apereverzev
Пользователи-
Публікації
934 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача apereverzev
-
Гидравлическое сопротивление зависит от расхода, причем растет нелинейно. Поэтому такой результат.
-
Если разберете коллектор и вытащите расходомеры, то увидите, насколько там маленькое проходное сечение. Суммарное гидравлическое сопротивление коллектора, труб, уголков, и прочих шероховатостей там не маленькое, вот и имеем такой расход. Думаю, что насос выдаст заявленные характеристики на стенде. И что касается самих расходомеров - то их точность +- километр, так, что не стоит на них особо полагаться, они больше измеряют качественную характеристику потока)). Как писали выше - нужно слегка "придавить" короткие контура, и будет работать на ура.
-
я бы еще сказал окупаемость "0" лет, просто одно лето в Турцию на отдых не поехать...))
-
Сделать "любительскую" поверку лазерного уровня сможет любой строитель. Методика детально описана в интернете (делается 2 замера с разворотом на 180 градусов) Все лазерные уровни имеют погрешность. У моего где-то 3 мм на 10 м. Нужно знать это и учитывать при измерениях. Также если есть время и натхнення, то можно самостоятельно отрегулировать уровень, чтобы он имел минимальную погрешность.
-
ТН дає найбільшу енергонезалежність, бо його можна заживити від сонячних панелей, та генератора. Також ТН дає можливість підігрівати воду (нехай не до 60, але хочаб до 35-40). Щось мені підказує, що в середній перспективі газ буде дорощати (можливий навіть прогресивний тариф), як і електроенергія, звісно. Тоді типовий сетап домогосподарства буде складатися з соняшних панелей, грунтового ТН, соняшних водогріїв, аккумуляторів тепла...
-
Все залежить від теплових втрат будинку. По моїм розрахункам масса стяжки полу десь 20-25 тонн. Якщо я правильно пам'ятаю, то щоб нагріти її на 1 градус, треба витратити приблизно 10кВт годин енергії. Котел має потужність 7.5 кВт при напрузі 220В ( в реальності десь 9 кВт при 230В). Якщо працювати в інтервалі 2-3 градусів, то можна вмикатикотел вночі на 4-5 годин і запасати енергію майже на цілий день. Якщо зменшувати крок труб, то довжина контурів зростає і може стати більше 100 метрів (у мене максимальна довжина 80м), і це сильно вплине на пропускну здатність системи. При великих потужностях котла ТП може виходити на режим тактування, або доведеться збільшити температуру подачі до некомфортних 40-45 градусів. Щоб все це побороти треба будет ставити додатковий насос, робити гідравлічно незалежний контур ТП, і так далі. Але всі ці дії будуть зроблені, якщо замовник зрозуміє в чому проблема. В більшості випадків цього розуміння не настає, і люди так і живуть з ефектом зебри, тактуючими котлами, холодними кутами чи перегрімими/недогрімими комнатами та пліснявою.
-
У мене теж товщина стяжки(ушп + вирівнюючий шар) 12-14 см. Розраховано на нічний тариф та велику інерційність. Нічого поганого у цьому не бачу. Крок труб ТП 15 см, навантаження на насос котла мінімальне (немає необхідності встановлення гідравлічних роздільників та інших коштовних гаджетів для регулювання опалення).