Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

На скильки опускається обсадна труба?

gothic3men

Рекомендовані повідомлення

Зараз бригада б'є скважину. Пробили 20м (був пісок ). на 21-му метрі пішов арголіт,

далі слідуючі 1,5м бурили майже пів дня і сказали харе, садим трубу і далі бурим без труби меншим буром. орієнтовна глибина сусідських скважин 65-70м. і садили 30м труби.

Питання чи хватись всього 1,5м труби опущеної в арголіт, чи потрібно було глибше опускати? переживаю чи поверхневі води не будуть проникати через 1,5-метровий шар арголіту і мені в скважину?

вроді і бригада нормальна....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на 21-му метрі пішов арголіт,

..

 

Ни в коем случае не хочу учить ТС, а на собственном опыте, чтобы понять проблему ТС надо искать в гугле "АРГОЛЛИТ". Еще раз извиняюсь перед ТС, сам не мог понять во что уперся бур.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни в коем случае не хочу учить ТС, а на собственном опыте, чтобы понять проблему ТС надо искать в гугле "АРГОЛЛИТ". Еще раз извиняюсь перед ТС, сам не мог понять во что уперся бур.

 

 

Дякую за підказку. навчатись завжди треба. ось що знайшов

Аргиллит (от др.-греч. ἄργιλλος — «глина» и λίθος — «камень») — твёрдая, камнеподобная глинистая горная порода, образовавшаяся в результате уплотнения, дегидратации и цементации глин при диагенезе и эпигенезе.

 

По минералогическому и химическому составу аргиллиты очень сходны с глинами, но отличаются от них большей твёрдостью и неспособностью размокать в воде. Сложены в основном глинистыми минералами гидрослюдистого монтмориллонитового и хлоритового типов с примесью частиц кварца, слюды, полевых шпатов. Подобно глинам, аргиллиты образуют либо массивные пласты, либо микрослоистые (плитчатые) разновидности. Аргиллиты — типичные осадочные породы, характерные для геосинклинальных складчатых областей, а также глубоко погруженных осадочных толщ платформ.

 

Название «аргиллит» порода получила от греческих слов ἄργιλλος — глина и λίθος — камень. Другие названия породы и её разновидностей: зебровый камень, грязевой камень, мадстоун, хаилит.

 

Аргиллит является разновидностью камнеподобной сланцеватой глины. Порода бывает синевато-серой, черной, аспидной, светлой, беловатой окраски. Блеск — шелковистый, смолянистый. Твёрдость — 3,5—4,0; Плотность — 1,3—2,6 г/см3.

 

Але питання все ще залишається актуальним: з 20-го по 80-тий метри іде аргиліт (в сусідів) то чи вистачить тих 1,5-ра м труби в арголіті? вроді по опису це дуже тверда порода яка непропускає воду????????????

Змінено користувачем gothic3men
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все залежить віб буровоъ бригади. І що вони там нащупали. Ви не можете бути на 100 впевнені на скільки вони зайшли і в яку породу. Є такі що і на 40-50 обсадної поставили би у Вашому випадку - а толку з скважини не буде. Тому - дивіться на результат і візьміть якусь гарантію. Якщо на початках скважина піщитиме - значить це вже не діло. Якщо ні - спіть спокійно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...