Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам 29 мішків цементно-вапняної штукутурки Kreisel 501 по 29 грн. за мішок

Roman-brp

Рекомендовані повідомлення

Залишилося 29 мішків цементно-вапняної штукутурки Kreisel 501. Вага мішка - 30 кг. Знаходить у с. Гора Бориспільського району.

 

Вигототовлена у липні-серпні 2012 року. Строк придатності 9 місяців (до червня-липня 2013 року).

 

Ринкова ціна близько 38 грн. (arfaterm.com.ua/sskr501.html).

 

Віддам по 29 грн. за мішок на умовах самовивозу з с. Гора.

 

Тел. 067-пятсот-чотири-67-сорок вісім. Роман

IMG_3070.jpg.7fbab9d8d8db9326ea8ac372686490ac.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Витрати штукатурки за даними виробника близько 1,3 кг/м2 на 1 мм товщини штукатурки.

 

При товщині шару штукатурки в 1 см. одного мішка (30 кг.) повинно вистачити приблизно на 2,3 м2.

 

Всі наявні у мене 29 мішків повинні покрити до 66 м2 при вказаному шарі штукатурки в 1 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Витрати штукатурки за даними виробника близько 1,3 кг/м2 на 1 мм товщини штукатурки.

 

При товщині шару штукатурки в 1 см. одного мішка (30 кг.) повинно вистачити приблизно на 2,3 м2.

 

Всі наявні у мене 29 мішків повинні покрити до 66 м2 при вказаному шарі штукатурки в 1 см.

Заинтресовали.. Пару дней надо подумать :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В описании написано, что ее можно применять для влажных помещений (ванных и тд). Но как это может быть, если она на основе извести и перлита, а оба эти материала могут тянуть влагу. Или я че-то не понимаю?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

kreisel.ua/ua/home/catalog/pl...hinenputz_501/

Везде пишут одинаково, но я описал выше, в чем именно сомневаюсь.

Производитель и не такое напишет, что б продать товар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я використовував її саме для штукатурення приміщень підвищеної вологості - ванни і туалету.

 

Інші кімнати штукатурив гіпсовою штукатуркою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Везде пишут одинаково, но я описал выше, в чем именно сомневаюсь.

там еще написано что она применяеться для наружных работ....условия ванной надеюсь не жестче чем внешнее атмосферное воздействие?

я такой штукатуркой покрыл кусок нар .кирпичной стены, стоит уже 2 года без изменений

 

Добавлено через 2 минуты

додатково гідрофобізована. При змішуванні з водою утворює однорідну штукатурну масу, яка має високу адгезією з поверхнею. Після затвердіння стає водо- і морозостійкою. Може застосовуватися всередині і зовні будинків, також у приміщеннях з підвищеною відносною вологістю (ванні кімнати, душові, сауни і т.п.).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там еще написано

Ну может и так.

Тогда "так себе вопрос" - быстрее ли им штукатурить, чем обычной ЦПШ?

Просто начинаю прикидывать, за сколько я пошуткатурил бы 60 м2. Если за дня 3-4, то экономия за оплату работы на лицо. Если больше, то уже проще штукатурам доверится.

Хочу поштукатурить пару помещений под плитку, в которых не трубуется штукатурить в полный идеал...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда "так себе вопрос" - быстрее ли им штукатурить, чем обычной ЦПШ?

там маленькая проблемка

в бетономешалке этот раствор очень липнет и неудобство составляет его вытряхивать,

миксером без проблем, но получаеться медленнее чем мешалкой

ну и расход: сомневаюсь насчет слоя в 1 см ....

 

Добавлено через 2 минуты

не трубуется штукатурить в полный идеал...

такую штукатурку лучше применять где требуеться идеал, у меня в итоге вышла поверхность готовая под обои без шпаклевания

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

такую штукатурку лучше применять где требуеться идеал, у меня в итоге вышла поверхность готовая под обои без шпаклевания

Мне надо бы котельню и гардеробную эцсамое (гардеробная смежная с котельней и ванной)...

Так понимаю для этих помещений самое оно. Общая площадь стен у них 56 м2.

Кстати, как оно на пеноблоке? А то 15 м2 из этого всего именно он. Набрызг и сетка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Знижую ціну до 27 грн. за мішок штукатурки. Чекаю на Ваші пропозиції.

Доставку точно организовать не получится?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...