-
Публікації
1 774 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача sn-g
-
В мене такий же висновок. Ph регулюю тільки після додавання хлору, якщо ні - PH- ВІДРАМИ лляти треба.
-
Може кому потрібно - посилання на безпеку відкритих басейнів www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/faq.html?CDC_AA_refVal=https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/php/water.html&fbclid=IwAR0L0ZygeIueZ1j0JxIyjjTPIta4czboFwAW8srGnXoGEo7kg0ZY-WP_dtM#Water
-
генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус у своєму останньому зверненні заявив наступне: "у світлі змін, що розвиваються, ВООЗ радить, щоб уряди повинні заохочувати широку громадськість носити маски там, де широко поширена передача, і фізичне дистанціювання важко, наприклад, у громадському транспорті , в магазинах або в інших обмежених або переповнених приміщеннях ". "вони можуть стати бар'єром для потенційно інфекційних крапель".
-
Хлор міститься в організмі людини, хлор використовують у харчової промисловості, у медицині - але це не значить, що потрібно їсти чи пити хлор (звичайно, якщо це не розчин питної води). Рани обробляють спиртом, не купайтеся у спирті. Оцет ллють у пельмені, салати - не пірнайте в оцет. Якесь у Вас порівняння дивне. Кожен сам собі вирішує що робити. Але, є прийняті у світі протоколи для різних галузей - люди їх дотримуються, особливо це стосується громадських закладів. Вдома можете й зеленкою обробляти (бачив й таке), це ваше життя. Коли вже з нас вийде совдепія і ми почнемо прислуховуватись до фахівців, а не кричати про всесвітню змову масонів/капіталістів/рептилоїдів. У нас порада когось, хто палив буквар у першому класі, більш цінна ніж висновки вчених фахівців - після багаторічних випробувань. Може перекис водню у басейні не тільки не шкідливий, ще й корисний - але я не знайшов жодного дослідження - багато "кулібіних" і жодного посилання на дослідження. Про хлор знайшов. Користуюся хлором. Уточнення - цікавився цією темою декілька років тому, може вже з'вилися. P.S. - В магазині прошу відійти і одягнути маску чоловіка який став впритул до мене. Відповідь - я не вірю у коронавірус. Наголошую, що для мене це не релігія - вірю/не вірю, сам я не фахівець, прислуховуюсь до порад вчених. Ще одна відповідь, його дружини - ти шо, сцикло. У нас всі фахівці у всьому, самі собі роблять ще й інших підбурюють.
-
Такий план: - рамка з пп труби, може нержавійка - так файно )) - 4 форсунки, зліва 2 та справа 3, чи 2 зверху, - кран-дозатор, натиснув і маєш 20 сек кайфу. Кран-дозатор десь 900-1200 грн, дорожче за всю рамку. Але, це ж для себе.)) Пошукаю ще, може дешевше знайду. Знайшов системи туманоутворення - це вихід, коштують 450 грн - 12 форсунок, 650 грн - 20 форсунок. Буду купляти. )))
-
Не зовсім про басейн, але десь біля цього. Планую зробити водяну рамку, десь як на фото. Може хто фахівець у розпилюючих форсунках, які підійдуть - назва, чи посилання? Дякую.
-
-60 см - це з інструкції, не знаю, може таке трапляється; - у мене пнд труба стоїть багато років, може залежить від виробника? Водяна розетка - це гарна порада, стане в нагоді.
-
З інструкції: Газон вирізняється невибагливістю, але вимагає доброго поливу під час посіву для успішного росту. - Добрий полив, це постійний полив до формування кореневої системи до 60 см. На це піде богато часу, можливо не тільки перший сезон. З інструкції: відомі своєю високою стійкістю і швидкої регенерацією після посушливих періодів. У той час як інші сорти слабшають протягом тривалих періодів часу в сухих або теплих умовах, трава Water Saver з її глибоко проникла кореневою системою набагато швидше відновлює свій яскравий зелений колір. - згідно інструкції, вона швидко відновлює - це означає, що вона сохне і міняє колір (хоч і не так швидко) але швидко відновлюється. Це також означає, що полив потрібен, не часто але дуже рясно. Таке питання - що Вам заважає зробити план поливу, купити технічну пнд трубу (3-5 грн метр) та закопати її одночасно з підготовкою до газону? Не буде потреби потім рити землю. Замість дощівників встановлюєте заглушки, коли буде можливість встановите дощівники. Після цього буде можливість вручну вмикати зони поливу. Як розбагатієте - купите клапаны, управління. План поливу зробіть самі - в і-неті інфи достатньо. Не треба намагатися зробити газон без поливу - це неможливо. Гроші викинете до вітру та й усе.
-
Похоже на мучнистую росу: "Чаще всего в появлении мучнистой росы виновата влага и избыток азотных удобрений. Прекратите подкармливать газон, обработайте фунгицидом и хорошенько вычесать веерными граблями." И когда солнца не хватает. Еще коротко постричь нужно.
-
Хто ще й досі експлуатує басейн, чи я один такий? На ніч - режим циркуляції (щоб не прихопило), гарний такий прозорий, після лазні саме то...
-
Думав, помру від сміху:
-
Если песок в норме и не нужно менять, чаще делайте обратную промывку, пока вода не станет прозрачной. Лучше раз в день. И по бортам проходитесь щеткой, чтобы не дать водорослям размножаться. Еще, в такую погоду (за 30°) мутная вода в разы быстрее прозрачной цветет. А железо уйдет, никуда не денется, выпадет.
-
Покраска древесины. Примеры, отзывы, опыт.
sn-g відповів у розділі Зруби, "каркаснікі" і вироби з дерева
Дякую ВСІМ за досвід. Вибрав для садових меблів Remmers Pflege-Öl, білий колір. Але, якщо щось взяв треба і покласти, ділюся своїм досвідом. У 2017 році пофарбував терасу Vidaron olej do drewna, колір D04 - майже два роки без змін, яка була тераса така й є, це біля невеликого басейну. Сніг лежав, лід був, дощі - накриття нема. Почали будівництво, терасу розібрали, дошки як нові. Фото не для реклами.))) -
Прошло, без двух месяцев, 6 лет. Пользовался на двух участках: один 3 с кусочком, второй 4,5 соток. Косили приблизительно так: 70% сезона - 2 раза в неделю, 30% - 1 раз в неделю. Дома косил сам, на втором участке работники. Работники частенько загоняли аккумы в ноль, уговоры не помогают, штрафы тоже. Один аккумулятор недавно утопили, чтобы они были здоровы, забыли забрать с улицы и он утонул - замкнул. Второй 15 минут еще держит. Вывод такой, что если бы пользовался только дома, еще бы пару лет поработали. Вывод: после электрического поводка - 6 лет счастья. А могло бы быть больше. Я доволен покупкой. Состояние газонокосилки рабочее, замены не требует. Сейчас разбираюсь с аккумуляторами, пока кошу одним оставшимся в 2-3 приема.
-
Не так. У меня было условие: крошку укладывать асфальтоукладчиком. В этом есть смысл - в асфальтоукладчик нельзя загружать куски асфальта. Подрядчик привозил фрезерованную крошку. Привозили грузовиками и дальше асфальтоукладчик и каток при температуре свыше 30 градусов. У нас основание - дробленный бетон, хорошо укатанный и простоявший пару лет. Может и будет дело, но лучше щебень-отсев-крошка, каждый пирог трамбовать. А перед этим спланировать, сняв слой грунта. Но крошку сейчас не советую, лучше подождать тепла, чтобы она стала монолитной при укатке катком. В ином случае ее размоет.
-
Есть баня из СИП-панелей к ней хотим пристроить помещение из газобетона. Баня 2-х этажная, пристройка одноэтажная. Вопрос, как соединить СИП стену и кладку из газобетона? Решение о материале уже принято, замена материалов не обсуждается. Очень интересует мнение специалистов или кто имеет такой опыт.
-
Это уже фитокабины, что я и написал в первом посте темы.)) Но, смысл процедуры остался.
-
Если кому интересно, в Одессе знакомый сдает квартиру, пляж "Лузановка". Квартира после ремонта, 2-х комнатная, 4 спальных места (на этой неделе закончил ремонт). От квартиры до пляжа ~500 метров. Это не центр, до центра почти 10 км. Но, Лузановка не насыпной пляж, камней нет - песок. Сдает посуточно.
-
Эксперимент пока прекратил, из-за технических проблем. Стоит бассейн без фильтрации, вода позеленела. Но, умеренно - на удивление. Водоросль пока не плавает.