Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть що це за замок

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! На днях поставив металопластикоів двері міжкімнатного типу КОРСА. Поставили такий от замок. Хто скаже що це за фурнітура чиє виробництво замка?

Kluch.thumb.jpg.984d4e44e8947253876859ae369c3053.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сорри, под рукой была только такая упаковочка.

 

П.С. Це серцевина, а замки - ГУ ((ссылка устарела)).

1175122805_2012-11-28_15-50-17_88(1).thumb.jpg.8698e4263319597e34a9e7d5872f5de4.jpg

1456052604_2012-11-28_15-51-16_141(1).thumb.jpg.5b4595ddef31330cdb8bcbd7d926a130.jpg

Змінено користувачем Валерий Валентинович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую зняли головний біль. Бо гугл показував мені трошки інші зображення даної фірми. Значить у мене оригінальна фурнітура і замки від G-U

 

Ще раз дякую.

 

P.S. може не втему але бачу що ви представник КОРСА. Скажіть ситуація така: у мене в будинку передбачено вихід на терасу і мені поставили міжкімнатні двері хоча я думав що вони не відрізняються від балконних. Виявляється у них фіксація йде тільки в місці примикання замка і врезультаті коли закриваєш на ключ двері і натискаєш на дверну ручку то зявляєтсья люфт 3мм. В приницпі на сайті КОРСА так і написано. Проблема в тому що менеджер мав би сказати мені про цей люфт або взагалі не ставити такий замок а ставити звичайний балконний механізм закривання дверей. Все-таки двері контактують з вулицею і вітер може задувати.

 

Скажіть можна якось без заміни дверей зробити трьохточкове закривання даних дверей як в балконних щоб двері максимально плотно притискались до рами?

 

P.S. І ще скажіть будь ласка скільки ключів йде в комплекті до даного замка (який ви показали на знімку)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть можна якось без заміни дверей зробити трьохточкове закривання даних дверей як в балконних щоб двері максимально плотно притискались до рами?

Можно одноточечный замок заменить на реечный

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Практично в усіх замках (не тільки на ПВХ дверях) при натисканні на ручку з'являється невеличкий люфт. Який саме замок Вам поставили? Що написано в специфікації? ІМХО найкращий варіант для дверей з нажимною ручкою - "замок 3-т WILKA" (за корсовською термінологією), в таких замках при підніманні ручки догори здійснюється дотискання стулки. Замінити, звичайно, можна.

Ключів у комплекті тільки три. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...