Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір двохконтурного котла.

seyvalter

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Дійшла і у мене черга до опалення. В темі загального принципу роботи та конструкції худо-бідно орієнтуюсь, та в фірмах виробниках - ні в зуб ногою. В звязку з чим прохання до форумних спеціалістів порадити конкретний котел конкретної фірми, бажано - з власного досвіду.

Вводна інформація - двоповерховий будинок (мансардний), загальна площа 140 квадратів, Планується (нарахували) 11 батарей опалення + 2 ділянки теплої підлоги. Котел потрібен газовий двохконтурний, бажано - парапетний. Хто може порадити щось толкове і недороге?

Бюджет - до 10 тис.грн, звичайно - чим менше - тим краще. Буду вдячний за конкретні поради та відгуки :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Дійшла і у мене черга до опалення. В темі загального принципу роботи та конструкції худо-бідно орієнтуюсь, та в фірмах виробниках - ні в зуб ногою. В звязку з чим прохання до форумних спеціалістів порадити конкретний котел конкретної фірми, бажано - з власного досвіду.

Вводна інформація - двоповерховий будинок (мансардний), загальна площа 140 квадратів, Планується (нарахували) 11 батарей опалення + 2 ділянки теплої підлоги. Котел потрібен газовий двохконтурний, бажано - парапетний. Хто може порадити щось толкове і недороге?

Бюджет - до 10 тис.грн, звичайно - чим менше - тим краще. Буду вдячний за конкретні поради та відгуки :beer:

 

Вы определитесь, вам котел надо парапетный или традиционный двухконтруный настенник. Парапетники по комплектации соответствуют энергонезависимым напольникам, только с герметичной камерой сгорания. Приготовление горячей воды у них в зачаточном состоянии, что-то до 4 л/мин при нагреве на 30 градусов. Плюсы - им не надо электроэнергия и насос. Если не планируете гравитационную схему, то от парапетника можно смело отказаться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гравітаційна система не вийде - буде принуділка. На парапетнику я не зациклився, нічого не маю проти фактично любого двоконтурного котла, хоч при виборі настінний - напольний виберу однозначно настінний з метою економії площі. Головні вимоги до котла - забезпечення опалення та водопідігріву в необхідних об"ємах та невеликі розміри, технічні характеристики я думаю зараз у всіх котлів однакової потужності більш-менш рівні.

Резюмую - цікавить ЛЮБИЙ економний невеликий двоконтурний котел що слугуватиме одночасно водонагрівачем для побутових потреб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікавить ЛЮБИЙ економний невеликий двоконтурний котел

 

Зверніть увагу на цей

www.riello.su/products/info-beretta.aspx?id=4&pid=151

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зацікавило, а де можна глянути потужність щоб підібрати модель і ціну? По зсилочці щось не побачив....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бюджет - до 10 тис.грн, звичайно - чим менше - тим краще. Буду вдячний за конкретні поради та відгуки :beer:

 

Если бюджет до 10 тыс грн, то посмотрите (ссылка устарела) котёл.

Достаточно высокая надёжность и абсолютный комфорт по горячей воде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, там же стоять і Вайленти з Береттами - за вдвоє менші гроші. Чим вони гірші за запропонований Вами?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, там же стоять і Вайленти з Береттами - за вдвоє менші гроші. Чим вони гірші за запропонований Вами?

 

У этого встроеный бойлер на 45 литров. А это больше комфорта по ГВС.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У этого встроеный бойлер на 45 литров. А это больше комфорта по ГВС.

 

А у Беретты на 60л.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у Висмана (холодильника) 120

 

бОльший объем надо тогда, когда мощность котла не покрывает объема потребления. В остальных случаях и 45 л как буфера должно быть достаточно для комфортного водопотребления.

 

А ещё есть АГВ-80 :-) - суппер аппарат, и бочка с водой на 80 л с газовым нагревом, и отопление в одном флаконе ;-), а вы - виссман, виссман.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна детальніше - що за АГВ - 80? Що це?

 

Очень дорогая техника, потому что антиквариат :) Советские ещё "бочки"..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...