Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

По утеплению нестандартный вопрос

Rack

Рекомендовані повідомлення

Есть уже утепленная мансарда,но с некоторыми ошибками.На картинке изобразил как мог - по бокам всего 100мм ваты,хотелось бы чем то до утеплить -но, так как уже все зашито и сделан ремонт - ломать не буду.Осталась щель между паробарьером и гипсокартоном сантиметров 5-7,думаю засыпать туда,что-то типа пенопластовых шариков(видел в мешках продается) или перлита,чтобы добавить хоть как то к 100мм минваты.Что скажете-стоит? Или может другой вариант посоветуете,кроме все переделать?

1143806169_.jpg.62cc123d045765fe82ec8659b1049eee.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть уже утепленная мансарда,но с некоторыми ошибками.На картинке изобразил как мог - по бокам всего 100мм ваты,хотелось бы чем то до утеплить -но, так как уже все зашито и сделан ремонт - ломать не буду.Осталась щель между паробарьером и гипсокартоном сантиметров 5-7,думаю засыпать туда,что-то типа пенопластовых шариков(видел в мешках продается) или перлита,чтобы добавить хоть как то к 100мм минваты.Что скажете-стоит? Или может другой вариант посоветуете,кроме все переделать?

Якщо в нижній точці даного проміжку все зашпакльовано досить щільно то можете засипати перлітом. Треба брати крупнішу фракцію 2,5-5 мм., але бажано полегше М-75, щоб менше було навантаження на гіпсокартон. Тобто якщо і будуть щілини - то крупніша фракція буде затримуватись в тих щілинах. Навантаження при товщині шару буде десь в районі 4-5 кг на м кв. Гіпсокартон теоретично це має витримати.

 

Пінополістерольні шаріки теж можна вони мають бути легші і дадуть менше навантаження на гіпсокартон, але у них сипучість менша і статичність. Тобто електризуються і прилипають. Відповідно десь може не засипати, будуть утворюватись містки холоду. Ну і шаріки давати в середину... Я особисто б собі не давав. Але це суб'єктивна думка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем засыпают перлит? У меня там очень узкая щель для засыпки,перлит я не видел в распушенном виде,не будет ли он забиваться на входе?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем засыпают перлит? У меня там очень узкая щель для засыпки,перлит я не видел в распушенном виде,не будет ли он забиваться на входе?

Ну вузька щілина то яка? 1 см, 10 см, 20 см., Якщо щілина хоча б 5 см тоді робите лійку на 1 мішок (100-120л) яку вставляєте в ту щілину. висипаєте перліт в ту лійку і чекаєте поки він туди потрохи буде сипатись. Перліт дуже сипучий матеріал і тече практично як вода. Чим більша щілина тим швидше він туди буде сипатись.Ну і постійно рухати щоб він туди сипався.

 

Якщо щілина дуже мала - тоді може є сенс взяти дрібнішу фракцію перліту. Вона більш сипуча, але якщо є щілини внизу то відповідно вона буде висипатися і внизу.

 

З,І. Можу відіслати зразки різних фракцій перліту щоб ви мали уявлення що це таке і як його можна засипати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...