Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як засклити кутовий балкон ?

vovarpd

Рекомендовані повідомлення

Маю балкон отакої форми:

 

05lumonformmax.jpg

 

Хочу його засклити гарно. от приблизно як на фото.

щоб без рам і все було плавно, а не як на фото набір прямих вікон по радіусу. і щоби вони розсувалися, а не відкривалися.

 

які існують технології, конструкції, матеріали. може хтось по ціні і контактах зорієнтує ?

 

у Львові кілька фірм прозвонив - роблять великі очі :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото безрамне засклення Штакузіт, для Львова - це рідкість, система елітна, дорога, холодна але дуже зручна і ніяких рам. По ціні - приблизно пара-трійка сотень у.о. за квадрат. Можемо спробувати організувати, якщо ціна не лякає. Більш теплий варіант - фасадне засклення (алюміній, пакети). Теж не дешево. Зробити таку конструкцію розсувною з гнутим склом малореально. Вартість буде космічна. Хоча, якщо ціна не злякає...:)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имхо.Когда уже три или более балкона, остеклены безрамкой в этом доме, как то не в тему мудрить.:)

Представляете внешний вид в пвх белого цвета?:)

Да уж, соседи задрали планку по остеклению....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не можу зрозуміти навіщо Ваші сусіди зашклили балкони.

Який функціонал у таких блконів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пара-трійка сотень у.о. за квадрат

Дороже!!!

Есть правда в турецком варианте безрамка. Единственное существенное НО-это максимальная высота у "турков"- то ли 2300, то ли 2500мм., а у Штакузита - 3000мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так пару троек-это 600.:) Почти в 10.

Без стекла, сборки, монтажа этот "суповой набор" стоит, примерно, 450$/м.кв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фото немоє. знайшов в інтернеті взірець того що хотів би.

в моїх сусідів ПВХ і чесно кажучи виглядає воно жахливо :) половина балкона загороджено не склом а рамою ПВХ. світла маловато..

 

На фото безрамне засклення Штакузіт, для Львова - це рідкість, система елітна, дорога, холодна але дуже зручна і ніяких рам. По ціні - приблизно пара-трійка сотень у.о. за квадрат. Можемо спробувати організувати, якщо ціна не лякає. Більш теплий варіант - фасадне засклення (алюміній, пакети). Теж не дешево. Зробити таку конструкцію розсувною з гнутим склом малореально. Вартість буде космічна. Хоча, якщо ціна не злякає...:)

дякую. я наразі зондую пропозиції, шукаю "ключові слова" по яких вже можна нормально загуглити і дослідити технологію бо вживу я такого ніде ще не бачив і реальних відгуків нечув.

 

планував до 1000$ вкластися. але бачу буде проблематично.

 

мій балкон от на схемі (1.8х1.8 приблизно по стінах):

1094851167_.thumb.jpg.aab9c89522c8ec12a91f56dc280994fe.jpg

 

якщо його засклити традиційно то в кухні та і в кімнаті відчутно поменшає світла. тому або склити без рам, або взагалі не склити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без стекла, сборки, монтажа этот "суповой набор" стоит, примерно, 450$/м.кв.

 

а от тут за 120-130 євро комплектуючі + скло, це хіба не то що потрібно ?

(ссылка устарела)

 

висота в мене до 2 метрів.

 

 

Не можу зрозуміти навіщо Ваші сусіди зашклили балкони.

Який функціонал у таких блконів?

я і без скла неможу особо придумати функціонал для свого балкона.. непонятно нащо такі проектувати. краще б прямий побудували. але вже нічого не зміниш. тому функціонал на балконі то максимум вийти подихати повітрям і помилуватися якими не якими краєвидами ))))

 

а безрамне засклення просто гарно і елегантно виглядає. ну і від вітру і опадів трохи захищає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а от тут за 120-130 євро комплектуючі + скло, це хіба не то що потрібно ?

8d77168181c032bdd02ea3fbfbd52512.gif

Круто они снизили цены!!! Видимо появление конкурентов на рынке, с более доступными ценами, заставило снизить их аппетиты.... Год назад они продавали разве что палки в порезке+ пакетик фурнитуры. А цена была, как у алюминия, причем не самого дешевого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....... то що потрібно ?

(ссылка устарела)

........безрамне засклення просто гарно і елегантно виглядає. ну і від вітру і опадів трохи захищає.

Це саме те. Українсьська версія сайту тимчасово не працює. Представництво і склад у Києві. Контакти відправлю.

pushkinska.jpg.548f43ce2438c7374e145078a9a56940.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а безрамне засклення просто гарно і елегантно виглядає. ну і від вітру і опадів трохи захищає.

Для мене засклені балкони - один з атрибутів Совєтського Союзу. Як пертинаєш наш кордон, так і бачиш засклені балкони. Жах. ІМХО

Може не варто його склити? Він і так гарний. Влітку крісло можна поставити, а взимку краще у приміщенні.

Судячи з зовнішнього вигляду будинку, там не маленькі квартири. Невже 4м2 можуть щось суттєво покращити? Вигляд з вікон кімнати відразу стане гіршим, тому що зявляться додаткові рамки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для мене засклені балкони - один з атрибутів Совєтського Союзу. Як пертинаєш наш кордон, так і бачиш засклені балкони. Жах. ІМХО

Може не варто його склити? Він і так гарний. Влітку крісло можна поставити, а взимку краще у приміщенні.

Судячи з зовнішнього вигляду будинку, там не маленькі квартири. Невже 4м2 можуть щось суттєво покращити? Вигляд з вікон кімнати відразу стане гіршим, тому що зявляться додаткові рамки.

подивіться на фото постом вище. 3 поверх. відчувається відразу інший рівень засклення чим всі інші балкони в цьому ж під'їзді. нема ніяких рам. з рамами особливо ПВХ я згоден - ЖАХ ))

 

крім того ті ж вікна можна зсунути літом в одну сторону і отримати звичайний балкон :)

 

ось наочне відео:

 

 

мені наразі система сподобалася.

 

 

p.s. опа. шукав в ютубі stakusit, знайшов це відео. система якась схожа дуже. але вроді не stakusit, а якийсь Vizyon турецький.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені наразі система сподобалася.

Система й мені сподобалася.

Але навіщо те все на балконі 3-го поверха? Внизу там немає нічого крім балясин.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...