Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Колони під балкон

Proscorp

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, я добудовую другий поверх на будинку і захотів також зробити балкон. Постало питання з чого зробити опори - збирався мурувати- розміром 25х25 см в перерізі, підкажіть з чого можна мурувати - тільки з цегли чи можна і з керамблоку, і як її армувати ? Чи взагалі може краще ці колони залити з бетону? Під опори я викопав ями розміром 30х30х70 см. Я накидав приблизну схему як воно повинно би виглядати. Буду дуже вдячний за поради і за критику ,оскільки я не професійний будівельник :beer:

245285643_.thumb.jpg.609dba4cb6de64f8e8c9163d5e4fec59.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

250х250 кладки маловато по стійкості, хоча це ще треба перевіряти. Робіть 380*380. Або робіть сталеву стойку. Думаю, що з монолітом може бути багато гемору. Хоча, якщо використати незйомну опалубку, наприклад а/ц трубу, то буде не складно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думав зразу використати азбестоцементну трубу але жінка забракувала - не хоче круглої колони а лише квадратну
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому саме ? Мені не дуже виходить товстіші робити колони бо там ззаді вікна - сильно перекриватиме обзор. І як на рахунок матеріалу - з чого робити - тільки з цегли чи можна і з керамблоку ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не впевнений, що адгезії вистачить для запобігання випадкових впливів. Тобто якщо є ризик, що машина зачепить, чи ще що, то краще не робити.

Власне проти керамоблоків нічого не маю, але вибору особливо нема. 2НФ можна. Здорову керамею не ставте — крихка. З русинією діла не мав. Поротерм завеликий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...