САМОТНЬО))

 

не бійтесь, вона також має вас розважати, як на кухні, так і у спальні, і на городі))

 

ЩО ТУТ ТАКОГО?? чи ходити занудою й не звертати увагу на свою другу половинку та нічого їй не бути "винним" - то ваша головна мета? Гумова лялька тоді - вірний вибір)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

bora-b

 

ви краще порадьте, яку мембрану на водойму взяти...в Вас же біля будинку є і потічок і фонтанчик...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

bora-b

 

ви краще порадьте, яку мембрану на водойму взяти...в Вас же біля будинку є і потічок і фонтанчик...

 

Я брал ПВХ, так как умею ее паять и фен блатной у меня есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну що я зробл., якщо я до "цих справ" лінивий...

 

от зараз стати з напарником і вручну вирити 15 кубів землі - це ок...це норма...це в кайф...Ж-)

 

Добавлено через 45 секунд

Я брал ПВХ,

 

виробник, ціна???

 

мені б бажано цілим куском...щоб не паяти...8*10, або 6*12...+/- ще можу корегувати...ще нічого не копав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...