Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Садова качеля

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Не сподобалось...дешево виглядае...ciдушка не практична - не комфортна...i територiя якась занедбана, багато смiття...ви хоч би причепурили дiлянку для фотосессii)

Але респект потягу до фiзичноi роботи)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ділянка - хм...ну так як осінню...зате дерева всі підживлені, все плодоносить...+ багато чого пересаджувалося...(малина і т.д.)

 

а порядок буде наводитись комплексно...

 

сідушка - досить таки зручна...на фото кататися не вийде :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробили досить акуратно,але сідушку потрібно було полакувати в один колір з каркасом-бо вона явно в зеленому кольорі там не вписується.

І якщо не секрет то опишіть як саме робили качелю-яка порода дерева,скільки його сушили перед тим як зібрали все докупи???Думаю комусь така інформація стане в пригоді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І якщо не секрет то опишіть як саме робили качелю-яка порода дерева,скільки його сушили перед тим як зібрали все докупи???Думаю комусь така інформація стане в пригоді.

термокарельская береза... ))

да какая разница. такое каждый строит из того, что под рукой.

 

Вышло неплохо. Но соглашусь с предыдущими постами - зеленый фломастер там не в тему.

+ я бы под край сидухи подложил/прикрутил брусок 50х50 и закруглил этот самый (ближний к нам) край. Он не будет врезаться в заднюю часть бедра при долгом качании и лавка будет смотреться более массивно/основательно. ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...