Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тимчасовий погріб із оглядової ями гаража

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Потрібен погріб. Знаю як і де його робити, яким він має бути і все таке, але який-небудь робити ломить, а на такий як треба наразі не маю ні часу ні бажання - зима ж бо не за горами. Зате в гаражі маю добротну оглядову яму із ґрунтовою підлогою (пісок) розміром 2,1х0,85м глибиною 2,1м, яку за призначенням використовую ну вкрай рідко. Прикинув що для зберігання того що мені потрібно, а це 3-5 мішків картофана + 2-3 мішки моркви/бурячок саме те.

Наразі яма накрита щитами з дощок 40мм. Думаю см 15-20 нижче дощок по периметру ями зробити 2-3см бортик з дерева, і на той бортик щільно вкласти ЕППС 50мм. А самі щити пароізолювати знизу плівкою.

Вентиляції в ямі звісно не буде. Гараж капітальний, неопалюваний. Турбує що можливо знизу на ЕППС випадатиме конденсат який потім капатиме на запаси і щоб вони не погнили. Таке хтось робив? Що думаєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы как раз так и сделали, поставили стеллаж для консервации и отбили отсек для картошки и морковки, как перезимует не знаю, но попытка не пытка, это лучше чем нечего, только у нас отапливаемый гараж и сверху яму мы закрыли досками!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хм.. у мене є неопалюваний підвал 80м2 і у ньому кімната 3х3 зі стелажами для консерваці. Мені б для картофану з морквою :drinks:

Ну раз ніхто більше не робив то буду першим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вентиляция желательна не будет затхлости.Если установить в разных углах трубы.Диаметр 50\76 мм.Одна не достает до пола 5-10 см а вторая под потолком\для способствования передвижения воздуха\.Потом в морозы трубы можно заткнуть если надо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під стелею ями? А що це дасть? Думаю навпаки яму максимально герметизувати, в гаражі ще машина є
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Да можно гибкими шлангами на улицу.Овощи тоже выделяют запахи и им нужен воздух и не будет затхлости.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...