Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Постійна робота циркуляційного насоса

sergey44945

Рекомендовані повідомлення

У мене котел вайланд (голандської збірки). у нього е малий недолік ,церкуляційний насос постійно працюе.

Мені на днях майстер запропонував поміняти плати з німецької зборки,з функціею виключення церкуляційного насоса.

Що у цій функції доброго і чи варто міня плати

заміна обійдеться 150грн.

Змінено користувачем sergey44945
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене котел вайланд (голандської збірки). у нього е малий недолік ,церкуляційний насос постійно працюе.

Мені на днях майстер запропонував поміняти плати з німецької зборки,з функціею виключення церкуляційного насоса.

Що у цій функції доброго і чи варто міня плати

заміна обійдеться 150грн.

 

Такой ли уж это недостаток? В любом случае время простоя насоса будет минимальным - если вода не циркулирует - котел "знает" температуру теплоносителя только у себя в теплообменнике, а вовсе не в системе отопления..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такой ли уж это недостаток? В любом случае время простоя насоса будет минимальным - если вода не циркулирует - котел "знает" температуру теплоносителя только у себя в теплообменнике, а вовсе не в системе отопления..

 

Діло в тому що котел б.у і як мені пояснили відрізок часу коли горілка потухла і до моменту підпалу ,вимірюеться не температурою а в часовому интервалі котлом.

У мене додатково стоїть циркуляційний насос ,і після виключення горілки в батареі поступае не гаряча а тепла вода.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Діло в тому що котел б.у і як мені пояснили відрізок часу коли горілка потухла і до моменту підпалу ,вимірюеться не температурою а в часовому интервалі котлом.

У мене додатково стоїть циркуляційний насос ,і після виключення горілки в батареі поступае не гаряча а тепла вода.

 

Возможно, Вы не правильно поняли. Есть ограничение на количество включений/выключений за промежуток времени. Что бы котел не тактовал на низких мощностях.. Но температура в любом случае является главным регулируемым параметром и именно по сигналу датчика температуры котел включается-выключается.. И если насос будет стоять, то эта температура будет измеряться локально в котле

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А який інтервал температур приблизно мае бути (у мене якщо нагріваеться теплоносій до 60гр. то до наступного включення температура падає приблизно до 30-35 градусів це норма?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А який інтервал температур приблизно мае бути (у мене якщо нагріваеться теплоносій до 60гр. то до наступного включення температура падає приблизно до 30-35 градусів це норма?

 

 

Речь идет о включении/выключении горелки? Какая мощность Вашего котла? Какую площадь Вы отапливаете? Сколько времени проходит между вкл/выкл котла?

 

Точную цифру не скажу(это зашито в автоматике котла еще с завода, но гистерезис порядка 5-10 градусов).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Речь идет о включении/выключении горелки?

Так.

котел 24 кв ,площа 170квм. +200л бойлер , котел працюе 100 секунд режим очікування 90 секунд ( це при тому що обмеження вкл-викл стоїть на мінімумі) якщо виставити в більшу сторону то температура падае ще більше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так.

котел 24 кв ,площа 170квм. +200л бойлер , котел працюе 100 секунд режим очікування 90 секунд ( це при тому що обмеження вкл-викл стоїть на мінімумі) якщо виставити в більшу сторону то температура падае ще більше

 

У Вас за 90 секунд температура в системе отопления падает на 30 градусов???? Отопление только-только включили?

 

Если ставить диагноз по фотографии, то у Вас неправильно настроен котел.. Горелка работает только на 100% своей мощности или не работает вообще.. А должна модулироваться..

 

Какой у Вас котел?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

котел у мене б.у vaillant vcw nl 240 xe a25

 

Температура падае через додатковий насос ( так думаю :)) насос доставляв через косяки з теплою підлогою а також через дальні батареї,ще температура падае так бистро тому що цим усім ділом керує недільний програматор .Але питання чому так сильно падае температура? автоматика не спрацьовує? чи все нормально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

котел у мене б.у vaillant vcw nl 240 xe a25

 

Температура падае через додатковий насос ( так думаю :)) насос доставляв через косяки з теплою підлогою а також через дальні батареї,ще температура падае так бистро тому що цим усім ділом керує недільний програматор .Але питання чому так сильно падае температура? автоматика не спрацьовує? чи все нормально?

 

А сервисное обслуживание теплообменника делали?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обслуговування не проводилось жодного разу:(

дякую за допомогу на днях запрошу майстра ,про результат відпишу обовязково.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+200л бойлер

 

А котел вытягивает этот бойлер? Какая там мощность теплообменника? 35град может возвращаться после бойлера, нужно смотреть схему подключения всего котельного хоз-ва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А котел вытягивает этот бойлер? Какая там мощность теплообменника? 35град может возвращаться после бойлера, нужно смотреть схему подключения всего котельного хоз-ва.

 

Ситуация вообще какая-то странная.. Если бы котел не вытягивал бак ГВС - он бы просто включился и пахал на 100% мощности... Но он почему-то выключается при достижении 60градусов.. Или просто через 90 сек?

 

Я нашел только (ссылка устарела)

 

И судя из описания - это 2-х контурный котел.

 

Вопросы к sergey44945:

1). Опознаете свой котел?

2). Если да, то по какой схеме подключен бойлер?

3). И правильно ли мы поняли, что котел сутками работает в режиме: 90сек горелка горит, 60сек - выключена? Как при этом котел реагирует на изменение заданной температуры на отопление и на ГВС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы котел не вытягивал бак ГВС - он бы просто включился и пахал на 100% мощности...

 

Там может быть даже накручено приоритет СО, а бойлер потом, нагрел СО, догрел бойлер, при этом из бойлера возврат 35град.

 

А котел случаем не такой?

29042012298.thumb.jpg.f30bda61f3ee8b1a9dab7fde3a547343.jpg

 

29042012299.thumb.jpg.a3a10db6b4778f1eb16e41333d96d6b3.jpg

 

05052012314.thumb.jpg.410759ca3add75d6e937fee6fd80fef6.jpg

 

29042012300.thumb.jpg.3bba2684f932a51a1edd711c03df4b40.jpg

 

29042012303.thumb.jpg.4199a2453f5c4d77b0715bc8530eadd2.jpg

 

29042012302.thumb.jpg.9f02378bab0c3e457a4fb307ef171605.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розкажу по порядку ,поміняли мені плату з можливістю зупинки церкуляційного,на ділі виявилось що дальні батареї замітно стали холодніші,тобто коли постійно кртутить церкуляційник гарячу воду добивае в проблемні батареї без проблем.ось такі пироги :) заміна плати обійшлась 200 грн. +осталась стара плата ,результату 0)))

 

Можливо не све так погано на днях попробую ще більш притиснути ближні батареї.

 

та ще чуть не забув перепитався майстра який ремонтує ці котли що у цьому девайсі не закладенна температура 10-15 гр. а виконуеться це все за таймером.(вот через цей таймер і усі проблеми)

 

5f00405a9fe2t.jpg

Змінено користувачем sergey44945
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

та ще чуть не забув перепитався майстра який ремонтує ці котли що у цьому девайсі не закладенна температура 10-15 гр. а виконуеться це все за таймером.(вот через цей таймер і усі проблеми)

 

 

Это какой-то бред...:o

 

Все равно что рулить машиной не глядя на дорогу в режиме: "так, три минуты руль ровно, два оборота руля вправо, 30 сек держим, выравниваем руль, теперь до упора влево"

 

Если бы вся проблема была в таймере, то она бы решилась с установкой этой самой платы с таймером! Кстати, Вы не задумывались, как же регулировалась температура при помощи таймера, если с завода плата шла без таймера???!

 

Не верю! (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мабуть не так мене зрозуміли таймер стоїть на усіх платах.ця плата що помінялась просто має функцію зупинки церкуляційного (ця вся різниця між ними.

 

По темі якщо я регулюю час тактування в більшу сторону то температура падає з 60 гр. десь 15-20 гр.(що в свою чергу заставляє вірити у варіант з таймером)

Якщо потрібно любі фото котла і т.д

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мабуть не так мене зрозуміли таймер стоїть на усіх платах.ця плата що помінялась просто має функцію зупинки церкуляційного (ця вся різниця між ними.

 

По темі якщо я регулюю час тактування в більшу сторону то температура падає з 60 гр. десь 15-20 гр.(що в свою чергу заставляє вірити у варіант з таймером)

Якщо потрібно любі фото котла і т.д

 

Возьмите ведро, наполните водой и проделайте отверстие на дне. Поставьте ведро под кран холодной воды.

А теперь с завязанными глазами по таймеру открывайте-закрывайте кран с целью поддерживать уровень воды в ведре на постоянном уровне... Получилось?

 

А если размер отверстия будет постоянно меняться(температура на улице колеблется от +8 до -30)?

 

П.С. сделайте фото надписи с названием котла и его модели. И сформулируйте в чем заключается проблема. А то в первом сообщении Вы спрашивали ставить/не ставить плату с таймером..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з функціею виключення церкуляційного насоса.

Про таймер я слова не сказав в першому пості.

Але питання чому так сильно падае температура? автоматика не спрацьовує? чи все нормально?

Різниця температур при роботі котла 25-30 гр.

 

Добавлено через 2 минуты

і після виключення горілки в батареі поступае не гаряча а тепла вода

Іу звязку з цим при температурі 70 гр. на батареях приблизно 50-55 гр.

PICT0695.thumb.jpg.ff3eab5e3e752692d3119418be4897cb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел 93 року випуску (раритет))

ситуацію виправив зменьшивши полумя на горілці (цим самим збільшив час нагріву і зменьшивши циклічність)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую усім хто допомагав.Накінець найшов причину чисто випадково під час монтажу бойлера ,сама перша спайка на подачі від котла:)

це робота наших спеців ))) вот такі діла

2222222222222222222222222.thumb.jpg.9cfb6fe3292809f95e86d3e50c546a30.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...