Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Що таке спонсорська допомога?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Хочу підключитись до газу. Будинок будується в селі. В сільраді озвучили що для того щоб прийняли мою заяву на підключення до газопроводу потрібно паспорт а також документи на земельну ділянку і ще потрібна спонсорська допомога. От цікавить наскільки правомірна ця спонсорська допомога. Хто визначає суму цієї допомоги.

 

З повагою Олександр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Хочу підключитись до газу. Будинок будується в селі. В сільраді озвучили що для того щоб прийняли мою заяву на підключення до газопроводу потрібно паспорт а також документи на земельну ділянку і ще потрібна спонсорська допомога. От цікавить наскільки правомірна ця спонсорська допомога. Хто визначає суму цієї допомоги.

 

З повагою Олександр

это есть взятка:D! можете не давать! но процедура будет гораздо длиннее! розмер определяется жадностью чиновника на месте:)!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Хочу підключитись до газу. Будинок будується в селі. В сільраді озвучили що для того щоб прийняли мою заяву на підключення до газопроводу потрібно паспорт а також документи на земельну ділянку і ще потрібна спонсорська допомога. От цікавить наскільки правомірна ця спонсорська допомога. Хто визначає суму цієї допомоги.

От только у нас просят взятку за то ,что-б дать право человеку,нацепить, их-же, ярмо на шею!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може хтось викласти примірник заяви яку я маю написати на підключення до сільського газопроводу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...