Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підключення від приватної лінії, як не попасти?

gothic3men

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора панове....

Ситуація слідуюча:м.Рівне, є новий масив, всі починають будуватися. Декілька дядьків зібрались, створили Громадську Організацію "Одуванчік" і провели електрику по масиву. Зробили проект на весь масив,поставили новий трансформатор на 250кВт, стовби, на даний час лінія протягнута по більшій його частині.

Власник пропонує за певну суму підписати договір про електропостачання між ГО та кінцевим споживачем на 10 років,стверджуючи що непотрібно нам уже виготовляти потім ТУ чи якийсь проект, коли дана лінія буде здана на баланс Ресу (а це в 2022році). Зараз даєш гроші, став лічильник, завтра представник ГО опломбовує лічильник і я плачу за електрику не Ресу а для ГО

1. Чи дійсно таке можливо? нехочеться зараз заплатити, а потім знов виробляти документи і.т.д. і знов платити...

2. За 20 кВт - 2000$ це нормальна ціна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. За 20 кВт - 2000$ це нормальна ціна?

Не знаю як в Рівному, для Києвської області - дешево

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як в Рівному, для Києвської області - дешево

 

По ціні ясно. А чи може бути що потім ніяких ТУ і проектів непотрібно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При такій схемі Вас, як споживача, юридично взагалі не існує.

Ви просто добровільно даєте тім дядькам гроші, ні защо.

І це ніде не фіксується, і тому вони Вам ничого не винні.

Наразі, вони Вас взагалі "не знають".

 

Всі свої дії робіть письмово, в режимі:

офіційна заява - офіційна відповідь.

Всі оплати - тільки через банк, на їх рахунок, ніякої готівки.

Запропонуйте скласти договір.

 

Спробуйте - побачите їх реакцію.

 

Також подумайте - навіщо вони створили ГО, та провели комунікації за власний кошт ??? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При такій схемі Вас, як споживача, юридично взагалі не існує.

Ви просто добровільно даєте тім дядькам гроші, ні защо.

І це ніде не фіксується, і тому вони Вам ничого не винні.

Наразі, вони Вас взагалі "не знають".

 

Всі свої дії робіть письмово, в режимі:

офіційна заява - офіційна відповідь.

Всі оплати - тільки через банк, на їх рахунок, ніякої готівки.

Запропонуйте скласти договір.

 

Спробуйте - побачите їх реакцію.

 

Також подумайте - навіщо вони створили ГО, та провели комунікації за власний кошт ??? :)

 

Лінію вони проклали бо сам там побудувались, договір пропонують укласти ТИПОВИЙ ДОГОВІР про технічне забезпечення електропостачання споживача , непонятно тільки з ТУ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. За 20 кВт - 2000$ це нормальна ціна?

 

За 20 кВт ... ну не знаю. залежить звідки лінію тягнули і т.д.

Як на мене - то трохи мо і забагато (як для Луцька). Я знаю що у нас десь виходить приблизно по 5-7 тис. гривень за 10 кВт якщо хто хоче під"єднатись. Але то скрізь по-різному.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 20 кВт ... ну не знаю. залежить звідки лінію тягнули і т.д.

Як на мене - то трохи мо і забагато (як для Луцька). Я знаю що у нас десь виходить приблизно по 5-7 тис. гривень за 10 кВт якщо хто хоче під"єднатись. Але то скрізь по-різному.

 

По нашим міркам це реально забагато...проблема не в цьому, головне питання по документах, коли ця Гром. організація передасть лінію у власність РЕСУ чи не заставить РЕС всі документи спочатку по новому виготовляти і платити? Може на сайті є працівники РЕСу???????????77

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По нашим міркам це реально забагато...проблема не в цьому, головне питання по документах, коли ця Гром. організація передасть лінію у власність РЕСУ чи не заставить РЕС всі документи спочатку по новому виготовляти і платити? Може на сайті є працівники РЕСу???????????77

 

Они не имеют права продавать єлектричество дороже чем установлены цены.

Линию могу не передавать РЕСУ просто обслужывание ТП и линий будет на них(то бишь за ваш счет)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они не имеют права продавать єлектричество дороже чем установлены цены.

Линию могу не передавать РЕСУ просто обслужывание ТП и линий будет на них(то бишь за ваш счет)

 

По вартості кВт/год я не уточняв.

"Член" Гром організації сказав, що в нас є 250 кВт потужності, скажем підключаються 15 чоловік -вибирають дану потужність а потім ми це все хазяйство передаємо у власність РЕСу, на даний час обслуговування лінії за рахунок споживачів....

Тут головне правильно документально оформити наші з ними правовідносини, обовязковим додатком до Договору що вони пропонують заключити, я так зрозумів має бути Додаток про видачу мені ТУ......договір пропонують вкласти на 10років. Не зрозуміло що буде через 10 років, по закінченю договору...

 

Невже цей випадоу унікальний, що ніхто не може поділитися досвідом(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По вартості кВт/год я не уточняв.

"Член" Гром організації сказав, що в нас є 250 кВт потужності, скажем підключаються 15 чоловік -вибирають дану потужність а потім ми це все хазяйство передаємо у власність РЕСу, на даний час обслуговування лінії за рахунок споживачів....

Тут головне правильно документально оформити наші з ними правовідносини, обовязковим додатком до Договору що вони пропонують заключити, я так зрозумів має бути Додаток про видачу мені ТУ......договір пропонують вкласти на 10років

 

Невже цей випадоу унікальний, що ніхто не може поділитися досвідом(((

 

Предложите им подключиться от них, но закупать электричество у РЭСа. Тоесть стандартная процедура подключения, только от ТП частного лица.

ТУ - бесплатно, Техрешение - бесплатно, вызов инспектора РЕСа - по тарифам РЭСа. Вы оплатите хозяину его цену за подключение, и, скорее всего, будете платить ему за совместное использование сетей (транспорт электроенергии), до 20% от стоимости используемой вами электроенергии. Договор на совместное использование електросетей -- обязательно (впринципе без него РЕС не заключит договор с вами).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы оплатите хозяину его цену за подключение, и, скорее всего, будете платить ему за совместное использование сетей (транспорт электроенергии)

 

За підключеня вони скажуть 16000 або іди на.....точно скажу, знаю тих людей...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За підключеня вони скажуть 16000 або іди на.....точно скажу, знаю тих людей...

 

Логично. Если бы Вы потратили несколько сот тысяч гривен на ТП - уверен, что за спасибо не давали бы подключиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Логично. Если бы Вы потратили несколько сот тысяч гривен на ТП - уверен, что за спасибо не давали бы подключиться.

 

Нічого проти немаю, все розумію, просто потрібно грамотно все оформити документально.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого проти немаю, все розумію, просто потрібно грамотно все оформити документально.....

 

Если хотите грамотно документально - то как я писал выше - от хозяина ТУ, с вас рабочий проект, от него Техническое решение на ваш рабочий проект, все это показываете в РЭС, ставите счетчик, РЭС его опломбирует. Заключаете с собственником ТП договор "Совместного использования электросети" и после это заключаете договор с РЭС на поставку электроенергии.

 

Расчет напрямую с РЭС, они ваш поставщик электроенергии.

С хозяином ТП - договор "Совм. исп. эл.сети", это ваша страховка от шантажа с его стороны. Обычно в этом договоре указывается оплата в размере 5-20% (как договоритесь) от потребленной вами электроэнергии за прогонку по его кабельным сетям, тоесть фактическая оплата на эксплуатационные затраты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если хотите грамотно документально - то как я писал выше - от хозяина ТУ, с вас рабочий проект, от него Техническое решение на ваш рабочий проект, все это показываете в РЭС, ставите счетчик, РЭС его опломбирует. Заключаете с собственником ТП договор "Совместного использования электросети" и после это заключаете договор с РЭС на поставку электроенергии.

 

Расчет напрямую с РЭС, они ваш поставщик электроенергии.

С хозяином ТП - договор "Совм. исп. эл.сети", это ваша страховка от шантажа с его стороны. Обычно в этом договоре указывается оплата в размере 5-20% (как договоритесь) от потребленной вами электроэнергии за прогонку по его кабельным сетям, тоесть фактическая оплата на эксплуатационные затраты.

 

 

Люди це капець, виложую договір якмй пропонує ГО заключити, я не спец но я в шоці, ніяких ТУ "в нас немає спеціаліста щоб цим займатись", ніякого перерахунку, лише готівка, по договору 16000 це просто оплата електроенергії наперед? чи я не мак поняв?

1.thumb.JPG.9b0d40390b49bdc9d43b3cb51a7a9a37.JPG

2.thumb.JPG.7318f64967f1a9d394dcddca0e5a03c2.JPG

3.thumb.JPG.09067b9b89ab400017c31086333d8137.JPG

4.thumb.JPG.b89ef38b61361fe6fa30b477efdd1c0c.JPG

5.thumb.JPG.18541d329bad978f3befd9ae58ccec23.JPG

6.thumb.JPG.1184ac3e57351a1beaa53a3f82b75688.JPG

7.thumb.JPG.d7383903d45084a21fc0ca3699f8d657.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будь ласка підкажіть, ГО каже або так або ніяк

 

Нет, не наперед. Это долевое участие. Фактически компенсируете часть затрат на установку и подключение тп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, не наперед. Это долевое участие. Фактически компенсируете часть затрат на установку и подключение тп

 

То згідно даного договору можна підключатись? (якщо я випрошу зробити ще додаток на ТУ)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Если хотите грамотно документально - то как я писал выше - от хозяина ТУ, с вас рабочий проект, от него Техническое решение на ваш рабочий проект, все это показываете в РЭС, ставите счетчик, РЭС его опломбирует. Заключаете с собственником ТП договор "Совместного использования электросети" и после это заключаете договор с РЭС на поставку электроенергии.

 

Расчет напрямую с РЭС, они ваш поставщик электроенергии.

С хозяином ТП - договор "Совм. исп. эл.сети", это ваша страховка от шантажа с его стороны. Обычно в этом договоре указывается оплата в размере 5-20% (как договоритесь) от потребленной вами электроэнергии за прогонку по его кабельным сетям, тоесть фактическая оплата на эксплуатационные затраты.

 

Скажіть:

1. якщо прийняти цей варіант, то волокіта з РЕСОМ (проект, погодження, опломбування, виїзд) скильки може заняти часу і грошей?

2. хотів би собі оформити пільговий тариф на електроенергію, (24 коп..) опалення електрокотлом , газ на масиві є але на вулиці немає. це реально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...