Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як правильно утилізувати вигрібну яму?

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Трапився зі мною такий цирк - виявив у себе(!) на ділянці сусідську вигрібну яму :shock: Вона була споруджена до мене, а коли я будувався сусід втіхаря відкачував її. Тепер заселився, сусіда притисло і він "розколовся" де вона присипана. Очевидно сподівався, що це неподобство продовжуватиметься й надалі :fool: Я провів з ним профілактичну бесіду, в результаті якої непутьовий сусід погодився що він зробив негарно, підло і по-свинськи. Але оскільки ми сусіди, і в мене немає бажання його четвертувати, враховуючи що яма була споруджена до переходу ділянки у мою власність, то компроміс такий: я даю йому тиждень часу щоб він забрався з мого подвір’я, і він винен мені до кінця життя, натомість я власним коштом утилізую цю яму і не натравлюю на нього зацікавлені органи.

Значить так, сусід забрався яма залишилась. Яма у вигляді двох переливних ємностей, зроблені з цегли, одна невелика "відстійник" на кілька кубів, друга дренажна кубів на 5-6. Заглядав у неї, заповнена десь наполовину. Розумію що по-правильному було б викачати, потім загнати бульдозер і все вичистити, але оскільки головняк позаплановий і немає бажання з цим морочитись розглядаю такі варіанти:

1. Присипати як було і забути.

2. Викачати і засипати грунтом.

3. Викачати і засипати хлоркою або якимись бактеріями для ям, і засипати грунтом

4. Викачати, засипати бактеріями, і використовувати як компостну яму аж поки не заповниться вщент.

Схиляюсь до останнього. Що думаєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотря что планируется в этом месте сверху. Можно и к своей канашке подключить - увеличите резерв. А можно и засыпать. Хлорка там точно не нужна.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поблизу того місця планується баня. У переспективі. Як резерв непотрібна - у мене централізована міська каналізація
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

розглядаю такі варіанти:

Якщо яма нормальна (якісна) - тоді викачайте й залиште собі як резерв. Мало що завтра буде із каналізацією в місті (міняються ціни, її стан, працездатність).

 

А сусіду скажіть, що засипали, бо інакше його жаба задушить.

 

Можу розказати, як метробудівці утилізували вигрібну яму на Гідропарку взимку 1988 року після завершення робіт на другому виході зі станції метро.

Під’їхав самоскид КамАЗ із бетоном та й всипав його на місце колишніх сортирів. Бетон упав на дно, а гівно вихлюпнулось у бік ресторану "Млин" - та й по всьому. Смерділо кріпко, що правда, то правда...

Змінено користувачем Алексеевич
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задача розділяється на два питання:

Визначитися взагалі - оставляти, чи ні. За Вас це ніхто не зробить.

1. Якщо оставляти:

викачати, ту же змити чистою водою, знову викачати в туж машину, дати просохнути, проінспектувати стан цегяної кладки, якщо задовільний, промазати одним з трьох:

хлорка, вапно, мідний купорос.

Оставити для подальшого використання в якості каналізаційних споруд.

Тілки не погріб ! :o

2. Якщо яма вам не потрібна взагалі, я би викачав, і демонтував всю кладку, і вивіз нах. Засипав би діру грунтом. протрамбував, полив водою.

Одержите вільне місце на ділянці без міни під землею. Можна щось побудувати, або посадити у майбутньому.

Не треба залишати онукам проблеми, якщо можеш іх ліквідувати зараз.

 

Щасти!

 

ПС. Бактерії - то взагалі є велика дурниця і "развод".

Забудьте про них, і більше николи не думайте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...