Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стоимость поклейки обоев

Vavill

Рекомендовані повідомлення

подскажите какая средняя стоимость поклейки обоев на флизелиновой основе по Киеву?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите какая средняя стоимость поклейки обоев на флизелиновой основе по Киеву?

 

И качество так же среднее?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите какая средняя стоимость поклейки обоев на флизелиновой основе по Киеву?

25грн.-кв.м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне делают

смывка старых обоев

грунтовка

выравнивание на глаз в.ч. штробы и дыры оставленные электриком

и поклейка 90 грн. м.кв.

плюс небольшая скидка итого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недавно делали ремонт в квартире, нам озвучили вот такие цены:

 

  • поклейка виниловых (флизелиновых ) от 12 до 50 гривен за 1 м2
  • поклейка обоев на потолок - от 25 до 100 гривен за 1 м2
  • поклейка текстильных обоев от 30 до 240 гривен за 1 м2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что метры погонные по обоям не бывают?Что влияет на ценовую политику- отбросим подготовку стен- какие обои?есть ли рисунок? ширина рулона,?сохранение рисунка по углам?(иногда приходится сохранять,особенно на крупном рисунке)Сложность помещения, иногда высота, обойный фриз -если есть. или комбинации с обоями
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что метры погонные по обоям не бывают?Что влияет на ценовую политику- отбросим подготовку стен- какие обои?есть ли рисунок? ширина рулона,?сохранение рисунка по углам?(иногда приходится сохранять,особенно на крупном рисунке)Сложность помещения, иногда высота, обойный фриз -если есть. или комбинации с обоями

залежить від майстра.

 

мені одну кімнату (тупо квадратну) клеяли "майстри на всі руки" - була ціна 40грн/м.кв. + 40грн за м.пог по відкосах біля вікна. якість така собі, може бути. але не супер, навіть латка одна була на видному місці :) . обої флізелінові відносно дорогі (45 євро рулон).

 

так як мені такий підрахунок не подобався то співпраця з цією бригадою після тої одної кімнати завершилася..

 

потім я банально по рекламі знайшов іншу бригаду. займаються тільки обоями.

 

поклеяли все по 30 грн квадрат (на підготовлену основу.. в цю суму входила грунтовка для поклейки.. вони якимось розведеним клеєм грунтували). ніяких погонних метрів . розрахунок був по рулонах. я показую де клеяти - вони клеять (коридори, кухні, купа відкосів і т.п.), рахують скільки пішло рулонів (обої були і флізелінові і вінілові - на ціну не впливало), множиться це на ціну і на кількість квадратів в рулоні, відповідно проста і прозора калькуляція. саме головне що в мене небуло враження що мене дурять :) зробили все якісно, і раза в 2 швидше за попередників (відчувається що працюють іменно з обоями кожен день).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повезло вам....нашли вменяемых мастеров -хотя рисковали с такой ценой на обои....
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недавно делали ремонт в квартире, нам озвучили вот такие цены:

 

  • поклейка виниловых (флизелиновых ) от 12 до 50 гривен за 1 м2
  • поклейка обоев на потолок - от 25 до 100 гривен за 1 м2
  • поклейка текстильных обоев от 30 до 240 гривен за 1 м2

Очередная КЛОУНАДА-РЕКЛАМА!!!:):):):)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повезло вам....нашли вменяемых мастеров -хотя рисковали с такой ценой на обои....

в мене чомусь є довіра до вузькоспеціалізованих бригад.

 

ну і реклама в них по всьому місту була на той час. пара бігбордів якраз навпроти нової лінії і епіцентра :) і під моїм будинком табличка на стовпі рік висіла, примелькалась - от і ризикнув.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...