Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

система очистки води

иван 55555

Рекомендовані повідомлення

всім доброго дня.в мене ситуація слідуюча.є в клієнта насосна станція(монтував не я ) після неї стоїть дві колби з ниточними фільтрами,так ось після включення станції проходить буквально 1-2хв і фільтрів у колбі вже не видно від грязі.порекомендуєте що б використати додатково перед цими фільтрами щоб не мордуватись так часто із заміною картріджів?ще з такими проблемними колодязями справ не мав тому і запитую поради!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всім доброго дня.в мене ситуація слідуюча.є в клієнта насосна станція(монтував не я ) після неї стоїть дві колби з ниточними фільтрами,так ось після включення станції проходить буквально 1-2хв і фільтрів у колбі вже не видно від грязі.порекомендуєте що б використати додатково перед цими фільтрами щоб не мордуватись так часто із заміною картріджів?ще з такими проблемними колодязями справ не мав тому і запитую поради!

 

Перед этими фильтрами поставте фильтр грубой очистки с промывкой,вот пример на фото,перед фильтрами стоит промывочный фильтр.picture.php?albumid=2275&pictureid=44699

 

 

Но лучше всего, пусть клиент ваш бьёт новую скважину.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...