Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Мы аграрная сверх держава. При такой нефти колхозник практически бесплатно засеются. Главное, чтоб глобальное потепление урожай не уничтожило.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая связь нефти и гривны?

Меньше баксов из страны уйдет

 

Вы страны не попутали? Украине не является экспортером нефти и нефтедоллары не есть бюджетообразующими. А связи с запоребриком ослаблены, поэтому ихний рубль по 80 нас не должен сильно касаться.

А порадоваться за соседей уже нельзя?

Если бы вы знали какой стоит вой на болотах :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це хто Вам таке сказав?

Закупівля нафтопродуктів й скрапленого газу? Так вони впадуть в ціні ще більше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закупівля нафтопродуктів й скрапленого газу? Так вони впадуть в ціні ще більше.

 

Я Вам про те що ми з ними "в одной упряжкє" і падіння рубля тягне за собою гривню ще сильніше ніж пару років назад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меньше баксов из страны уйдет

 

 

А порадоваться за соседей уже нельзя?

Если бы вы знали какой стоит вой на болотах :beer:

 

В рашке две версии сколько будут держать курс, не то до 75-ой годовщины, не то до назначения Путина царём, хотя при нефти по 25 вряд ли удастся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В рашке две версии сколько будут держать курс, не то до 75-ой годовщины, не то до назначения Путина царём, хотя при нефти по 25 вряд ли удастся.

 

Я думаю вони (рускіє) справляться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вам про те що ми з ними "в одной упряжкє" і падіння рубля тягне за собою гривню ще сильніше ніж пару років назад.

Абсолютно не так.

И за последние годы связь еще меньше.

У нас -в большей степени:цены на метал,горнодобычу и первичное обогащение ,агрокомплекс -и изменение мировых цен.

 

Добавлено через 36 секунд

Я думаю вони (рускіє) справляться.

Попадут в рай.(с) путлер

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно не так.

И за последние годы связь еще меньше.

У нас -в большей степени:цены на метал,горнодобычу и первичное обогащение ,агрокомплекс -и изменение мировых цен.

Підійдіть до любої залізної дороги і пора***те кількість вагонів з написом ржд,зайдіть в любий маркет електроніки і поцікавтесь звідки тв і інша побут техніка, врешті дайте собі відповідь яка мова для Вас рідна до сих пір, а потім ще раз розкажіть нам про "связь еще меньше".

ЗІ більш такого писати не буду а то фсб покарає власника форуму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підійдіть до любої залізної дороги і пора***те кількість вагонів з написом ржд,зайдіть в любий маркет електроніки і поцікавтесь звідки тв і інша побут техніка, врешті дайте собі відповідь яка мова для Вас рідна до сих пір, а потім ще раз розкажіть нам про "связь еще меньше".

ЗІ більш такого писати не буду а то фсб покарає власника форуму.

 

Не турбуйтесь, ФСБ сосе у путлера, ми їм не заважаємо:D

В мене в компаніїї заборонено купувати руські матеріали:flag1:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене в компаніїї заборонено купувати руські матеріали:flag1:

Дуже велика кількість "насєлєнія" з Вами не згодна.На жаль:(.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже велика кількість "насєлєнія" з Вами не згодна.На жаль:(.

 

В компанії можу боротись, посада дає можливість, а за насіленіє я відповідати не можу, вони вірять Зедіденту.:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая связь нефти и гривны? Вы страны не попутали? Украине не является экспортером нефти и нефтедоллары не есть бюджетообразующими. А связи с запоребриком ослаблены, поэтому ихний рубль по 80 нас не должен сильно касаться.

 

Дык самая прямая. Сопоставьте график рубль-гривна и вы буде сильно удивлены схожестью движения, добавьте к этому акцизы на ГСМ и как грится картина маслом.

 

Мы как и раша сырьевая экономика, потому и движение курсов у нас схожие, если мы откажемся от девальвации гривны, то просто разорим экспортеров,добавьте к этому,шо заробитчаны, теперь не сильно помогут Украине в плане притока валюты, так шо альтернативы у нас кабы нет. Не ну если нынешние будут быковать и попытается, держать курс, то нам амба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підійдіть до любої залізної дороги і пора***те кількість вагонів з написом ржд,зайдіть в любий маркет електроніки і поцікавтесь звідки тв і інша побут техніка, врешті дайте собі відповідь яка мова для Вас рідна до сих пір, а потім ще раз розкажіть нам про "связь еще меньше".

ЗІ більш такого писати не буду а то фсб покарає власника форуму.

Дурь...))

Украина -европейская страна.выполняющая конвенции и обязательства.

Санкции -идут отдельной стройкой,посмотрите при Порохе перечень организаций и лиц под санкциями.

Мало того,именно выполнение Украиной своих международных обязательств по транзиту и торговле -является основой для исков в судах и санкций для нарушителей,в лице рпедерации...)

Вы,деточка просто "недоумок",необремененный знаниями или казачек "ольгинский"?У них-с деньХами плохо,туповатых набирать приходится...)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В компанії можу боротись, посада дає можливість, а за насіленіє я відповідати не можу, вони вірять Зедіденту.:D

 

Я вже відборовся: війна,солдати,насєлєніє, все відійшло на другий план.

Сім'я і її благополуччя.Насєлєніє не заслужило :( моєї боротьби.

І, скажу я Вам , життя заграло новими фарбами.Навіть, тут, на проклятій землі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже відборовся: війна,солдати,насєлєніє, все відійшло на другий план.

Сім'я і її благополуччя.Насєлєніє не заслужило :( моєї боротьби.

І, скажу я Вам , життя заграло новими фарбами.Навіть, тут, на проклятій землі.

 

Це де так всьо погано, тікайте звідти, не знущайтесь над собою.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це де так всьо погано, тікайте звідти, не знущайтесь над собою.

 

Тут недалеко:).Майже Київ.Сім'ю вже майже вивіз , сам виїду як налаштую бізнес по стрижці капусти з насєлєнія.Щоб стриг без мене:).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підійдіть до любої залізної дороги і пора***те кількість вагонів з написом ржд

Танівапрос. Тільки на цистернах написа НЕФТЬ, БЕНЗИН и СЖИЖЕННЫЙ ГАЗ. А вони в ціні ще більше впадуть.

зайдіть в любий маркет електроніки і поцікавтесь звідки тв і інша побут техніка

Вже з Європи. Але покажіть мені хто вдвічі переплачує в супермаркетах, коли в інтернеті за пів ціни продають європейців.

Сопоставьте график рубль-гривна и вы буде сильно удивлены схожестью движения

Которая отсутствует. А то что сейчас просадка - так это не курс рубля, а таки коронавирус.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут недалеко:).Майже Київ.Сім'ю вже майже вивіз , сам виїду як налаштую бізнес по стрижці капусти з насєлєнія.Щоб стриг без мене:).

 

Фух, скоріш би. Ножиці не забудьте.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вже з Європи. Але покажіть мені хто вдвічі переплачує в супермаркетах, коли в інтернеті за пів ціни продають європейців.

 

.

 

Ви трохи не в темі.Інакше знали б як, наприклад самсунг, з подачі рускіх ,недавно взув тих що з Європи.

 

Добавлено через 40 секунд

Фух, скоріш би. Ножиці не забудьте.:D

 

Ножиці ,як раз, лишаться тут:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви трохи не в темі.

Я чудово в темі. І той же Самсунг продає офіційно телевізори з Європи, а не з РФ. Переорієнтувався.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Которая отсутствует. А то что сейчас просадка - так это не курс рубля, а таки коронавирус.

 

Можете себя конечно этим утешать, но нефть таки главный маркер состояние мировой экономики и вслед за нефтью посыпятся сырьевые рынки и прежде всего С/Х. Другими словами в страну будет заходить все меньше и меньше валюты+заробитчане о которых я писал выше. Ну в общем пока мне видится 33-35 за один бак.Но скорее это не предел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я чудово в темі. І той же Самсунг продає офіційно телевізори з Європи, а не з РФ. Переорієнтувався.

 

Ок.Звиняйте.Пішов курити тему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви трохи не в темі.Інакше знали б як, наприклад самсунг, з подачі рускіх ,недавно взув тих що з Європи.

 

Добавлено через 40 секунд

 

 

Ножиці ,як раз, лишаться тут:D.

 

Самсунг в дупі, і це його проблеми.

 

Про ножиці - тікаємо, квартиру здаємо:D, накосите:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вслед за нефтью посыпятся сырьевые рынки и прежде всего С/Х

Я вас услышал. Люди перестанут кушать, а заправлять трактора станет нечем. Пусть будет так.

заробитчане

Заробитчане не из-за цены нефти перестанут валюту завозить, а из-за коронавируса.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...