Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Терміново підскажіть про прохід через фундамент

igorek30

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір. На наступній неділі планую розбивкук фундаменту під будинок. Хотілось би дізнатися точку зору вас про те де влаштувати краще закладні під трубу каналізації у фундаменті і як її краще зробити і з чого ? Якого діаметру. Глубина фундаменту 120см. На яку глубину закладати ?В даному будунку будуть проживати 3-4 чоловіка.

Ось схема.

Буду вдячний за пропозиції

1954044483_.thumb.JPG.89911384c620c4033293e1608b100792.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы заложил гильзу в левой стене (граница с с/у) и нижней стене (граница с кухней). Глубина 80 см от уровня земли. Диаметр - чтобы прошла труба 110 мм.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы заложил гильзу в левой стене (граница с с/у) и нижней стене (граница с кухней). Глубина 80 см от уровня земли. Диаметр - чтобы прошла труба 110 мм.

+ ввод воды из скважины (со стороны тех помещения) + вывод электро. для разводки по участку (со стороны электро щита) + отдельный вывод для системы водоотчистки, если вы планируете солевую очистку воды, поскольку выливать солевой раствор в септик не лучшее решение.

Размеры гильз должны быть достаточны для проводки 32 трубы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глубина 80 см от уровня земли.

А на якій відстані знаходиться колектор або септик? Від цього залежить глибина закладання. Я б глибше 40см не закладав

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б глибше 40см не закладав

Согласен, 80 слишком много. Я заложил на 60 и то думаю надо было повыше. Теперь вход в септик получается не лучшим образом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на якій відстані знаходиться колектор або септик? Від цього залежить глибина закладання. Я б глибше 40см не закладав

 

Септик ще не копав, відстань до нього буде 9 м. від входу у будинок

 

Добавлено через 3 минуты

Я бы заложил гильзу в левой стене (граница с с/у) и нижней стене (граница с кухней). Глубина 80 см от уровня земли. Диаметр - чтобы прошла труба 110 мм.

 

Буду Вам дуже вдячний якщо Ви покажете на плані де краще закласти гільзи під каналізацію. :beer: А то щось толком не можу зрозуміти де Ви пропонуєте. Фундамент вже викопав і планую в пятницю, суботу заливати фундамент. Дякую на перед.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

igorek30, что там непонятного? гильза под канализацию там где планируете туалет, гильза из кухни для слива из мойки, гильза под электричество там где планируете щиток, гильза для ввода воды еще. Тоже на ваше усмотрение, но не в гостиную же ее вводить? Подсказать можно по глубинам размещения, но место размещения это индивидуально.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цоколь з душниками чи підлога по ґрунту? Якщо вентильований то як варіант закласти одну гільзу і з’єднання зробити у порожнині під підлогою, тоді вихід з усіх приладів не на зовні, а вниз - це значно зручніше у влаштуванні і обслуговуванні, не треба копати кілометри траншей (і ставити оглядові колодязі), ну і гільзу закладайте не там де краще по плану, а щоб по прямій до септика

Та й за інших обставин краще одну гільзу, точніше по одній гільзі на кожну комунікацію (гільзи металеві товстостінні), про газ не забудьте, тим більше якщо все на стадії проектування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну і гільзу закладайте не там де краще по плану, а щоб по прямій до септика

+ по прямой от слива от Ваших 2 санузлов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я просто хотів, якщо можна щоб ви на плані показали де саме закладати каналізацію. Я людина не спец і тому прошу вашу думку.

Завтра буду заливати половину фундаменту, на воду зрозуміло, а от каналізація мене саме більше цікавить.:o:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб ви на плані показали де саме закладати каналізацію

11,12,13,14

 

гільзу закладайте не там де краще по плану, а щоб по прямій до септика
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на якій відстані знаходиться колектор або септик? Від цього залежить глибина закладання. Я б глибше 40см не закладав

 

А не промерзает зимой при 40 см до земли? Всё равно септик наполняется максимум так, что еще с метр до уровня земли остается.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо септик зроблений правильно то в трубах води не має бути, а значить і замерзати нІчому. Крім того у стоків завжди плюсова температура, а часто значно гаряча. Кажуть що теоретично в трубах може замерзати випадаючий конденсат з випарів септика, але я таким жодного разу не зіштовхувався, навіть не чув. У самого труба виходить см 30 від поверхні під відмосткою - проблем немає
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір. Дякую усім хто відгукнувся на моє прохання. Фундамент вчора був залитий по рівень землі. Закладні зробив ось так як на схемі.

146646591_.thumb.JPG.e66d4f33375d26bcc9cf887fdf7e939f.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір. Дякую усім хто відгукнувся на моє прохання. Фундамент вчора був залитий по рівень землі. Закладні зробив ось так як на схемі.

 

А под туалет в фундаменте слева? Или через дом тянуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую через будинок тягнути. Хоча з початку планував окремо по вулиці, але прийняв рішення одину каналізацію на весь будинок.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...