Вячеслав_В
Пользователи-
Публікації
1 054 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Вячеслав_В
-
Маленька риска в шухляду досвіду. Сьогодні завів гену, пішов в дім. Він за спиною якось "підгазовує": дринк-дринк- дринк... Такого не було. Повертаюсь і бачу, як з "люльки" (насвічника) на кришку головки блока при кожному "дринку" перестрибує така довга іскра. Воно, конешно, красівоє, але напруга треба зараз. Відрізав 5 см садового шлангу, одів зверху. Вже не пробиває. Так зі шлангом до подання напруги пропрацював. Той насвічник 50 грн коштує, візьму пару штук на запас та поміняю.
-
Дружина вимагає вмикати на ніч. З сьогодні почну.
-
Зі святом Вас!
-
Тоді і Укрпошта повинна підвищити вартість послуг.
-
Так точно, сам так собі робив, правда БМС 100-амперна. Маленький екран (замість кнопки) поставив, ну то, як mib вже сказав - баловство.
-
Сорян, не хотів нікому давати приклад. Для себе вирішив ставити металеву трубу. ППР - то було таке рішення, тимчасове для перевірки.
-
Я з газом гратись трошки очкую (в сенсі - боюсь). Для газу є спеціальні пластикові труби (чорні такі), там все - заточено під газ. ППР - воно для води, не призначені вони для газу. В порушення - я сам попаяв з ППР, версія покращення роботи генератора - підтвердилася. По хорошому трубу треба робити з металу, щоб не могло десь щось деформуватись, перегнутись, тріснути, луснути. При чому стики повинні бути варені. Сусід просто кинув шланг для поливу. Стоїть, торохтить, працює.
-
Так, таке буває, що рахунок "буде згенеровано пізніше...", "зараз немає можливості...". Про день-ніч на сайті ЯСНО пишуть, що все в силі в все лишається:
-
Ні, все залишається, як було. Першого числа оплачував, і в ДТЕК, і в ЯСНО в кабінетах окрема комірка "день", окрема "ніч". Попередні показання співпадають.
-
полярність автоматів постійного струму
Вячеслав_В відповів у розділі Електрика, Освітлення, Генератори
Тільки що спитав - вже нема. "Хто перший встав.." -
Інша справа. По-перше, якщо зробити долоню "ковшиком", потримати біля вихлопної труби, а потім спробувати відчути запах, то можна себе вмовити, що щось там нібито є, газ начебто чути. Але це - земля і небо, раніше за два метри з ніг валило. По-друге, звук роботи став "тихіше", це навіть дружина відмітила. По-третє, став заводитись тільки при відкритій повітряній заслонці. При закритій, напівзакритій - ніяк, при відкритій - з пів-оберта. Ну і останнє - померанчеву крутилку на газовому редукторі (якщо швидко перемикати) ставив і так і сяк - на слух працює однаково. Прошу не сварити, знаю, що на газ ППР не можна, там пластик інший і паяльні станції інші і технологія пайки інша. Зробив "для спроби".
-
Я не знаю, може там є якійсь сакральний сенс: тепловідвід, або вентиляційний проміжок, або, ну скажімо, збільшення ваги. Я просто з алюмінієвого кутника нарізав полосок, просверлив прикрутив. Правда в мене 105 (12 вольт)
-
При наявності луджених - то, мабуть зайве. Натягуючи сову на глобус, мені розповідав один, рясно пересипаючи пояснення словами "...валентність...шкала електроотріцатєльності...робота виходу електронів...". Так от, за його поясненням, в присутності вологи повітря і під дією протікаючого струму починається процес електролітичної дисоціації... Тьфу, чорт.... Якщо коротко, то при з'єднанні різних металів, вини починають "гризти" один одного, перетягуючи електрони від одних атомів до других, окислюючи місце контакту. Результатом стає руйнування з'єднання. В "шкалі електроотріцатєльності" залізо (цинк, нікель) стоять між міддю і алюмінієм. І (начебто) відбувається таке: з одного боку залізної оцинкованої шайби алюміній і залізо менше гризуть один одного (вони ближче один до одного по електролітичному потенціалу), з другого боку - залізо і мідь також менше гризуть один одного. Якщо зовсім коротко: для з'єднання міді і алюмінію між ними треба покласти залізну (оцинковану, нікелеву) шайбу - контакт поживе довше. Може ця "звичка", це "правило" спонукало майстра класти залізну шайбу? Пояснення таке собі, залізна шайба має опір більший, ніж мідь та алюміній, сама окислюється в вологому повітрі, цинк - також має більший опір, тому таке пояснення мені нічого не пояснило. Взагалі, при наявності алюмінієвих шин та полуджених клем - та шайба здається зайвою.
-
Зі змінного в постійний робить випрямляч. Інвертор перетворює з постійного в змінний. З приводу з'єднання трьох проводів - давайте уявимо миттєву картинку амплітудних значень напруги різних джерел. Не думаю, що можна коли завгодно з'єднувати три дроти від трьох різних джерел разом (на змінному струмі).