Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vaillant. Модулирующая горелка

anatoliys

Рекомендовані повідомлення

Дом 130 м кв.Котел Vaillant turbo tec plus vu int 242/3-5.

Нужно ли уменьщать в настройках мощность котла d0 ? По умочанию стоит 24, пробовал менять на 12, но никаких изменений не заметил. Стояла цель уменьшить пламя горелки.Для чего мне все это нужно:

Подключен программатор LT08, плюс в спальнях на радиаторах термоголовки danfoss. Заданная температура поддерживается, но как то не совсем комфортно. Радиаторы то горяченькие, то абсолютно холодные (в этот момент находиться рядом с ними не очень комфортно), но стоит отойти чуть подальше от них, и уже нормально. Как добиться от котла, что бы он более равномерно поддерживал температуру радиаторов (стальные Purmo)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дом 130 м кв.Котел Vaillant turbo tec plus vu int 242/3-5.

Нужно ли уменьщать в настройках мощность котла d0 ? По умочанию стоит 24, пробовал менять на 12, но никаких изменений не заметил. Стояла цель уменьшить пламя горелки.Для чего мне все это нужно:

Подключен программатор LT08, плюс в спальнях на радиаторах термоголовки danfoss. Заданная температура поддерживается, но как то не совсем комфортно. Радиаторы то горяченькие, то абсолютно холодные (в этот момент находиться рядом с ними не очень комфортно), но стоит отойти чуть подальше от них, и уже нормально. Как добиться от котла, что бы он более равномерно поддерживал температуру радиаторов (стальные Purmo)?

 

А яку температуру Ви поставили? Поставте мінімальну. Якщо ви виставили на котлі 70-80 градусів то так і буде. Термостат дав команду, котал включився, розкочегарив до 70-80 гр, термостат перестав давати запрос на опалення і котел вимкнувся. В ітогі батареї то дуже гарячі, а потім холодні поки не впаде температура.

Зменшіть температуру води на котлі і буде вам щастя.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зменшіть температуру води на котлі і буде вам щастя.

Ні не буде. Тому що вже висталяв. Спочатку виставив на котлі 45, потім 50, потім ще підняв до 55. Зараз стоїть 60. Більше ніж 60 не виставляв. Але усі ці регулювання майже нічого не дали. Мені здається що потрібно зменшити полум'я пальника. Але як це зробити, я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні не буде. Тому що вже висталяв. Спочатку виставив на котлі 45, потім 50, потім ще підняв до 55. Зараз стоїть 60. Більше ніж 60 не виставляв. Але усі ці регулювання майже нічого не дали. Мені здається що потрібно зменшити полум'я пальника. Але як це зробити, я не знаю.

 

 

Тоді Вам сюди, ну й шоб рюки не крюки :)

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=80006

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні не буде. Тому що вже висталяв. Спочатку виставив на котлі 45, потім 50, потім ще підняв до 55. Зараз стоїть 60. Більше ніж 60 не виставляв. Але усі ці регулювання майже нічого не дали. Мені здається що потрібно зменшити полум'я пальника. Але як це зробити, я не знаю.

зменшити полум'я вміє фірмовий програматор вайлант (типу calormatic vrc 330). він управляє пальником по якомусь своєму алгоритму. наприклад я коли ставив в квартирі +18, за бортом було мало не -20, то котел більше +35-40 не палив.. на повну потужність він взагалі ніколи не розганявся.. хотя крутілка була виставлена десь на +60.

 

але чи це поможе щоби радіатори були постійно теплі я незнаю..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зменшити полум'я вміє фірмовий програматор вайлант (типу calormatic vrc 330). він управляє пальником по якомусь своєму алгоритму. наприклад я коли ставив в квартирі +18, за бортом було мало не -20, то котел більше +35-40 не палив.. на повну потужність він взагалі ніколи не розганявся.. хотя крутілка була виставлена десь на +60.

 

але чи це поможе щоби радіатори були постійно теплі я незнаю..

 

існує такий програматор як ви кажете. він трипроводний. незнаю як зараз а раніше він 40 Евро коштував.

Та зрозумійте - модуляція працює й зі звичайним програматором, але за дещо іншою схемою:

програматор дає запрос на опалення

на котлі виставлено наприклад 40 градусів

він включається, нагріває воду до 40 градусів, а потім модуляцією полум"я зменшує подачу газу, щоб просто підтримувати ці 40 градусів.

але є одне але, за фабричними настройками ваш котел на мінімальному ходу дає 7-8 кВт, а для Вас навіть цього багато. От тому я й поліз до газового клапана та знизив цю цифру до (точно не памятаю) 5 кВт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как добиться от котла, что бы он более равномерно поддерживал температуру радиаторов (стальные Purmo)?

 

Поставить погодозависимый регулятор.

Цена вопроса до 300 евро...

Тогда радиаторы будут всегда тёпленькие...:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

він включається, нагріває воду до 40 градусів, а потім модуляцією полум"я зменшує подачу газу, щоб просто підтримувати ці 40 градусів.

і він завжди буде підтримувати ту температуру що ви виставили на котлі... такий програматор не управляє модуляцією, це ж примітивний грубо кажучи тумблер. включити-виключити котел.. тут модуляцією управляє сам котел, точніше працює як обмежувач.

 

а фірмовий програматор сам іменно управляє модуляцією. вибирає температуру подачі. може подавати і 30 і 40 і 50, короче кожен раз різну температуру (там навіть на слух чути як деколи міняється потужність пальника особливо коли відкриваєш вікна то через деякий час він відразу гріє потужніше).

 

ну та менше з тим.. все одно це непоможе тримати радіатори постійно теплими якщо котел дуже потужний.

 

але є одне але, за фабричними настройками ваш котел на мінімальному ходу дає 7-8 кВт, а для Вас навіть цього багато. От тому я й поліз до газового клапана та знизив цю цифру до (точно не памятаю) 5 кВт.

так. тут згоден, в мене теж склалось таке враження на 100кв.м. квартири (по примітивних прикидках мені ніби треба 10кВт потужності.. квартира кутова). оприділив це саме з допомогою фірмового програматора. котел старається сам тримати мінімальну температуру - 35 градусів.. думаю то говорить про то що котел занадто потужний для заданої температури в приміщенні :(

 

 

Поставить погодозависимый регулятор.

Цена вопроса до 300 евро...

Тогда радиаторы будут всегда тёпленькие...:)

calormatic 430 з Польщі можна привезти новий до 2000 грн. но нюанс з гарантією.

 

тільки я щось недуже розумію як він допоможе тримати стальні радіатори постійно теплими ? в чому фокус ?

щоб вони були постійно теплими - котел має постійно працювати.. а для того він має бути менш потужний.. чи ні ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді Вам сюди[/url]

 

Дякую. Прочитав. Думаю, що гвинтики-болтики крутити не буду, не хочеться злетіти з гарантії.

 

Добавлено через 4 минуты

Поставить погодозависимый регулятор.

Цена вопроса до 300 евро...

Тогда радиаторы будут всегда тёпленькие...:)

Как это будет происходить? Горелка не будет тухнуть полностью, просто уменьшится пламя? Или как то по другому?

 

Добавлено через 2 минуты

ваш котел на мінімальному ходу дає 7-8 кВт, а для Вас навіть цього багато. .

 

А чому для мене це багато?

Так мені обмежити потужність котла (в налаштуваннях d0) до 8 кВт? До речі забув написати що підключений бойлер коссвенного нагріву на 120 літрів з температурою води 42 градуси

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Прочитав. Думаю, що гвинтики-болтики крутити не буду, не хочеться злетіти з гарантії.

 

Добавлено через 4 минуты

 

Как это будет происходить? Горелка не будет тухнуть полностью, просто уменьшится пламя? Или как то по другому?

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

А чому для мене це багато?

Так мені обмежити потужність котла (в налаштуваннях d0) до 8 кВт? До речі забув написати що підключений бойлер коссвенного нагріву на 120 літрів з температурою води 42 градуси

 

Це для Вас багато томущо було б в самий раз при умові морозів сильних на вулиці, а коли осінь весна, то 8 кВт багато. Достатньо булоб і 4 мабуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це для Вас багато томущо було б в самий раз при умові морозів сильних на вулиці, а коли осінь весна, то 8 кВт багато. Достатньо булоб і 4 мабуть.

Так обмежувати чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так обмежувати чи ні?

 

Я не зовсім розумію що то в вас за обмеження?

Якщо воно знижує лише верхній тиск газу то до одного місця буде це обмеження, а от якщо воно й нижній тиск занизить наприклад до 4 кВт от тоді таки да.

Подивіться по інструкціям, чи буде зменшуватися мінімальний рівень водяного стовпчика, при такому заниженні потужності?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не зовсім розумію що то в вас за обмеження?

Якщо воно знижує лише верхній тиск газу то до одного місця буде це обмеження, а от якщо воно й нижній тиск занизить наприклад до 4 кВт от тоді таки да.

Подивіться по інструкціям, чи буде зменшуватися мінімальний рівень водяного стовпчика, при такому заниженні потужності?

 

Я і сам не зовсім розумію. Тому й питаю

775843083_.thumb.jpg.310885d3c91a58d8703bf33d295d71a1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(ссылка устарела)

сторінка 21

робите самі Ю-манометр як я вказував в попередній ссилкі

міряєте мінімальний тиск, та записуєте його

зменшуєте до 8 кВт і міряєте знову тиск мінімальний, якщо знизився - то ви щасливчик (та це малоймовірно), якщо ні то тільки регулюванням газового клапана. Там же описано як це робити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...