Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

подключение воды на участке

miccca

Рекомендовані повідомлення

начинаю строится, у нас скважина на весь район(на балансе горводоканала), труба с водой лежит в 5 метрах от участка, для начала хочу просто подвести к участку воду, выкопав на нём колодец (метр на метр) в котором будет счетчик и кран.

пошёл в водоканал обьяснили так:

-надо собрать подписи о том, что соседи не против моего подключения (собрал)

-у квартальной беру справку о том что "подключений нет" и её согласие.(завтра возьму)

-несу это все в водоканал, они делают ТУ (примерно неделя времени и 100 грн в кассу)

-потом главный инженер, говорит надо делать проект (цена примерно 1500...2000 грн:shock:)

 

вопрос: правильно ли я понял, что проект нужен уже для колодца? а когда дом будет, потом проект для все разводки на дом нужен, или че?

 

просто второй дом строю на этой улице, 3 года назад, я просто ТУ сделал, и пошёл сам выкопал и к трубе врезал хомут. вопросов не было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект потрібен для врізки і підключення, по будинку необов’язковий

Всі роботи (по врізці) виконуються на підставі погодженого проекту, який робиться на основі ТУ, в т.ч. і спорудження колодязя. Якщо три роки тому ви зробили врізку без проекту то це незаконно навіть на сьогодні - проект необхідний. Крім того якщо водогін належить водоканалові то брати погодження з сусідів не було потреби.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...