Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Лучше скажите, падать будет или нет? Хочется прикупить чуть, но не хочу кормить спекулянтов на временном скачке, каких в этом году уже был воз и тележка.

 

Звісно що буде. Спочатку буде падати гривня, надалі, перед місцевими зелені героїчними зусиллями укріплять трохи, ну а далі - падатиме й падатиме бо економіка вмирає.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше скажите, падать будет или нет? Хочется прикупить чуть, но не хочу кормить спекулянтов на временном скачке, каких в этом году уже был воз и тележка.

Якби був Смолій то 100% був би відкат, а так ви ж самі бубочку захотіли, то тепер самі і розбирайтесь що там в його голові

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якби був Смолій то 100% був би відкат, а так ви ж самі бубочку захотіли, то тепер самі і розбирайтесь що там в його голові

 

А я й не здогадувався що то IesuiT на Смолія наїхав. Добре хоч ви відкрили очі загалу на його витівки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то тепер самі і розбирайтесь що там в його голові

В голові туман - це вже давно встановлений факт попереднім прем’єр-міністром.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я й не здогадувався що то IesuiT на Смолія наїхав. Добре хоч ви відкрили очі загалу на його витівки.

Як все прогнозовано - "а що ми, ми ж не знали що так вийде, ми ж проти смолія нічого не мали"

 

Відверто кажучи щось прогнозувати за нинішніх обставин - невдячна справа, ібо дійсно не відомо що там завтра грьобаним слугам в голову зайде і чим аукнеться, ось мова про 2-х міністрів, а там дивись і шмигаля пошлють, якогось опзежевця вкинуть, думаєте воно гривні в плюс піде?

Бачили очі що вибирали, тепер їжте хоч повилазьте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше скажите, падать будет или нет? Хочется прикупить чуть, но не хочу кормить спекулянтов на временном скачке, каких в этом году уже был воз и тележка.

 

будет падать и будет подыматься , потом снова подыматься и снова падать, но главный вопрос состоит "не будет ли" , а главный вопрос когда он будет падать, и когда он будет подыматься

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы реально дурачок?

Даже даты не удосужились проверить и сохраненную копию почитать...

Для глупеньких даю бесплатный урок

1. Ищем статью в Гугеле.

2. В заглавной строке ссылки клацаем на перевернутый треугольник и видим окошко "Сохраненная копия"

3. Открываем и читаем документ в первоначальном виде...

Есть еще масса всяких хитростей, "но мы вам про них не расскажем"(С)

Plenty of work to be done together

There is, however, still plenty of work to be done together to fully reap the benefits of that cooperation within the framework of the Association Agreement and the Deep and Comprehensive Free Trade Area. As I told the President, the European Union is not a charity or a cash machine: the best way for us to support Ukraine is to help reforming the country. But only the Ukrainians themselves can implement those reforms. A stable, prosperous and democratic Ukraine is the best way to stabilise our neighborhood. (С)

Вам перевести? Или ГуглТранслейт умеете пользоваться?

На этом дискуссию прекращаю за своим явным преимуществом...

Дедушка свое дело туго знает...:flag1:

Аллё, "дедусь"! Повторяю для особо тупых: название темы читается, как "Курс гривны...", что явно не соответствует вашему вбросу.

 

На этом дискуссию прекращаю за своим явным преимуществом...
Ага, как отот голубь с шахматами - хоть и обоср@лся, но полетел, рассказывая, как он всех уделал. :lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересует в краткосрочной перспективе - будет ли в течение пару недель откат меньше 28-ми?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

главный вопрос когда он будет падать, и когда он будет подыматься
...и до скольки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересует в краткосрочной перспективе - будет ли в течение пару недель откат меньше 28-ми?

Вряд ли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будет ли в течение пару недель откат меньше 28-ми

А предпосылки для этого есть?

Я просто сейчас за всем этим не слежу…

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А предпосылки для этого есть?

Я просто сейчас за всем этим не слежу…

 

Звісно є!

Вибори, вибори кандидати .... (молодці)!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так выборы через месяц, а не 2 недели…

Играться с укреплением нацвалюты для рейтинга под выборы - надо иметь приличный "запас плавучести"...а его сейчас полное "наличие отсутствия" (С)

Не думаю, что укрепление возможно в краткосрочной перспективе...да и в долгосрочной - весь жизненный опыт в голосину орет - БУДЕТ ХУЖЕ!!! :hlop:

 

Добавлено через 1 минуту

...и до скольки

31-32 уже сейчас РЕАЛЬНАЯ цена зеленого...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будет падать и будет подыматься , потом снова подыматься и снова падать, но главный вопрос состоит "не будет ли" , а главный вопрос когда он будет падать, и когда он будет подыматься

 

Знакомый меняет иногда на пару сотен и трусится. А что он потеряет-то? Пару десятков гривен грубо говоря? Другое дело те, кто меняет чемоданами...

 

 

p.s.

А яке відношення кіна до курсу гривні? До чого гарант до нього?

Подивіться уважно за що відровідає Президент. Там нема жодного пункту, де б він якимось чином впливав би на курсоутворення. Він за Конституцією відповідає за дотримання Конституції та за зовнішій курс держави. В разі війни він є головнокомандувачем. За бюджет та економіку відповідає Прем"єр-міністр зі своїм урядом, а за курс національної валюти - НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК.

А в кіні можна шо завгодно показувати. Такі фантазії режисера.

 

 

"царь хороший и вообще мало власти у него, а бояри плохие" :lol:

 

 

 

 

_

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"царь хороший и вообще мало власти у него, а бояри плохие" :lol:

 

_

 

Судя по всему - бояра как раз зачетная...:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так выборы через месяц, а не 2 недели…

 

Ви вважаєте я не знаю? Особливо коли сам граюся в ці іграшки.

Для завоювання лохторату треба мати лаг часу. Тому два тижні боротьби "за добробут пересічного громадянина" повинні успішно завершитися за два тижні до часу виборів. Щоб закріпився " ефект собаки Павлова" на виділення слини.

 

Добавлено через 3 минуты

Играться с укреплением нацвалюты для рейтинга под выборы - надо иметь приличный "запас плавучести"...а его сейчас полное "наличие отсутствия" (С)

Не думаю, что укрепление возможно в краткосрочной перспективе...да и в долгосрочной - весь жизненный опыт в голосину орет - БУДЕТ ХУЖЕ!!! :hlop:

 

 

31-32 уже сейчас РЕАЛЬНАЯ цена зеленого...

 

Я знаю як! Це дійсно нескладно. За два тижня можна досягти курсу 20 лише монетарними методами.

А от довготривалий термін потребує ще й інших засобів. Тому 31-32 то ваша нездійсненна мрія на короткочасну перспективу.

 

Добавлено через 4 минуты

Забыли скрин, кто и за кого проголосовал? :grin:

Хто за кого голосував та хто висловився стосовно свого вибору то є дві великі різниці. Тут увесь форум голосував за найкращого президента порошенка, а виявилось що вимушені на аватарки клеїти переможні 25 відсотків. Тому нема сенсу вважати на то хто що каже. Вважайте на результат!

 

Доречі, я тут неодноразово бачив що я то за Яника, то за Пороха, то за ЗЕ голосував. Насправді завжди голосував лише за себе. Чого і іншим бажаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

виявилось що вимушені на аватарки клеїти переможні 25 відсотків.

Прямо силували, через не можу

 

Сука, аж руки опускаються через таких "голосувальників за себе", щурі

 

Добавлено через 4 минуты

То вже хоч майте честь визнати помилку, так ні, щось там лопочуть про дві великі різниці :pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А предпосылки для этого есть?

Я просто сейчас за всем этим не слежу…

А просто весь год они делали поклёвку. Подняли курс, потом опустили и так многократно. Приучали народ к фальшстартам. Вот и интересно, это очередной фальшстарт или очередная ступенька вверх? Чтоб, когда реально рванет, народ не успел сгруппироваться .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То вже хоч майте честь визнати помилку, так ні, щось там лопочуть про дві великі різниці :pozor:

 

Помилку в чому? В тому, що обидва сапоги - пара? То я й не помилявся в цьому бо потроху дивлюсь з середини. Давно дивлюсь. Ще з Кучми -1. І ще жодного разу не схибив у розрахунку. І що саме пагане, що бачу як розводять лохторат, за які кошти, і що будуть мати з того самого лохторату впродовж 4-5 років. Головнещоб піпл хавав ту дурню, щоб свято вірив в намальованих ворогів і не бачив як паничі з ворогами бізнес роблять.

 

Так вийшло що сьогодні було потрібно продати гривню. Невелику суму, щось трохи більше 100 тисяч. Намалювали 28,36.

 

Добавлено через 3 минуты

А просто весь год они делали поклёвку. Подняли курс, потом опустили и так многократно. Приучали народ к фальшстартам. Вот и интересно, это очередной фальшстарт или очередная ступенька вверх? Чтоб, когда реально рванет, народ не успел сгруппироваться .

 

Різниця на 1 000 баксів аж 1000 гривень. Один раз придбати на ечерю в супермаркеті. Чи варто через це перейматися?

То якщо гратися на курсах, тоді навіть копійка має значення. А коли купуєте на чорний день, то неварто перейматися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То я й не помилявся в цьому бо потроху дивлюсь з середини. Давно дивлюсь. Ще з Кучми -1. І ще жодного разу не схибив у розрахунку.

Так ви по ходу і є ця середина Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помилку в чому? В тому, що обидва сапоги - пара? То я й не помилявся в цьому бо потроху дивлюсь з середини. Давно дивлюсь. Ще з Кучми -1. І ще жодного разу не схибив у розрахунку. І що саме пагане, що бачу як розводять лохторат, за які кошти, і що будуть мати з того самого лохторату впродовж 4-5 років. Головнещоб піпл хавав ту дурню, щоб свято вірив в намальованих ворогів і не бачив як паничі з ворогами бізнес роблять.

 

Так вийшло що сьогодні було потрібно продати гривню. Невелику суму, щось трохи більше 100 тисяч. Намалювали 28,36.

 

Добавлено через 3 минуты

чу.

 

Різниця на 1 000 баксів аж 1000 гривень. Один раз придбати на ечерю в супермаркеті. Чи варто через це перейматися?

То якщо гратися на курсах, тоді навіть копійка має значення. А коли купуєте на чорний день, то неварто перейматися.

На мне в свое время поимели свой гешефт спекулянты, поэтому чисто органически не хочется их кормить. Дилемма - в доллар/евро кидать лишки или в товар -вот и думаю. Когда в валюте расплачиваются за объект - проблем как бы нет, но лишний раз покупать доллар на подъёме не хочу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мне в свое время поимели свой гешефт спекулянты, поэтому чисто органически не хочется их кормить. Дилемма - в доллар/евро кидать лишки или в товар -вот и думаю. Когда в валюте расплачиваются за объект - проблем как бы нет, но лишний раз покупать доллар на подъёме не хочу.

 

То їх робота та їх гешефт. А стосовно перекладання валюти між гривнею, валютою та товаром немає аж іякого сенсу. В валюту є сенс відкладати "довгі" кошти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol:

 

Министерство развития экономики, торговли и сельского хозяйства прогнозирует рост инфляции в начале следующего года - в результате «постепенного насыщения экономики деньгами для ее оживления».

 

Об этом говорится в августовском инфляционном обзоре ведомства.

 

Добавлено через 11 минут

То їх робота та їх гешефт. А стосовно перекладання валюти між гривнею, валютою та товаром немає аж іякого сенсу. В валюту є сенс відкладати "довгі" кошти.

 

Особо длинные тоже смысла не имеет. Посмотрите насколько выросли цены в Украине в пересчете на бакс. В начале 2000ых я на 600 баксов мог прожить больше полугода (семья три человека). Сейчас на эти деньги проблемно квартал протянуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...