Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

budbud

Пользователи
  • Публікації

    38
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача budbud

  1. Я вже почав задумуватись, щоб переробити скид з бочки не на поле, а в протилежний бік ділянки. Там вода мала б потрапляти в дренажний колодязь, а звідти - у придорожню канаву. Якщо дренажне поле і справді перенасичене через дощі, то не хотілось би щороку навесні, коли сніг танутиме, також мати проблеми зі скидом відпрацьованої води. Єдиним тимчасовим виходом із ситуації є, напевно, фекальний насос, щоб скинути воду з бочки не на поле, а на ділянку...
  2. Минулого року змонтував Зелену скелю на zs6. Вода скидається з бочки дренажним насосом одразу на дренажне поле, яке робили монтажники від Скелі згідно проекту. Площа поля - 15-20 м2 (грунт - жовта глина, суглинки). Високого рівня ґрунтових вод при будівництві будинку не помічав. Завжди котловани під фундаменти були сухі. Від минулого року в будинку періодично проживав 1 чоловік. Проблем з септиком не було жодних. Запаху теж. Все влаштовувало. В будинок переїхали 3 тижні тому. Двоє дорослих +2 маленьких дітей. Розхід води великий через часті прання, купання і т.д. Вчора на ділянці почув, що у ревізійних трубах щось гучно хлюпає. Почав розбиратись - а у трубах дренажного поля - стоїть вода. Насос викидає воду з бочки на дренажне поле, труби якого заповнені водою, і потім надлишок води, який не залишається на полі, повертається назад у бочку і насос спрацьовує знову. І так постійно Протягом останніх трьох тижнів були рясні дощі. Можливо, тому і земля перенасичена і не вбирає воду. Це - єдине, що спадає мені на думку. Чи може хтось підказати, як можна вирішити цю проблему?
  3. Дуже класно вийшло! А де Ви такий диван замовили? Для мене це актуальне питання
  4. Планую придбати твердопаливний котел, щоб мати альтернативу електроопаленню. Приглядаюсь до атмоса, але ціна, враховуючи курс, не тішить зовсім - 2.500 Є. Якщо додати ще буфер + ладомат і т.д., то стає ще веселіше.
  5. Дякую за поради. Вивчатиму питання сервоприводів. Якщо надумаю їх монтувати, то зв'яжусь. Наскільки я пригадую з Ваших дописів, то у Вас теж, здається, опалюється будинок електрокотлом (або це я так зрозумів із Ваших відповідей в темах опалення ) Не скажете, як Ви автоматизували свою СО?
  6. Я спершу думав про сервопривід на змішувальний клапан
  7. Сергей 31, volomoto! Дякую за поради! А варіант із сервоприводами, про який теж раніше читав на форумі, є у моєму випадку робочим? Чи там ціна питання надто висока?
  8. Дякую за відповідь і свіжі ідеї! А таким же двоходовим з електроприладом у парі з термостатом можна керувати і колектором ТП першого поверху?
  9. Друзі-форумчани, прошу поради. Маю будинок. Два поверхи (150 м2). На першому поверсі змонтована тільки ТП (без радіаторів). На другому поверсі - радіатори і тільки у санвузлі ТП. Опалюється будинок електрокотлом протерм. Проблема наступна: на термоголовці колектору ТП (1 поверх) виставляю певну температуру (наприклад 25 градусів). На котлі подача - 35 градусів. На другому поверсі немає термоголовок, а відповідно, температура подачі йде прямо у радіатори, тому часто на другому поверсі дуже жарко, а на першому поверсі - прохолодно. У сонячну погоду будинок добре прогрівається, а тому інколи в будинку є жарко через те, що жодна автоматика не вимикає котел. Підкажіть, будь ласка, як можна автоматизувати регулювання температури на першому і другому поверсі. Хотілось би могти керувати температурою першого і другого поверху без постійного бігання до колекторів, чи котла. Покімнатне регулювання температури не потрібно. Перечитав схожі теми, але відповіді у своєму випадку так і не знайшов. Планував поставити звичайний термостат на перший поверх і термоголовки на радіатори другого поверху. Тільки не впевнений, що така схема адекватно працюватиме, оскільки у випадку, коли термостат першого поверху вимикатиме котел, на другому поверсі може бути ще прохолодно і термоголовки відповідно не працюватимуть. Даруйте, що описую не "сантехнічною" мовою. Буду вдячний, якщо хтось підкаже, як можна нормально автоматизувати таку систему опалення з можливістю регулювання температури без відвідувань котельні. Фото обох колекторів додаю. Фото 1 - колектор першого поверху Фото 2 - колектор другого поверху
  10. Ні... не впевнений... Переглядав декілька відео про бензинові генератори. Там автори озвучували, що 95-98 бензин не для більшості генераторів. Тому цікаво було б почути, чим форумчани заправляють свої бензинові генератори. P.S. Щойно телефонував в онлайн магазин Hyundai. Менеджер казав, що можна заливати 95 бензин....
  11. І для мене є актуальним пошук генератора для дому. Вже тиждень у пошуках оптимального рішення не за всі гроші. Також приглядався до Hyundai HHY 10050FE. Тільки всі бензинові генератори (не інвертори) потребують А92 бензину. Знайти його зараз не так просто. Чи можна заливати в генератор А95?
  12. Приглядався до Ваших пелетних котлів... Буде цікаво почути відгуки реальних користувачів. Підпишусь
  13. На якій фарбі все ж зупинились? Актуальне для мене питання...
  14. Щиро дякую за відповідь одразу на два мої питання! По штукатурках і клеях так і зроблю, поєднавши різні ТМ, але грунт з штукатуркою візьму від f. kabe. Щодо ел кабелів, то чи є робочим варіант з штробленням стіни в розміщенням у штробах кабелів, затягнувши їх клеєм?
  15. Потребую Вашої поради. Плануємо використовувати для нашого фасаду силіконову штукатурку від farby kabe. Все інше (клеї і т.д) хотіли б взяти від ферозіт або бауміт (тут ціна дорожча). Чи нормальним буде таке поєднання і на що потрібно звернути уваги у нашому випадку (можливо, взяти грунтовку з кварцом від farby kabe і т.д.)? Дякую
  16. Можливо, хтось дасть фахову пораду... Розпочинаю наступного тижня утеплювати цегляний фасад будинку силами найманої бригади. Будемо утеплювати пінопластом (150 мм. товщини). По фасаду йдуть кабелі для зовнішнього освітлення гаражу і зони вхідних дверей (тобто, для вуличних ламп, які розміщуватимуться на фасаді). Чи потрібно ці кабелі "одягати" у металеву гофру, або якось їх ізолювати перед приклеюванням пінопласту? Буду вдячний за пораду
  17. На жаль, даний пінопласт не для Івано-Франкіського регіону. Після кількаденного спілкування з дилером у Львові так і не дізнався остаточної його вартості та жодної інформації про доставку. Одні обіцянки пізніше перетелефонувати та повідомити інформацію і потім - глухо. З Берегово готові привезти, але доставка коштує понад 19.000 грн (це при загальній вартості пінопласту у розмірі близько 51.000 грн!). Розумію, що 41 м3 (eps 70, 150 мм) - це небагато, але хотілося б, щоб у і нас була можливість придбати розрекламований пінопласт.
  18. Колись теж хотів такий паркан. Передумав Планував переплести його пвх-стрічкою. Поляки часто зашивають такою стрічкою. Напишіть у гуглі tasma ogrodzeniowa.
  19. А який у Вас ґрунт і як зроблений дренаж після септика (тобто куди зливаєте очищену воду)?
  20. Дякую за відгук. Я правильно розумію, що грінрок і зелена скеля - це одне і те ж (маю на увазі принцип роботи), тільки марки різні?
  21. Чи змонтували вже септик? Сам стою на роздоріжжі, бо, здавалось би автономна каналізація - це добре, але ціна разом з монтажем виходить космічна.
  22. Завершили паркан? Фото не поділитесь? Зараз для себе обираю варіанти огорожі, тому теж знаходжусь у пошуках оптимального варіанту
  23. Скажіть, будь ласка, як кріпились вертикальні планки до стовпів. Скільки фарби (два шари) Ви використали на огорожу? Дякую
×
×
  • Створити...