Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор электрогенератора

zgnatyuk

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Dendnepr сказал:

обычно или одно или другое :)

Мне бы макс на большее кол-во оплату частями. Вообще не рассчитывал сейчас брать(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, psy сказал:

Мне бы макс на большее кол-во оплату частями. Вообще не рассчитывал сейчас брать(

В этом варианте обычно максимальная цена...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, DimaF сказал:

В этом варианте обычно максимальная цена...

а какая цена и на сколько частей можно разбить?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Made in USSR сказал:

к зиме цены пойдут вверх

что-то мне кажется, что цены пойдут вверх уже сейчас...

В офис надо искать на зиму 10 кВт гену и у меня уже сейчас начинается истерика, где денег взять )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Made in USSR сказал:

берите что есть и сразу, к зиме цены пойдут вверх .

Уже заказал Konner&Sohnen KS3100iG S. Думаю хватит на котел, стиралка, холодильник (приоритет). Еще посудомойка, немного света и зарядить гаджеты. Если не все сразу вкл.

Змінено користувачем psy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, psy сказав:

Здравствуйте, хочу взять Konner&Sohnen KS3100iG S, кто поможет сделать скидку, что не мало важно - оплата частями

я такий купував в АЛЛО в розрмінування мабуть 20-25 міс, ціна була 32-33 тис, в подарок ще подовжувач на котушці 15 метрів був.

через кілька тижнів впала ціна до 24 тис, але за кілька днів знову 32-33 тис, зараз бачу на розетці вже 38 тис. розтермінування до 6 міс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.09.2023 в 16:06, Фрай сказал:
Цитата

Hyundai HHY 3050F за 17300

По ціні не знаю, у мене стара модель з електростартом  2,7/3 кВт ще 2014 р, напрацювала за 8років 30 годин, а за блекаут аж 100. ))

питань нема, але от зарядне для акумів вона не тягне і газкотел працює коли хоче, просить синус. 

Перечитую форум і невже Хюндай 3050 чи KS3000  - якщо там є AVR і виставити 50ГЦ - невже його "неідеальний" синус може бути замало що норм працював котел? циркуляц насос?

Змінено користувачем Tarasiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Tarasiy сказав:

невже того може бути замало що норм працював котел? циркуляц насос?

Робите занулення і все буде ок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене на K&S3000 котли працюють. Старий Hermann інколи блокується, але роблю резет - жодного разу другий раз за сеанс помилки не було. Italtherm взагалі без питань робить. 

Занулення не робив, а там де Italtherm ще й землі жодної нема (дача і двохжильна проводка)

Змінено користувачем Offroad
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Offroad сказав:

Занулення не робив, а там де Italtherm ще й землі жодної нема (дача і двохжильна проводка)

У мене на позаминулу зиму не було ні першого, ні другого, тому просто від перемикача 1-0-2 від одного з виводів опустив кусок кабеля і намотав на вбиту в землю трубку) Хоча котел працював і без занулення. Просто шоб було. 

Зараз вже і заземлення є, але якщо кому треба "на зараз" при його відсутності - справ на 5 хвилин. Трубу чи кутник довше шукав)

Змінено користувачем beavis
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гена Хюндай, а котел ЕКА 25квт клав з пробором на всі ваші занулення, як вибрикував до заземлення так і після, тобто ніякої реакції.

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Фрай сказав:

на всі ваші занулення, як вибрикував до заземлення так і після

занулення чи заземлення? це різне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забив оцинкований штир на 4.5 метри, заземлив/занулив один вихід з розетки через лампочку 150w

котел зміни не помітив, хоче вмикається, хоче не вмикається, все як і до того.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В сусідніх гілках досить багато інформації щодо проблем із запуском котлів. Здебільшого це пов'язане із роботою запобіжної автоматики, зокрема іонізаційного датчика полум'я. До нього додається і схема живлення, які теж можуть бути різними, і які теж десь бачив. Схеми здебільшого використовуються прості, дешеві, тому і чутливість до параметрів конкретного генератора та схеми живлення у багатьох випадках велика. І це означає, що одного єдиного універсального способу боротьби немає, потрібно крок за кроком виправляти та вирішувати потенційні проблеми, починаючи з найпоширеніших. Ідеальне рішення це живлення інверторним пристроєм з "чистим" синусом. Але і у випадку звичайного генератора є чимало рішень щодо зменшення впливу навантажень на форму напруги і струму з метою приведення їх до прийнятної для конкретної схеми захисту.

10 часов назад, Фрай сказал:

заземлив/занулив один вихід з розетки через лампочку 150w

Ви дійсно вважаєте, що таким чином можливо примусити іонізаційний датчик "вважати" це нулем? До того ж схеми однофазних генераторів можуть трохи різнитись, і один з виходів дійсно можливо з'єднати із заземленням та нульовим дротом мережі, але бажано все ж подивитись який саме, бо у більшості вони не зовсім рівнозначні. А ще в кожному випадку комбінація типів підключених навантажень створює різні за формою завади, що не дає змогу датчику нормально відпрацювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Idle сказав:

Ви дійсно вважаєте, що таким чином можливо примусити іонізаційний датчик "вважати" це нулем?

Я не маю у цій галузі достатнього знання, робив все слідуючи порадам на форумі, але врешті решт прийшов до висновку, що для певної категорії котлів

12 хвилин тому, Idle сказав:

Ідеальне рішення це живлення інверторним пристроєм з "чистим" синусом

Саме так! Зробив і більше з цим не заморочуюсь.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також мав на увазі, що у крайньому випадку, якщо немає можливості використати інверторний генератор, бо їх вартість набагато більша, а ремонтоздатність набагато менша, можливі рішення з використанням живлення котла інверторним пристроєм (ДБЖ для котла з чистим синусом) а підтримку/підзарядку його батарей в аварійному режимі здійснювати додатковим випрямлячем від мережі генератора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Idle сказал:

нверторний генератор, бо їх вартість набагато більша

Поглянув на інвенторні генератори 2-3 квт. Щоб було менше помилок з котлом (Вісман Вітоденс) суто як резервне живлення (тобто надіюсь не буде дуже великого напрацювання годин) в додачу до запланованого акумулятора чи зарядної станції
Бачу такі моделі :

1) ДЕУ Daewoo-gda2500i   рамний, 2 квт  на розетці порядку 20 тис і вага 21 кг / шум 90 децибел

2) Könner&Söhnen KSB 22i S (типу чемонданчик) 2 квт  21 тис  вага 15 кг 70 децибел = тихий = оптимальне рішення ?
(лиш би холодильник із простим двигуном стартанув від 2 квт без перегрузу) на сайті виробника вказано як побутовий)

3) Könner&Söhnen KS 3300i (рамний 20 тим грн 3,3 квт / 96 децибел / вага 25 кг то вже не 43 кг як KS3000) на сайті виробника вказано як професійний 

Що скажете по цих трьох моделях чи аналогічному?

Змінено користувачем Tarasiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не чекайте, ніхто вам нічого не скаже, нема ще такої великої практики.

Беріть те, що підходить особисто вам і нехай молотить, але якщо інвертор то перевіряйте синус, він не у всіх такий ідеальний.

Я брав Конер Бейсік 22іs жовтий чумайданчик, тоді був 45000 грн, стояв, потрібна була болгарка, вкинув у багажник, поїхав відрізати шматок металу, а він не дає їй повні обороти.

Болгарка макіта 850-950W і не тягне на повну? ((

то віддав товаришу на дачу, він зрідка користується, але що можно сказати при такій експлуатації?

А от де їх сервіс я так і не знаю, адреса є, телефон є, а зворотнього звʼязку немає.

у людей китайці галімі, нещадно експлуатують на будівництві і все працює, хіба що треба докупити алюмінієвого дроту та синьої ізолєнти. :grin:

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Tarasiy сказав:

70 децибел = тихий = оптимальне рішення

десь брешуть. Подивіться при яких умовах ті 70дб заявляються. Щоб не вийшло що на відстані 100500 метрів і на ХХ.

Просто найтихіші генератори які себе взагалі добре зарекомендували це є Honda EU10i і там заявлено 87db в номіналі. На холостому звісно замітно менше, але що толку з холостого.  От у Хонди Eu20i наприклад заявлено вже 90. Тому про які тут 70 може йтися взагалі загадка )))
Маю ще ямаху 1квт, теж тиха, але він не інвертор і оборотів не 5500, а 3000, то там заявлено 83дб в номіналі.

p.s. на першому ліпшому сайті найшов що там заявлено все ж 87дб в тому kooner sooner. ну і вага підозріло низька (аналогічна по характеристиках хонда eu20i наприклад важить 20кг+).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

у людей китайці галімі, нещадно експлуатують на будівництві і все працює

тому що не інверторні.

Інверторний брати є сенс, якщо у квартиру на балкон.. В інших випадках, інверторний генератор - великий ризик залишитись без світла у разі виліту плати. Я вже неодноразово писав, як у сусіда інверторний крякнув при першому запуску... Відправив у ремонт - озвучили вартість плати в половину вартості генератора.

2 часа назад, vovarpd сказал:

Honda EU10i

крутий девайс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, sly сказал:

Інверторний брати є сенс, якщо у квартиру на балкон..

Та то таке, у мене вже два роки стоїть звичайний, і нічого. Заводжу коли надовго відключення, головне правильно зробити газовідвід і не забувати про вентиляцію та безпеку при роботі з паливом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Tarasiy сказал:

Поглянув на інвенторні генератори 2-3 квт. Щоб було менше помилок з котлом (Вісман Вітоденс) суто як резервне живлення (тобто надіюсь не буде дуже великого напрацювання годин) в додачу до запланованого акумулятора чи зарядної станції

У інверторних генераторів суттєвих недоліків два. Перший - це той, що далеко не всі моделі мають нормальний синус, у більшості він спотворений і досить сильно, а це може призвести до непрацездатності схеми котла. А другий, це їх відносно менша надійність, адже відсоток відмов плат інверторів достатньо високий, і вартість нового блоку це половина вартості генератора, ще й чекати треба ого-го. Це вже не кажучи про те, що і вартість виробу набагато більша ніж аналогічного синхронного. З іншого боку, маленькі синхронні (до 1,5кВт та з двотактними моторами) у переважній більшості теж здебільшого лайно. Є ще така думка - Ви ж не будете ганяти гену вночі, без нагляду, та ще й слухаючи дратуючий гуркіт? Тому, як на мене, то на кілька годин краще задіяти більш потужний пристрій, підзарядити батареї, паралельно створити якийсь комфорт в будинку, потім все це зупинити і спокійно спати до ранку. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...